Search results

+
  1. E

Deus Ex

Siedziałem sobie dziś i piłem kawę, kiedy przypomniało mi się, że ta gra została już chyba wydana. Wchodzę na metacritic - 5.8, wchodzę na steama - mixed 6. Heh. ///Edit After about two minutes into the first mission I discover the first hidden room. Expecting to find a little extra ammo or...
  2. E

Seriale

Stęskniłem się za Evą.:bored:
  3. E

Temat napisany pod wpływem impulsu - PIRACTWO !!!

Więc od tej pory argumentem będzie to, że Administracja sobie linkowania takich treści nie życzy.;) Nie żebym był fanem Administracji/Moderacji, ale wrażliwość na punkcie piractwa na oficjalnym forum dewelopera jest raczej zrozumiała.
  4. E

Seriale

Zabicie A. byłoby najnudzniejszym posunięciem, więc bardzo możliwe.
  5. E

Ależ oczywiście, że Admin może to wszystko zrobić i nie grożą mu z tego tytułu żadne konsekwencje prawne. Prawo powszechnie obowiązujące jest w tym wypadku jedynie dolną granicą – nie możesz zejść poniżej (np. nigdy nie wolno Ci promować faszyzmu, wklejać treści pedofiliskich itd.), ale powyżej...
  6. E

Do prawa powszechnie obowiązującego – jak zresztą sama nazwa wskazuje – każdy ma obowiązek się stosować, tym niemniej na forum administrator może sobie do-ustalić zasady, jakie mu się żywnie podobają.
  7. E

PS4, Xbox One - co przyniosą next-geny?

Konsole w dzisiejszym świecie nie mają już sensu. Tworzenie gier pod różne architektury o zbyt małej mocy to udręka dla deweloperów i graczy. Przyszłość należy do systemów, i liczę że w myśl starego powiedzenia na pojedynku Sony vs Microsoft zyska Valve ze swoimi Steam Maschines, które są de...
  8. E

Sword Coast Legends

Jak się rzuca w twarz fanom D&D, którzy od lat czekają na grę w swoim ulubionym uniwersum, że robi się klasycznego cRPGa na PC, na dodatek adaptację rulesetu D&D 5, a następnie wydaje grę bez rzutów kością i z cooldown’ami (które są tak daleko od D&D, jak to tylko możliwe), to trochę jakby wejść...
  9. E

Mass Effect

Mind you, to były tylko rozważane pomysły. Pewne jest jedynie tyle, że centralną rolę miała odgrywać Ciemna Energia™, a nie konflikt między organicznymi a syntetycznymi formami życia, który nagle z d. w ostatnich minutach ME3 ewoulował do pierwszej ligi.
  10. E

Mass Effect

Jak rzekł kolega wyżej, to była niedopracowana koncepcja z czasów ME2. The Reapers' goal was to find a way to stop the spread of Dark Energy which would eventually consume everything. That's why there was so much foreshadowing about Dark Energy on Haestom in ME2. The Reapers as a whole were...
  11. E

Mass Effect

No właśnie taki, jaki ostatecznie został zrealizowany w grze (dlatego też nie dowierzałem) -> link.
  12. E

Mass Effect

Pamiętam, że jak przeczytałem na forum ze spoilerami o tej tajemniczej superbroni znalezionej nagle na Marsie, to pomyślałem, że ktoś sobie leci w trolla. To tak jakby w trzeciej części Władcy Pierścieni nagle okazało się, że pierścienia wcale nie trzeba sztachać do Góry Przeznaczenia, bo w...
  13. E

Seriale

IMO był to najlepszy sezon od pierwszego. Najwięcej się działo i było stosunkowo niedużo (czyt. niedużo w odniesieniu do poprzednich sezonów) ogólno-beznadziejnych rozmów o życiu. Oczywiście nie żeby była to jakaś szczególna pochwała, bo ostatnie sezony ryły już w mule.
  14. E

Mass Effect

Motyw wybrańca ratującego świat to choroba całego gatunku związana chyba z mentalnością amerykanów, którzy w obliczu braku wspólnej historii wykraczającej poza Dziki Zachód masowo produkują super bohaterów i zalewają wszystko hektolitrami patosu i heroizmu. Teoria taka. Moja. Poniżej...
  15. E

Seriale

Finał TWD – LOL! Obiło mi się jakiś czas temu, że pojadą cliffhangerem, ale uznałem to za trolla, bo byłoby to zbyt bezczelne nawet jak na AMC. Brak słów. Kto spotka się z Lucille? Zapewne Abraham, którego komiksową śmierć odziedziczyła Denise. Zmasakrowanie Daryla albo Glena wymagałoby...
  16. E

Mass Effect

Nie napisałem, że to źle, tylko dlaczego jest dobrze oceniana. Mało się rozpisałem?
  17. E

Mass Effect

Ja w to nie uwierzyłem, a przynajmniej nie do końca, bo jestem świadom, że wprowadzanie nawet niewielkich zmiennych, które można przenosić z gry na grę bardzo komplikuje pracę scenarzystów. Tym bardziej dziwi mnie, że zdecydowano się na Misję Samobójczą ze świadomością, że będzie jeszcze część...
  18. E

Mass Effect

Tego chyba nikt rozsądny nie neguje. Po premierze ME3 wielokrotnie padały komentarze, że jak na ironię zakończenie (a właściwie to shitstorm, jaki wywołało) przykryło całą resztę gry. Jedynie najbardziej zindoktrynowani fanboje-TALIbowie pisali wówczas, że gra była „awesome” do misji Londyn -...
  19. E

Mass Effect

Tyle że właśnie z czymś takim wyskakujesz. IMO mylisz konia z koniakiem. Grom wybacza się nielogiczności na potrzeby gameplay’u (jak klasyka gatunku, czyli niemożność przeskoczenia metrowego płotka), czy nielogiczności wynikające z konwencji (jak w FFVII, gdzie główny bohater walczy mieczem...
Top Bottom