Search results

+
 1. SMiki55

  Изменении критериев допуска к участию в GWENT Masters

  Это было бы неразумно, по-русски говорят во многих странах, не только в России и Белоруссии.
 2. SMiki55

  Wystartował Konkurs Artystyczny GWINTA!

  Artu ze streamerem nie da się umieścić w grze :P (no chyba że przebierzesz go w średniowieczne ciuchy, ale wciąż to chyba łamanie praw do cudzego wizerunku)
 3. SMiki55

  Sprezentowana Podróż nieaktywna w grze

  Też tak czasem miewam z Podróżami, pomaga kupienie (także za rudę złota lub pył) czegokolwiek u Sklepa w grze -- wtedy Podróż mi zatrybia i po wejściu w nią wszystko jest ok.
 4. SMiki55

  Historia Podróży Aretuzy

  Drobna pomyłka: Tissaia jest opisana przez Yennefer jako niewiele młodsza od Hena Gedymdeitha. O ile Yen nie myli się w stosunku do wieku swojej nauczycielki (bądź nie postarza jej specjalnie, by sama poczuć się młodziej), Tissaia byłaby starsza od Alissy :) PS: zapomnieliście przetłumaczyć...
 5. SMiki55

  Aretuza Journey Story

  A minor mistake here: Tissaia is described by Yennefer as only slightly younger than Gerhart of Aelle. Unless Yen is mistaken about her teacher's age (or has aged Tissaia on purpose, to feel younger herself), Tissaia would be older than Alissa. (PS: you forgot to translate "Skylark" in the...
 6. SMiki55

  CD Project RED | Triss Merigold.

  Pytanie, czy dekokt Ortolana wystarczy wypić raz w życiu, czy regularnie. Jeżeli to pierwsze, ewentualnie raz na rok, to być może Triss dla życia wiecznego przebolałaby ten tydzień rozwolnienia. Ja bym tam przebolał.
 7. SMiki55

  CD Project RED | Triss Merigold.

  @undomiel9 w przypadku bractwa czarodziejów młodość oznacza bycie przed setką ;)
 8. SMiki55

  CD Project RED | Triss Merigold.

  No była, i też była z Aretuzy. Jeszcze raz zapytam, czego chcesz dowieść? Płodności Triss? Nie musisz odbierać jej miejsca w Aretuzie by dać jej możliwość zachodzenia w ciążę.
 9. SMiki55

  CD Project RED | Triss Merigold.

  Rozmawiałem już z autorem na discordzie koło miesiąca temu i wyjaśniłem co nie tak z jego teorią, nie wiem czemu postuje to jeszcze raz skoro wówczas się ze mną zgodził :)
 10. SMiki55

  Bringing Back Mystic Echo

  Rather than another thinning ability I'd do "play a bronze card from your graveyard".
 11. SMiki55

  Smaczki, szczególiki, tajemnice czyli rozmaitości wiedźmińskiego świata

  Nie oznacza to, że należy na informacje już przez niego podane wzruszać ramionami :p a nawet jeżeli jest tak jak mówisz i autor sam w istocie nie wie, nie potwierdza to wówczas teorii o ataku jako finale wiedźminów. Sprawia to natomiast, że żadna z naszych teorii nie jest prawdziwa: niepomyślana...
 12. SMiki55

  Smaczki, szczególiki, tajemnice czyli rozmaitości wiedźmińskiego świata

  Tworzył, tworzył. Przytoczony przez Ciebie cytat wspomina jedynie, że "w którymś momencie" przestano ich tworzyć z powodu braku czarodzieja. A w innym miejscu w tym samym rozdziale jasno jest wspomniane, że ostatnich chłopców trenowano na Mordowni ćwierć wieku przed akcją Sagi. A Coën i Lambert...
 13. SMiki55

  WitcherCon zawitał do GWINTA!

  Redzi zapowiedzieli z dwa-trzy tygodnie temu, że to naprawią, pewnie wróci z aktualizacją do nowego sezonu.
 14. SMiki55

  Sapkowski live, czyli wywiady, wywiady...

  Sapkowski stara się nadrabiać zaległości w fantastyce by zachować tytuł znawcy gatunku, więc i Pottera w końcu musiał przeczytać ;) Jest w wersji online też na stronie Polityki, w wersji trochę dłuższej (więcej wymienionych tytułów i nazwisk)
 15. SMiki55

  Sapkowski live, czyli wywiady, wywiady...

  Widać, że Pananżej to jednak Polak z krwi i kości jak nawet w polityce świata Harrego Pottera doszukuje się zapowiedzi działań obecnej partii rządzącej :think:
 16. SMiki55

  Smaczki, szczególiki, tajemnice czyli rozmaitości wiedźmińskiego świata

  No ja bym już akurat wolał dosłowne wskrzeszenie jednej postaci niż zrobienie z całej rasy niezabijalnych półbogów. Precedens jest, w jednym z „Głosów rozsądku” Geralt wspomina „udokumentowane przykłady” rezurekcji.
 17. SMiki55

  Nowe karty Scoia'tael

 18. SMiki55

  Mapa Orteliusa

  W tym przypadku lepiej pisać do Jakiego niż do Woźniaka raczej.
 19. SMiki55

  Sapkowski live, czyli wywiady, wywiady...

  U mnie na wsi proboszcz ma całą Trylogię w plebanijnej bibliotece :P Niestety nie wprowadził jak dotąd w życie postulatu dzielenia żon i udzielania Komunii pod obiema postaciami.
Top Bottom