Search results

+
  1. MrCloudancer

ftp://netwatch.gov/spotkanie_spolecznosci_CP77.rar

Chciałbym niniejszym zgłosić swoją kandydaturę do spotkania się wraz z małżonką. Dlaczego? Albowiem może okazać się, że moje umiejętności zaowocują piękną etiudą dotyczącą niniejszego spotkania, pięknosłownym jego podsumowaniem. A z małżonką, gdyż jest ona moją muzą.
  2. MrCloudancer

Aktualizacja 4.0 — pełna lista zmian

Eredin będący królem elfów we frakcji potworów jest bardzo klimatyczny, masz rację. Tak samo Brouver nienawidzący scoia'tael będący dowódcą bojowników o wolność. To jest ta, no... karcianka.
  3. MrCloudancer

Aktualizacja 4.0 — pełna lista zmian

#nikogo A tak na poważnie to idź pan grać w wersję z Wiedźmina 3 i nie zawracaj pan rzyci, bo głupoty to takie że aż się czytać nie chce. Jakie pieniądze na punkty? Poza tym możesz pan sobie dalej grać umiejką Ukrytego na skórce Ukrytego, toć nikt panu tego nie zabrania :V Szachów też się pan...
  4. MrCloudancer

GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

Kojarzysz może, w którym mniej więcej momencie o tym mówił? Swoją drogą najlepszym dowodem na to, że ludziom już się nudzi czekanie jest ilość komentarzy na temat tego, co się wydarzyło, a raczej co się nie wydarzyło. Pół roku temu dobilibyśmy z 10 stron komentarzy, dzisiaj ciężko o dwie...
  5. MrCloudancer

Od połowy lipca miały być informacje co dwa tygodnie. Czekamy więc na pierwszy przeciek i kolejne co dwa tygodnie, tylko niewiem czy się wyrobicie przed premierą...
  6. MrCloudancer

Prosiliście nas o cierpliwość i zaufanie, my was za to prosiliśmy o informowanie nas. Jak możecie więc czegokolwiek od nas wymagać? W kwietniu wyszedł pomysł na Homecoming. Quod homines tot sententiae, ale wielu z nas wciąż czeka mimo, iż jesteśmy w mniejszości. Wielu zwykłych graczy, wielu...
  7. MrCloudancer

Błąd zakupu albo dlaczego nie chcecie moich pieniędzy?

Do zamknięcia, problem rozwiązany. Trzeba było w adresie w wyskakującym oknie przeglądarki zmienić gog.prod na gog.com... Przyczyny nie znalazłem, dwa kompy, dwa konta, trzy sieci, trzy przeglądarki i zawsze ten zamieniony adres.
  8. MrCloudancer

Błąd zakupu albo dlaczego nie chcecie moich pieniędzy?

Witam. Od paru godzin próbuję dokonać zakupu beczek, jednak mi się to nie udaje. Gra wyrzuca błąd, GOG wyrzuca błąd, oba na jednym screenie. Testowane na kilku komputerach, na dwóch różnych internetach. Jakieś pomysły?
  9. MrCloudancer

Aktualizacja jest już dostępna!

Podobno nie można spalić znerfionych kart za pełną wartość? To błąd?
  10. MrCloudancer

Chyba Twitter. Mocno się boję tego Homecomingu. Przede wszystkim tego, że wszystko to, co zostanie zmienione, nie będzie przetestowane przez graczy. Trochę to dziwne: "Testujecie grę od dwóch lat? To fajnie. Tu macie zupełnie coś innego z tą różnicą, że tu już nie zmieniamy nic". Czas zleci...
  11. MrCloudancer

Powraca Weekend Beczek Premium!

Niestety im więcej mamy kart w kolekcji, tym trudniej wyciągnąć coś unikatowego, dlatego rozwiązaniem dla nas jest otwieranie beczek i czekanie na pełen refund z okazji Homecoming'u, by ze skwarków uzupełnić ubytki.
  12. MrCloudancer

144 beczki, 6 legend, 35 epików. Ogólnie całkiem spoko, kilka nawet przydatnych kart wpadło. 10k skrawków na chwilę obecną do zdobycia z powtórek (czyli w Homecoming zrobi się z tego 20k), brak 120 kart... Za pół roku pewnie będzie cała kolekcja. W próbie 292 beczek od początku roku średnio 5...
  13. MrCloudancer

Czemu narzucasz Gwintowi surowość Geralta skoro on w książkach w tę grę nie grał a karty tak w niej, jak i w przedstawionych nam produkcjach są majstersztykami artystycznymi? Czemu, skoro karty są piękne, zamiast ładnego stołu mamy grać na kamieniu? Co do fanboystwa się zgadzam, zbyt długo REDom...
  14. MrCloudancer

Zazdroszczę, Panowie. Skoro mielenie ma być 100% refund to postanowiłem sobie że nie spalę ani jednej karty choćbym nie wiem jak innych rzeczy potrzebował. Wieczorem otwieram 140 beczek, 3mcie kciuki.
  15. MrCloudancer

U mnie też coś koło tego, zobaczymy czy legendy i epiki będą dziś łaskawe!
  16. MrCloudancer

Weekend beczek premium

Ależ będzie otwieranie wieczorem!
  17. MrCloudancer

Weekend beczek premium

A weekend liczymy od piątkowego wieczoru czy sobotniego poranka, i do niedzielnego wieczoru czy do później? Różnie z tymi weekendami bywało :D
  18. MrCloudancer

Moje typowe szczęście, jak wybrałem granie w mirrora to wyleciało mi 9 legend, za ostatnim podejściem jak draftowałem dla siebie - trzy...
  19. MrCloudancer

Ano przestał, może będzie jakaś aktualizacja
  20. MrCloudancer

Nowy tryb na propsie, nie umiem składać talii więc w nim będę wymiatał :D
Top Bottom