Search results

+
  1. R

Karty specjalne

Witam, mam jakiegoś buga - mianowicie nie zalicza mi żadnych zagrywanych kart specjalnych w trybie sezonowym (sezon magii). Jakiś pomysł o co chodzi?
  2. R

Wyczuwamy silną magię - rozpoczął się nowy sezon!

Zapewne jak i poprzednie - do końca miesiąca, czyli do końca czerwca. Poprzedni Sezon Żmii trwał od 26.04.2018 r. do 30.05.2018 r.
  3. R

LUBIĘ GWINTA!

I ja straciłem głowę dla Gwinta, zaraziłem tym także mego nastoletniego syna (vide: http://gwint24.pl/historia-ojca-syna...niu-karczmarza). I bardzo lubimy pograć sobie razem, choćby tylko tyle by zdobyć kolejne 100 złotka na beczkę i powiększać swe kolekcje. I by owe beczki na eventach...
  4. R

Moja kolekcja wszystkich możliwych kart premium.

Gratulacje dla PanSzarata . Co prawda nie mam wszystkich kart w wersji premium, ale praktycznie wszystkie karty posiadam [na te parę sztuk kilkadziesiąt tysięcy skrawków spokojnie starczy ;) ]. Beczek za złotówki nie kupowałem. Również także gram od czasów CB, ale dziennie znacznie mniej od...
  5. R

Zadanie dzienne: ukończ pełny przebieg areny - niezaliczone

Zgadza się - wyzwania "ukończ pełen przebieg areny" nie można zakończyć grając w trybie gorączki złota. Do naprawy i oby w trybie kart brązowych czy srebrnych już to działało ;)
  6. R

Pora na kolejny Weekend Beczek Premium!

Nie sądzę aby tak było - zwłaszcza jak patrzę na pryzmat moich wyników. Już to nieraz pisałem, ale mam po prostu albo niesamowite szczęście albo inni pecha ;) Otwierałem wczoraj ok. 75 beczek i w nich miałem 7 złotych kart, z czego 3 których nie posiadałem (dzięki temu mam prawie całą kolekcję...
  7. R

SOLVED Brak nagród za nowy sezon

Forum ma w plecy 2 godziny ;) Tak od początku jest.
  8. R

[FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

Niestety, po prostu masz pechowe rozdanie.. Pocieszę Cię, że następnym razem możesz mieć i np. dwie złote karty z jednej beczki :) ps. ostatnio jak otwierałem 100 beczek to miałem 10 złotych kart i 20 srebrnych, ale faktycznie - jak widzę po statystykach to farta mam ;) średnio jest to złotko...
  9. R

Najlepsze (i najgorsze) beczki

No Title A co powiecie na beczkę, gdzie jest tylko jeden brąz? :)
  10. R

Powraca Weekend Beczek Premium!

No Title U mnie statystyki są wciąż łaskawe: 100 beczek i 10 goldów oraz 20 sreberek :) A zerknijcie na tą beczuszkę :D
  11. R

Zapomniane / niedokończone archetypy [propozycje zmian]

Ależ jest taki archetyp - talia Sklepa :) Każda karta inna, jakieś tam małe synergie między nimi są, ale i muligan utrudnia wykonanie takich zagrań. Wieczorem grałem parę gier (3 na Proladerze i 2 rankingowe) i wszystkie wygrane. Miło się gra :]
  12. R

Maksymalny zysk MMR vs. maksymalna strata MMR

Wg mnie błąd - bo gdybyśmy doliczyli połowę punktów MMR za poprzedni sezon to by musiał mieć ich na poziomie 7200, a takiej wartości nikt nie osiągnął. Zatem błąd pozostaje.
  13. R

ARENA -- POZNAJ NOWE KARTY

Wg mnie nie jest to błąd. Trudno bowiem, by np. nagroda za grę frakcją POTWORY była naliczana z uwagi tylko na obecność w talii dowódcy Potworów, gdzie nie ma np. ani jednej jednostki z tej frakcji. Zauważyłem natomiast, że nalicza nagrody za zagrane karty (wyzwanie - zagraj .. kart).
  14. R

Zakończył się sezon rankingowy!

Tak - zawsze od razu otwieram. Choć i mi się zdarzyło w CB tak, że po 30 beczkach żadna legenda nie wpadła. Wtedy wyszedłem z gry i ponownie ją uruchomiłem, co by kurek ze "złotkami" otworzyć. Wtedy podziałało :D Przypadek - ot co, i ślepy los wg mnie. Za miesiąc nagram i porównam wyniki :)
  15. R

Aktualizacja i Weekend Beczek Premium są już dostępne!

Popieram. Ale ja bym obciął te tytuły do miejsca 5 000, ewentualnie 10 000. Wyróżnik jakiś byłby, ale i nie wpadałby tytuł za darmo ;)
  16. R

Zakończył się sezon rankingowy!

Ja też jestem bardzo zadowolony - 32 beczki i w nich 6 złotych oraz 10 srebrnych :]
  17. R

Nilfgaard- opinie, przemyślenia, komentarze

Widziałeś może fragment tej rozgrywki: http://gwint24.pl/pewnego-razu-w-gwincie-67-o-tym-jak-karczmarz-niflgaard-powstrzymal ? Wiem - grasz Nilfgardem, więc jedyne co mi przychodzi do głowy to ewentualnie Geralt Igni - jeden cały rząd zdejmiesz lub zagranie jako ostatniej Twej karty: Geralta...
  18. R

Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

Kwestia szczęścia przysłowiowego.. Ja np. dostałem z około 70 beczek jakieś 10 złotych kart, dokładnie nie liczyłem. Z czego największe zdziwienie, że przy jednej beczce trafiłem 3 legendy.. Dwie mi się zdarzały, ale trzy jeszcze nie :)
  19. R

Wbijanie rangi

To gratulacje, 21 ranga sama nie wpada. Trzeba "co nieco" grać by nabić te punkty. Aktualnie jestem w podobnej sytuacji do Ciebie - przedwczoraj było już 4150 MMRa a dziś (po wczorajszych kilkunastu grach) jest 4 k :P Luzik - uda się, to uda. Fajnie. Nie - tragedii nie będzie. Gwint w...
  20. R

Wbijanie rangi

Dziwny temat.. I co dalej będzie jak ten ktoś Ci wbije tą 20 rangę czy 21? Od paru / parunastu meczy nie nauczysz się taktyki, ogarniania kart, znajomości mety. Mety - która zaraz się wywróci do góry nogami, bo dojdą nowe karty. Mety, która ciągle właściwie potrafi się zmienić, w zależności...
Top Bottom