Search results

+
  1. Balanced_MindPL

Gry planszowe

Na jakich grach planszowych poświęcacie najwięcej czasu?
  2. Balanced_MindPL

Rainbow Six (Siege)

3. Balanced_MindPL

Rainbow Six (Siege)

Odnawiam! Poszukuje graczy!
  4. Balanced_MindPL

Strasznie wolna gra

Przekieruje na stronę i napisz tam https://support.cdprojektred.com/en/
  5. Balanced_MindPL

CDPR ogarnijcie się!

Jak każda który wydaje patcha. Najlepiej poczekać aż się ustabilizuje mniej więcej tydzień lub dwa i to nie jest wina po ich stronie tylko kody które mogą zmieszać. W każdym forum jest hejt na Twórców ze strony graczy tak czy siak te wiadomość mogą rzucić wiatr na słowa o pieniądze, ale...
  6. Balanced_MindPL

Pytania do twórców GWINTA

Witajcie Twórcy Gwinta! Jak przebiega u Was dzień co dzień? Dołączamy do pytania wystarczy przejrzeć https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/muzyka-z-gwinta.11013614/ i niecierpliwie czekamy na odpowiedź.
  7. Balanced_MindPL

Strasznie wolna gra

Pobierz program który wyczyści twój komputer służący do oczyszczenia komputera z niepotrzebnych plików i nieprawidłowych wpisów rejestru systemu Windows.
  8. Balanced_MindPL

Muzyka z Gwinta

To jest dobre pytanie do twórców Gwinta! Możesz tam napisać lub ewentualnie poprosić moderatora o przenoszenie tam (jeśli mają taką możliwość) Moderatorze poprosimy o przenoszenie tego posta do Twórców Gwinta! Dzięki.
  9. Balanced_MindPL

Strasznie wolna gra

Wyczyść co nie potrzebne (zależy jak długo grasz a karta już nie daje rady czyli powinieneś wykorzystać opcję na zmianę niej w opcjach) Napisz o istniejącym problemie do Nich patrz wyżej w górę.
  10. Balanced_MindPL

Muzyka z Gwinta

Hej! Wchodzisz Backup i dodatki a tam znajdujesz pliki muzyczne zależności od odtwarzacza klikając na nie.
  11. Balanced_MindPL

GWINT w Lidze Akademickiej T-Mobile!

Stanowczo nie, ale jak ktoś chcę się rozwijać to czemu nie.
  12. Balanced_MindPL

Omówienie aktualizacji 3.2

Czy ktoś z Was zagrał choćby jedną partyjkę?Jeśli nie przestańcie narzekać.
  13. Balanced_MindPL

This Week in GWENT 23.08.2019

Królu złoty! O co chodzi z tym ostatnim?
  14. Balanced_MindPL

Dlaczego za prawie każdym razem jak widzę patch to nie mogę przeczytać o tym co się zmieniło na forum tylko muszę sam tej informacji gdzieś szukać?

Jak każdy. Różnica polegająca na szczęściu i ciężkiej pracy (Wszystkie archetypy się powtarzają) Oczywiście. Zachęć swoich przyjaciół i graczy.
  15. Balanced_MindPL

Dlaczego za prawie każdym razem jak widzę patch to nie mogę przeczytać o tym co się zmieniło na forum tylko muszę sam tej informacji gdzieś szukać?

Myślę, że to była mała drobnostka. Cały czas rywalizujesz z graczami tylko z e sportem rywalizujesz z najlepszymi. Nie denerwuj się skoro to nic poważnego, ale jak ci tak zależy sprawdzaj w grze co istnieje. (czyli jak nic nie znajdziesz to na pewno nic poważnego) Możesz popytać o pracę (...
  16. Balanced_MindPL

Wystarczy znać skróty klawiszowe to proste jak informatyka. :smart: 1566419395 Teraz ogólnie! Jeśli był patch to i tak niewiele wniesie do gry a jedynie mogą być poprawki ewentualnie techniczne, serwis itp. Gra nie nadaje się do e sportu skoro jeszcze kuleje zwłaszcza brakującej synergii.
  17. Balanced_MindPL

Różnice lokalizacyjne w wersjach kolekcjonerskich Cyberpunk 2077?

Nie mam totalnego pojęcia. Popytaj z różnych źródeł takie jak muve.pl itp
  18. Balanced_MindPL

Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

Czy ktoś z pracowników namawia cię do ich kupienia? To ty zarabiasz kasę i wydajesz na co chcesz. (Jesteś zazdrosny a zazdrość niszczy człowieka) :cry: W Grudniu popołudniu i nie ważna jest przeszłość tylko przyszłość tak więc wszystko się zmienia. (....)
  19. Balanced_MindPL

Pytania do twórców GWINTA

Witajcie członkowie gwinta jak i pracownicy! Oto moje następujące pytania. 1 Czy możecie urozmaicić tworzenie decku? Np Karty w tle na zastanowienie się jaka karta pasuje nam do decku i taka mała.. :X 2 Co sprawiło lub co chcieliście osiągnąć tworząc poradnik decku gdzie każdy może skopiować i...
  20. Balanced_MindPL

Dziwne rozbłyski, problemy z grafiką po patchu 3.1

Nie dziękuj za wsparcie gdyż ta sprawa nie została rozwiązana (jak zjesz to podziękujesz). Mi pomogło wybranie ręcznie tej karty graficznej, ale też powinieneś zrobić dwie rzeczy czyli 1 Jaką masz kartę graficzną i 2 Spróbować napisać do wsparcia ze strony producenta może oni pomogą w tej sprawie.
Top Bottom