Search results

+
  1. U

Potrzebuje monolog Geralta z 1./2. aktu

Możesz Jaśniej Bo Coś nie Kumam ?
  2. U

BUG o Vincencie

Stary...To coś masz nie tak :PNo ja jak napisałem nie miałem takich problemów...:d
  3. U

Gdzie jest Yennefer?

Nie...Z Yeneffer ale to chyba nie było przy zimowaniu...Ale nie wiem dokładnie...Raczej Yeneffer bo kumpel mi jakąś Przygodę wklepał i mam bez nazwy ale jest z Yeneffer więc nie wiem
  4. U

Zlecenia w III akcie (ghule, graveiry, fledery, wywerny, kikimory, archespory)

Co do 1 Postu...Autora Tego Tematu...Wszystko jest w Poradniku...Lub innych Forach:)Widziałem Wiele Razy...Ale dla niektórych przydatne:D
  5. U

BUG o Vincencie

Widocznie miałeś Buga...Bo mi napisało:Nie każdy Potwór Zasługuje Na Śmierć...Więc musisz albo Save'a Wczytać albo nie zbaczać na to...
  6. U

BUG o Vincencie

Wiesz...Ja zawsze Zabijałem Vincenta...Ale teraz gram jeszcze raz i spróbuje mu Odpuścić...Jestem Już Blisko Walki więc dam Znać...
  7. U

Raymond - problem

Jeżeli Chodzi o Save'y To Ja Mam Najlepsze...Jak by ktoś chciał to Wysyłać wiadomości na E-Mail'a:alpejczyk98@gmail.com...Pozdrawiam Wiedźmin_Vesemir
  8. U

Zlecenia w akcie II

Mik@`el Dobrze, że to napisałeś... Ja tego zapomniałem a Kumpel chciał :POren Leci... I w Dodatku dodam...Że jeżeli chodzi o Sekcje... To:Do Raymonda >>> Shani ( Wieczorem do Domu.. Mi się udało ominąć jędzę [ Jej Babkę ] Bo dałem jej 100 Orenów na Uleczenie Kotka, potem byłem Tam Mile...
  9. U

Problem z "Wdzięczność Grabarza"

Jak was tutaj wszystkich Czytam to Tak:W II Akcie Jedyne Udostępnienie na cmentarz to uniewinniać Vincenta lub Talara lub Obydwu...Sekcja Powinna ( Przynajmniej Mi ) Wykazać, że Kalkstein Jest Winny Zatrucia...I Zabić Baraninę...Łatwo się to udaje...Ale Najczęściej jest Zrobienie Questa Grabarza...
  10. U

Żywy Raymond

Powiem Tak...Na tym Polega Gra, aby Detektyw Raymond Dead'a Zrobił...Pamiętasz gdzie go znaleźć .?.Jeżeli nie... To powiem Ci... Ale to też dla innych się przyda...Raymonda możesz znaleźć Gdy Znajdziesz się w Mieszkaniu Triss...Podchodzisz do Teleportu Triss i Teleportujesz się do Klaksteina...
  11. U

Akt II problem z wieżą maga.

Ja mam Save ponieważ niedawno zacząłem Grać od Nowa ale to jest na Poziomie Trudności (Normalny)I jestem juz przy 3 Akcie i Mam Save Przed i Po Walce z Azarem:)
  12. U

CO bardziej oplaca się wybrać: Zakon Elfy czy Neutralność ?

Ja jak gram... Chociaż Wiedźmin +18 A ja mam 12...No już 13 można powiedzieć... To Wybieram Tak:Easy = NeutralnośćNormal = ZakonHard = Wiewiórki (Obecnie gram)Więc możesz sobie wybierać...Ale najbardziej Polecam Zakon...Ponieważ Wiewiórki w walce z "Nie pamiętam Jak on miał ale taki duży...
  13. U

Gdzie jest Yennefer?

z Yennefer jest w Wiedźminie Edycji Rozszerzonej Dodatkowa Przygoda...Nie pamiętam która ale jest, że Geralt Wraca na Zimowanie do Kear Morhen i Potem Spotyka Namioty przed nim a tam jest Yennefer... Ale grając normalnie...Ani razu nie usłyszałem o Yennefer...
  14. U

Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

Ej... Ej...Panowie...Ten temat nie jest do Gadania O Postach...To jest Forum o Wiedźminie:DA nie o tym kto ma najwięcej lub mniej Postów...Gratuluję dla Autora Tematu:)Świetny Wątek ZrobiłPozdrawiam Wiedźmin_VesemirW tym temacie piszemy w porach nocnych i o wszystkim.Nie spamuj.Undomiel
  15. U

Statystyki na koniec gry Wiedźmin

Witam...No to tak...Bardzo dawno przechodziłem Wiedźmina,Ale może coś pamiętam:Siła - Full AllInteligencja - Full AllWytrzymałość - Złotego Tylko BrakowałoCzwartego nie Pamiętam:PAard - Brakuje mi 4 Srebrnego Ale Złoty jest...Reszta Znaków Full...Obydwa Style na Full Tylko w Srebrnym nie mam 3...
  16. U

Zamieć.

Witam.Posty Przedemną mają rację..."Zamieć" Ma Bardzo Zjechaną Grafikę...Użyłem go Raz przypadkowo Gdy Walczyłem z Południcą...Bo mi się nudziło... Jak zobaczyłem Grafę, to aż Mi Prawie Pękły...Także Odrazu Zamieć Wyrzucać:)Polecam Bardziej Kota, Puszczyka, Jaskółkę:)Pozdrawiam Wiedźmin_Vesemir
  17. U

Ustawienia amuletu

Witam.Jestem Nowy na Forum ale Długo Gram w Wiedźmina Więc...Po Każdym Rozdziale...Przynajmniej Mi...Dopiero się zmienia na Potworów...Ale Warto zostawić na Potworach...Bo Miejsca Mocy możesz znaleźć na Mapie:DMasz Oznaczone....Pozdrawiam Wiedźmin_Vesemir
Top Bottom