Search results

+
  1. blacklobo

Pytania do twórców GWINTA

Kiedy doczekamy się działania animacji ramki Fazy Księżyca?
  2. blacklobo

Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

W jaki dzień tygodnia resetuje się limit 350 połówek?
  3. blacklobo

[PSA] Podróż: kontrakt "Wszystko albo nic!" - wyliczenia na sierpień

Dzięki za info.. Już się zorientowałem bo wykupiłem premium. Mam jeszcze pytanko. Mam questa w zadaniu 4 tygodnia w poziomie standardowym: "Wygraj kilka partii (1) w trybie standardowym". Nie zalicza mi tego zadania mimo, że wygrałem partie (choć bez włączonego rankingu). Pro Rank może mieć tu...
  4. blacklobo

Nie widze tego. Trzeba mieć już wykupiony premium, żeby się to wyświetlało?
  5. blacklobo

Gdzie w ogóle można dokupić progres poziomów?
  6. blacklobo

Regulamin Pro Rank?

Dzięki Lexor. Na Ciebie zawsze można liczyć (y) Troche załamka, bo długo mi zajęło wygranie ostatniej partii a tu taka lipa :(
  7. blacklobo

Regulamin Pro Rank?

1. Właśnie wygrałem partie mając w pierwszej randze mozaikę 5/5. I po wygranej nic. Nadal 5/5. Nie wiedziałem, że trzeba akceptować regulamin żeby wejść do pro. Mam nadzieje, że po akceptacji regulaminu przeniesie mnie do rangi pro. Jak to było u Ciebie Lexor? 2. Po znalezieniu tego posta...
  8. blacklobo

[FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

Dzięki Lexor. Coś podejrzewałem, że może to być przez jakieś ustawienie w grze.
  9. blacklobo

[FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

Ja mam takie pytanie. Czy ktoś może mi wytłumaczyć co się stało z wartościami kapitału większości jednostek syndykatu od wczoraj? Saula, Łupieżcy, Mutant? Jakaś zmiana "po cichu"? W grze mam inne wartości niż były jeszcze wczoraj. A może ja czegoś nie doczytałem. Jeśli tak to będę wdzięczny za...
  10. blacklobo

Aktualizacja 5.1 jest już dostępna!

Może w uniwersum Wiedźmina rok trwa cztery lata? ;)
  11. blacklobo

List otwarty od zespołu GWINTA

Jest to możliwe? Ja nigdy nie analizowałem czy ktoś kto rzucił Ciri za 25 pkt. nie miał czasem 3 brązów ale wydaje mi się mało prawdopodobne, że taki błąd byłby niezauważony / niepoprawiony. Jesteś pewien, że przeciwnik nie stworzył jakaś inną kartą trzeciego brąza?
  12. blacklobo

Oglądajcie GWENT Open #3 w ten weekend!

Dzięki za odpowiedź. Beczki nie było bo rzeczywiście oglądałem na innym kanale. Ustawienia i połączenie kont działa.
  13. blacklobo

[FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

Też mnie to zdziwiło na tyle, że zacząłem się zastanawiać czy to mnie się coś nie pomyliło bo grałem sporo partii pod rząd. Szkoda, że nie da się tego sprawdzić w historii.
  14. blacklobo

Oglądajcie GWENT Open #3 w ten weekend!

Oglądałem, beczki nie dostałem. Beczka będzie z jakimś opóźnieniem czy mi dropy nie działają? Konta gog i twich mam połączone chociaż nie wiem gdzie mam zobaczyć taki komunikat: "Kiedy wejdziesz na kanał streamujący GWINTA pojawi się powiadomienie informujące, że stream wspiera funkcjonalność...
  15. blacklobo

[FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

Mam takie pytanie: Jak karta Uzdrowienie może zagrać złotą kartę przeciwnika z jego talii? Wymieniłem neutralną, złotą jednostkę na Dekret na początku drugiej rundy a przeciwnik wyjął taką samą, złotą jednostkę na stół Uzdrowieniem właśnie. Jakoś mi umknęło, że jej nie rzucał wcześniej i nie...
  16. blacklobo

Hotfix do GWINTA już dostępny!

Ale ale... Na GOG jest info, że animowanego mogę zniszczyć za 800 skrawków ale w grze jest opcja zniszczenia za 200 skrawków i 300 pyłu. To na gogu jest nieaktualna informacja czy da się jednak jakoś zniszczyć tego Vreemde'a za 800 skrawków? Pytanie chyba w próżnie zadane ale do jutra jeszcze...
  17. blacklobo

Szansa na karty poszczególnej jakości

Ja na Twoim miejscu nazbierałbym 20 beczek i dopiero otworzył je na raz. Myślę, że wtedy wyzerujesz licznik bez golda. Powodzenia ;)
  18. blacklobo

Widocznie oceniasz sytuację według własnego sposobu myślenia / zachowania. Ja tą kartę miałem w beczce i trochę szkoda, że nie mogę jej teraz wymienić na inną złotą bez dodawania skrawków. Ostatecznie wyszło, że drop z beczki był w kolorze złota a okazał się tombakiem :) No ale co tam. Zawsze...
  19. blacklobo

Ok, dzięki za wyjaśnienie to już wiem coś więcej. Ale zostaje jeszcze inna kwestia. Animowanego stwarza się za 800 skrawków bez pyłu. I ja chciałbym skrawki z powrotem bo przynajmniej zrobie golda statycznego. Nie ma opcji wyboru co za zniszczenie dostane.
  20. blacklobo

Najszybszy sposób na osiągnięcie 21 rangi, z takim zagraniem nie miałem żadnych szans

Witaj w klubie :) https://forums.cdprojektred.com/forum/pl/gwint/dyskusje-og%C3%B3lne-aa/10211612-najnowszy-fix-11-01-2018
Top Bottom