Search results

+
  1. M

Posiadłość w OXenfurcie

Posiadłość w OXenfurcie W oxenfurcie jest taka ogrodzona posiadłość przy moście do akademii. Mur jest lekko rozwalony, ale nie można na niego wskoczyć i przejść a brama jest zamknięta. Na mapce widać, że na murze jest jakiś przeciwniki. Był ktoś w tej posiadłości?
  2. M

[BUG]Złe Wieści

U mnie pomaga medytacja, medytujesz kilka godzin i on wstaje i coś kuje, wtedy jest dostępna z nim rozmowa
  3. M

Brak zadania ostrze Berengara

Ok, już mam sprawny monitor, sprawdziłem mam ten schemat. Temat do zamknięcia. Ale szczerze trochę się zawiodłem, ten miecz powinien być unikatowy, a nie znaleziony gdzieś tam ze szpargałami. No ale trudno, jak będę jeszcze raz przechodził grę to będę sie pilnował żeby nie zabrać tego schematu z...
  4. M

[SELEKTYWNIE OSPOILEROWANE] Zakończenia - poradnik

Ja zabiłem Dijkstre i została wiedźminką ---------- Zaktualizowano 18:23 ---------- A tak swoją drogą, Vernon, Ves i Talar to tak świetnie napisane postacie, (a lubiłem bardzo Dijkstre), że wolalem ich od naszego Sigiego
  5. M

Vesemira mam dostępnego, ale schemat nie wiem jeszcze czy mam, odkryłem w sumie wszystkie lokacje oznaczone znakiem zapytania więc schemat mogę mieć. Póki, co nie mogę sprawdzić bo mam awarię monitora i siedzę na lapku, jak będę mógł to postaram się jak najsZybciej dać znać.
  6. M

Problem z usuniętymi osiągnieciami

U mnie jest 68% osiągnięć a reszty nie moge zdobyć, pomimio tego, żę robię to co jest wymagane.
  7. M

No i mi właśnie o to dokładnie chodzi, samo zadanie jako tako mi wisi, chciałbym tylko dowiedzieć się cos o losach Berengara ---------- Zaktualizowano 12:55 ---------- Znalazlem jeszcze info na jakimś angielskim forum, że potrzebne jest jeszcze przeczytanie Monstrum albo wiedźmina opisanie...
  8. M

Fakt zadań nie brakuje, ale wszystkie możliwe wykonałem do momentu pojawienia się w KM i w okolicach KM też i zostało mi tylko to, a chętnie zrobiłbym to zadanie, bo z tego co czytałem po przeczytaniu notatki /Berengara jest możliwość rozmowy na tenmat Berengara z Vesemirem, a chętnie bym sie...
  9. M

Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

Ja to przypuszczam ,że po za alternartywnym strojem dla Ciri dadzą jeszcze rynsztunek żmiji.
  10. M

Brak zadania ostrze Berengara 2 raz przechodzę grę, jednak juz 2 raz po przeczytaniu notatek berengara zadanie mi się nie aktywuje. Jeszcze kilka zadani które wymagały przeczytania listu mi się nie aktywowały ale nie pamietam tytulow. Piszę tu ponieważ widziałem, że nie tylko ja mam ten problem
  11. M

Brak trzech zadań na skellige

Dobra wiec tak szlak bohaterów mi się odkrył jak zrobiłem zadanie wieża z nikąd. Zadanie z lugosem mi się nie aktywuje bo zrobiłem wcześniej królewski gambit, a z wyścigami jest bug, którego ma dużo osób. Temat do zamknięcia
  12. M

Brak trzech zadań na skellige

Brak trzech zadań na skellige Mam problem bo nie moge zaczać 3 zadań. 1 to szlak bohaterów problem polega na tym, że nie ma przed szlakiem osoby, która daje to zadanie i nie wiem czy to jest bug czy czegoś nie zrobiłem, za pierwszm razem jak przechodziłem to był. 2 to zadanie z jaskinią snów...
  13. M

Opuszczona wieża w Velen

Opuszczona wieża w Velen Czy wie ktoś jak wejść do opuszczonej wieży w Velen? niedaleko niej jest opuszczona chata gdzie zabijamy wilkołaka Niellena
  14. M

Z tego, co zauważyłem to zauważyłem jakość itemków jest skalowana wraz ze wzrostem levelu, więc np. gdy zdobędziesz księżycowe ostrze na lvl 30 to bedzie bardzo dobry miecz, a jak na 15 to będzie przeciętny. Ale nie wiem czy tak samo jest z tymi przedmiotami z dlc, bo temerski rynsztunek u mnie...
  15. M

Wie ktoś gdzie można dostać ten nilfgaardzki rynsztunek i kusze?
  16. M

[SOLVED]Wampir z trailera

[SOLVED]Wampir z trailera Zakładam temat bo nic podobnego nie znalazłem. Mam pytanie, czy ktoś znalazł tego wampira z któregoś z trailerów, gdzie budził się ten wampir pytał o rok i mówił : to spie*dalaj? Z jakim questem to jest związane?
  17. M

Gdzie spotkać ?

Filippa będzie w queście głownym.
  18. M

Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

Sporo ludzi narzeka, że zbroje płytowe będą i redzi odchodzą od konwencji, ale i w 1 i w 2 można było walczyć toporami i gizarmami. Mi tam to nie przeszkadza po prostu nie będę płytówek zakładał. Mi bardziej kusza nie leżała, ale widziałem na paru filmikach, że da radę walczyć z latającymi...
  19. M

Wiedźmin 3: postacie

Byli na usługach Temerii w dwójce, więc dlaczego nie? Po za tym każda okazja do bicia czarnych jest dobra
  20. M

Wiedźmin 3: postacie

W partyzantce to bym chciał Rębaczy z Crinfid zobaczyć :P
Top Bottom