Search results

+
 1. M

  Całkiem nowe przygody Geralda

  Internet nie ma litości, ale przeczuwam, że autor się raczej litością bądź jej brakiem nie przejmie, jako że pochodzę z trochę innej części internetu to najzwyczajniej w świecie przeczuwam, że to swoiste "prowo". :P
 2. M

  Co nieco o sprzęcie

  Właśnie za 270x przemawia fakt, że wiele egzemplarzy jest na gwarancjach, za 7950 wiadomo, moc. WindForce rowniez wiadomo, sam sobie chwale w swojej 6850. :P EDYTKA: jak poszukalem to 760tke mozna nawet taniej dorwac, oplaca sie?
 3. M

  Co nieco o sprzęcie

  Ale się czuję olany no! Ja wiem, że się dawno nie odzywałem ale bez przesady! :sad2: Ponawiam, budżet 650zł, karta używka, HD 7950 czy R9 270x? Coś innego? Nie wiem jakie GTXy w tej cenie będą podobne na rynku używanym.
 4. M

  Co nieco o sprzęcie

  Dozbieralem wreszcie cos kasy i tak z 650 moge wydac, chcialem uzywke i tu pytanie, HD7950 3GB czy R9 270x czy cos innego ale nowego? Obydwie karty od Gigabyte ewenutualnoie R9 zapolowalbym na Hawka.
 5. M

  [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

  ^ja natomiast jakiś czas po przejściu gry i przejściu serc z kamienia miałem na poprzednim patchu ten błąd, więc gra randomowo sama to wrzuca i to nie wina tego patcha
 6. M

  Co nieco o sprzęcie

  Zakupiłem dziś Microlaby FC 330 i jestem bardzo zadowolony, na szczęście te nie mają żadnych wad!
 7. M

  Co nieco o sprzęcie

  A coś z subem? Bo właśnie chciałbym zestaw 2.1. Zastanawiałem się czy jest sens zamiast mieć trochę kasy w kieszeni dzięki FC330 dopłacić dodatkowo do tych http://www.ceneo.pl/20119538#tab=spec
 8. M

  Co nieco o sprzęcie

  Powracam do żywych, internety mi nie pomagają, rejestrować się specjalnie na forach komputerowych jakoś mi nie w smak, a na audiofilskich już tym bardziej więc przypomniałem sobie (przepraszam, że w ogóle zapomniałem!) o cudnej wiedźmińskiej społeczności. Potrzebuję pomocy przy wybraniu...
 9. M

  Community News 2/2015 - Trzydzieści lat, a jak z bicza strzelił

  Nawet w njusie jestem, a z forum uciekłem na jakiś czas, miło. :pride:
 10. M

  Fiołkowe oczy mokre od łez - mały problem

  Gdzieś w komentarzach ktoś zarzucał piosenkę wyciągniętą z plików gry, sam mam pobraną, kawałek w plikach nie jest pocięty.
 11. M

  Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

  Przy wszystkim na low, rysowaniu roślin na medium i teksturach na medium gra zżera 1GB VRAM. Nie mam zacinek na HD6850. RAMy tak samo 8GB 1600/CL9 tyle, że Kingstona. Największe zużycie RAM zanotowałem ok 5,5GB.
 12. M

  Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

  Niby tak, z drugiej strony kiedy wchodzisz w temat o W4 to analogicznie ludzie biorą pod lupę historię z W3 i jej możliwości na 4, więc spoilery nie powinny tu dziwić.
 13. M

  Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

  Ciri wspomina w W3, że odwiedziła świat w którym ludzie mieli metalowe płytki w głowach.
 14. M

  Porozmawiajmy o gwincie

  A ja myślałem, że sobie serio porozmawiamy o jakiejś mobilnej wersji, a Wy mi tu z wideo wyjeżdżacie.
 15. M

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  Akuku http://forums.cdprojektred.com/threads/30045-SPOILERY-Wied%C5%BAmin-3-Humor-satyra-i-easter-eggi/page18?p=1729601#post1729601
 16. M

  Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

  Ach, świeżynka, pięknie Kartky leci, piękny bit, zakochałem się w Pani z teledysku, czekam na jego drugi krążek do kolekcji.
 17. M

  Quest "Po Omacku"

  Zmniejsz poziom trudności.
 18. M

  Łatka 1.05 na PC już dostępna!

  Szczerze? Polecam tego patcha mocno.
 19. M

  Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

  Zapewne ma to co ja, czyli W3 jest oparte mocno na karcie graficznej i przy takich ustawieniach jego procesor wyciska max 50%, przy all low i posprocessy off mój procesor na każdym rdzeniu miał ok 30%, więcej zajmowało mocy ładowanie mapy niż granie. Kolega chce użyć zapasu mocy.
Top Bottom