Search results

+
  1. G

W2 - system walki i mechanika gry

Przycisk :D
  2. G

Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

Och, dajcie spokój Yen i Ciri to temat rzeka i możecie tak bredzić do premiery Wieśka.Moim zdaniem jeżeli w ogóle się pojawią to w wspomnieniach Geralta, który powoli odzyskuje pamięć.
  3. G

W2 - pytania do CDProjekt Red

1. Gdzieś przeczytałem, że Geralt będzie mógł wchodzić w tryb medytacji w dowolnym miejscu, czy to prawda?2. Czy znaki zostaną bardziej zróżnicowane, aby móc rozwijać się jak elementarny mag?3. Skoro wiemy, że Geralt będzie mógł zmieniać części swego pancerza, tym samym dostosowując odpowiedni...
  4. G

Umiejętności RPG

Może nie tak bardzo dużym. Na razie mam 87% podręcznika dla gracza. Zamierzam jeszcze dobrze rozpisać księgę dla prowadzącego. Staram się po prostu zbudować taką mechanikę i świat, aby podobał się mi i moim graczom. Nie zamierzam podążać za trendami, chodzi mi oczywiście o gry planszowe lub...
  5. G

Umiejętności RPG

Dzięki gower :D Już od dawna kanwą mojej inspiracji był WGW, lecz o wiele go zmodernizowałem, szczególnie walkę, która teraz jest jeszcze szybsza, lecz nie tak nudna jak w D&D. Mam nadzieję, że efekt końcowy będzie jeszcze lepszy.
  6. G

Problem z mapą

Gdzie chcesz ważne żebyś wiedział gdzie je trzymasz. Potrzebne pliki po prostu zapisz do modułu :D
  7. G

1. Czy w rozwoju Geralta będziemy mogli kupować tylko nowe ciosy i znaki?2. Czy na przeciwnikach będzie widać rany?
  8. G

Czy w drugiej odsłonie Wiedźmina będziemy mieli wpływ na rozwój postaci z drużyny: Triss, Zoltan, itd.?
  9. G

Okładka do Wiedźmina 2 autorstwa mojej skromnej osoby

Powiem szczerze, że pierwsza bardziej mi się podoba :DFajna praca.
  10. G

Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

Czy można gdzieś jeszcze dostać Artbook i Bestiariusz w pdf?Jak ktoś ma to byłbym wdzięczny o przesłanie na email: Dlaczego umieszczasz taką prośbę w temacie z pytaniami do CDPR?Póki co tylko słowne ostrzeżenie.Undomiel
  11. G

[W1][mod] Flash Mod 1.01

Wypróbuj sobie FCR w nim da się zabić Łowcę Głów. W końcu jest także zmodyfikowana walka i rozwój postaci tak, aby było najwięcej przyjemności z gry. Flash Mod był takim etapem przejściowym, gdzie Flash poprawiał rozwój postaci. Instalujcie śmiało FCR 1.2 i Scabbard Mod 1.02, a wtedy będzie...
  12. G

Umiejętności RPG

W sumie po paru miesiącach zbudowałem w końcu swój system RPG. Całość jest już zamknięta, lecz potrzebuje jeszcze odrobinę szlifu. Jestem już po czterech sesjach, którymi testowałem mój podręcznik. Jak każdy system i mój musi o czymś mówić. Mój traktuje o nieodłącznej walce z nieumarłymi, którzy...
  13. G

Gry komputerowe

Strasznie pokracznie wyglądają te screeny. Mam nadzieję, że w DA2 będzie więcej talentów, które wzmocnią rozwój postaci, ponieważ w DA1 jak miałeś w drużynie dwóch wojowników walczących bronią dwuręczną to byli oni kalką samego siebie. Trochę czarów też, by się przydało, bowiem takie kombinacje...
  14. G

Klimatyczna gra Wiedźmin

Skoro mówisz, że tak fajnie by było pograć w grę fabularną, to może odejdź od kompa i rozejrzyj się za Wiedźmin: Gra Wyobraźni. Poczytasz trochę, pograsz z kumplami, porozwijasz się intelektualnie i od razu ci ten pomysł z głowy wypadnie :P Takich gier jest mnóstwo, szczególnie przegladarkowych...
  15. G

Z pamiętnika studiującego Xięgi...

Ja cykl "Oko Jelenia" przeczytałem z przyjemnością, lecz kto czytał wcześniejsze książki Pilipiuka ten wie, czego może się spodziewać :D. Grafomania często sięga szczytu, a skopiowane fragmenty z poprzednich książek mają te same błędy. Da się to jednak wybaczyć, bowiem historia jest nawet...
  16. G

Problemik naukowy...

Ogólnie maksymalnie można mieć 200, ale to można sobie sprawdzić na stronach szkół.Chciałbym pewnie się ukierunkować na grafika, ale przy dobrym poziomie nauczania i to znajdzie swoje miejsce w programie. Interesuje mnie natomiast, czy studiuje ktoś infę na polubudzie lubelskiej i czy za...
  17. G

Problemik naukowy...

Zastanawiam się nad Polibudą Lubelską lub Poznańską. Tylko ciekawe, czy programy, na których się uczy na tych kierunkach są strasznie drogie...
  18. G

Gry komputerowe

Ostatnio naszła mnie chęć zagrania w Arcanum. Wiecie może, czy da się jeszcze grać po sieci?
  19. G

Problemik naukowy...

Tak byłem na dniach otwartych :D. Ogólnie orientuje się o tych szkołach, tzn. ich wyposażenie i tak dalej. Tak, czy siak jeżeli zechcę być Grafikiem 3D będę musiał wielu rzeczy uczyć się sam. Najpierw zacznę wzmacnianie moich umiejętności w Blenderze :DZdawalność w Technikum wynosi 80,26%, w LO...
  20. G

Problemik naukowy...

No dobra, poszukam coś o Pythonie i Pascalu. Jednak może jest jakiś kierunek, który by mnie ukierunkował na grafika? A geografia była podana w punktowanych przedmiotach, a dlaczego tego nie wiem :/
Top Bottom