Search results

+
 1. E

  Twórczość Eskadro

  Widziałem niewiele, ale wystarczająco by się przemieszczać w oświetlonym pomieszczeniu. Jednak całość jest przygotowana pod sesję cosplay, a nie na imprezy. :P Jednak tematycznie idealnie pasowało, by Klucznika zabrać.
 2. E

  Twórczość Eskadro

  Miałem wcześniej wstawić, ale jakoś się nie złożyło. Klucznik podczas imprezy Halloween.
 3. E

  Twórczość Eskadro

  Kilka fotek ze Strzygą wraz z jej nowymi właścicielami. :D
 4. E

  Twórczość Eskadro

  Najważniejsze, że Percivalom się spodobał. :)
 5. E

  Twórczość Eskadro

  Pora zaprezentować moją najnowszą pracę, mianowicie miecz Strzyga przygotowany specjalnie dla Percival Schuttenbacha. Jest on bezpośrednio związany z najnowszym krążkiem dzierżącym te samo imię. Na głowni wybite siłą tej cudownej muzyki nazwy poszczególnych utworów zapisane alfabetem naszych...
 6. E

  Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

  Chciałem wszystkich fanów najwspanialszego zespołu folk melatowego Percival Schuttenbach zaprosić na najnowszą trasę koncertową promującą najnowszy krążek Strzyga. Specjalnie dla fanów Wiedźmina zostanie odegranych kilka przygotowanych na tę okazję kawałków. Nasi genialni współtwórcy muzyki do...
 7. E

  Twórczość Eskadro

  Pora napisać o moim kolejnym projekcie, który jest bezpośrednio związany z najwspanialszym folk metalowym zespołem na świecie, mianowicie Percival Schuttenbach. Z okazji premiery najnowszego albumu Strzyga szykuję wyjątkową replikę srebrnego wiedźmińskiego miecza. Zostanie ona przekazana podczas...
 8. E

  Twórczość Eskadro

  Robię moimi rękoma. W zasadzie jest to typowo ręczna robota, gdyż nie posiadam ani specjalnych narzędzi, ani warsztatu, ani wcale stałego miejsca do pracy. :P
 9. E

  Twórczość Eskadro

  Aktualnie mie mogę.
 10. E

  Twórczość Eskadro

  Niedługo zabieram się za kolejny wiedźmiński miecz. Będzie to jednak bardzo wyjątkowa robota. :)
 11. E

  Twórczość Eskadro

  Kolejne, tym razem lepsze zdjęcia IRIS.
 12. E

  Twórczość Eskadro

  Dzięki za pozytywne komentarze. Jeśli od nowej właścicielki Iris otrzymam dodatkowe bardziej szczegółowe zdjęcia, to także zamieszczę w temacie.
 13. E

  Twórczość Eskadro

  Jakoś podczas gry nie zwróciłem na niego uwagi. Przyjrzę się na spokojnie w domu na dużym ekranie. :)
 14. E

  Twórczość Eskadro

  Niestety nie kojarzę. Możesz przybliżyć?
 15. E

  Twórczość Eskadro

  Wszystko robiłem na podstawie modelu z gry. W grze masz stosunek głowni do rękojeści 2.75/1. Efekt krótkiej głowni może być spowodowany tym, że musiałem delikatnie zredukować zakrzywienie sztychu, ponieważ uniemożliwiało ono chowanie szabli do pochwy.
 16. E

  Twórczość Eskadro

  Kolejna moja praca, tym razem na warsztat poszła Iris, szabelka Olgierda.
 17. E

  Bydgoszcz też potrafi w Gwinta

  Trzeba by kolejny raz zorganizować wspólne granie. Może niekoniecznie oficjalny turniej, ale jakieś wspólne piwko plus gwint. Tyle że raczej organizacja przez FB pewnie.
 18. E

  Community News 2/2016 - Jeśli nie chcesz mojej zguby, kart do Gwinta daj mi luby

  Miło ponownie pojawić się w Community News, i to w sumie w trzech częściach. :)
 19. E

  Twórczość Eskadro

  Zasadniczo można wstawić Klucznika WIP. Trochę brakuje do końca, ale skoro był już prezentowany publicznie. Obecnie niestety nic wiedźmińskiego nie powstaje, mam sporo roboty z cospleyami z innych uniwersów.
 20. E

  Bydgoszcz też potrafi w Gwinta

  Świetna organizacja turnieju. Atmosfera i ludzie na duży plus. Jak czas i możliwości pozwolą obowiązkowo będę na kolejnym turnieju.
Top Bottom