Search results

+
  1. KeeRay65

Cyberpunk 2077 - marzenia i spekulacje o rozwoju marki

Z tego co sobie zobaczyłem to pracowała tylko przy trzeciej części i to jako „staff writer”. Gdyby to była część pierwsza to co innego, bo dla mnie to jedna z najlepszych gier w jakie grałem, ale pozostałe już były dużo gorsze. Zresztą Deck Nine stworzyło tylko prequel i trójkę, więc z najlepszą...
  2. KeeRay65

[UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

Szczerze mówiąc to wygląda całkiem nieźle, tylko co z tego skoro sam serial jest tragiczny i wszystko co mogli zepsuć zepsuli.
  3. KeeRay65

Forumowa filmówka

No to zobaczymy czy Peter i ekipa dalej to mają, trzeba pamiętać, że do Hobbita wrócił jako strażak po odejściu Del Toro, więc nie obwiniałbym go całkowicie za porażkę(jak na to co mogło z tego wyjść), ogólnie nie są to takie złe filmy(przynajmniej dwa pierwsze), ale do LoTRa nie mają żadnego...
  4. KeeRay65

Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

Gdy mi się wyświetlił ten obraz to początkowo myślałem, że jakiś fan art Henry’ego Cavilla. Co do stroju to spodziewałem, że będzie gorszy.
  5. KeeRay65

https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/the-batman-ii-delayed-a-year-1235108760/amp/ Smutek :giveup:
  6. KeeRay65

W sumie też postanowiłem uporządkować swój ranking pod wpływem powyższego , więc wklejam poniżej. Man of Steel Aquaman Peacemaker Batman v Superman: Dawn of Justice Ultimate Edition The Suicide Squad The Flash Wonder Woman Zack Snyder's Justice League Suicide Squad Justice League Shazam! Birds...
  7. KeeRay65

A gdzie Man of Steel? Nie łapie się nawet na ostatnią kategorię? :D
  8. KeeRay65

Marvel Cinematic Universe

https://www.ign.com/articles/daredevil-punisher-and-entire-defenders-saga-added-to-official-mcu-timeline-on-disney-plus Po latach niedomówień, zaprzeczeń, a nawet oficjalnych wypowiedzi zaprzeczających powiązaniu z resztą MCU, Daredevil i reszta Netflixowych seriali stała się kanoniczną częścią...
  9. KeeRay65

Gry komputerowe

No i kolejne dwa exclusive'y z PlayStation ograne na PC na 100%. 444. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Samodzielny dodatek do świetnego Spider-Mana z 2018 roku, tym razem jest nam opowiadana, jak sam tytuł wskazuje, historia początków "spider-manowania" Milesa Moralesa. Jako całość wypada...
  10. KeeRay65

Kojarzyłem jego wypowiedź mniej więcej na ten temat na trochę przed premierą pierwszego sezonu. Równie dobrze mogło to być przed wspomnianą wizytą na planie. Z resztą nie sądzę, że chciał brać większy udział w produkcji serialu. Po prostu dał kilka rad czy sugestii, a produkcja to olała(miała...
  11. KeeRay65

To, że kiedyś tak mówił nie znaczy, że ma mieć takie poglądy przez całe życie. Może, gdy był wtedy na planie to tak mu się spodobało, że rzucił kilka sugestii czy coś takiego, a oni zwyczajnie to zignorowali. To tylko zgadywanie, prawdy raczej nigdy się nie dowiemy.
  12. KeeRay65

Sapkowski live, czyli wywiady, wywiady...

https://www.gram.pl/news/nowy-wiedzmin-w-2024-roku-andrzej-sapkowski-zmusili-mnie-do-kontynuacji Nowy Wiedźmin wyjdzie prawdopodobnie pod koniec 2024 roku! Padły bardzo ciekawe słowa o „zmuszeniu” Sapkowskiego do kontynuacji opowiadania. Czyżby nowa książka miała kontynuować wątki z któregoś...
  13. KeeRay65

Pracujemy nad edytorem modów do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon!

Świetna wiadomość, zresztą z tego co pamiętam zapowiadana jeszcze przed premierą gry. Lepiej późno niż wcale :beer:
  14. KeeRay65

Marvel Cinematic Universe

Też właśnie przed chwilą obejrzałem finał, Loki to wciąż najlepszy serial MCU(i to zdecydowanie), drugi sezon utrzymał poziom pierwszego, a może nawet był trochę lepszy. W porównaniu do reszty "dzisiejszego" MCU jest wręcz rewelacyjnie. Ostatnie trzy seriale Marvela były, no powiedzmy, "nie...
  15. KeeRay65

Gry komputerowe

443. Rise of the Tomb Raider (03.11.2023r.) Druga część najnowszej trylogii o Larze Croft, wg mnie równie dobra co pierwsza część. Szkoda tylko, że gra nie jest umiejscowiona w takich klimatach jak prolog gry, który jest rewelacyjny. Gra jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniczki, tym razem...
  16. KeeRay65

Gry komputerowe

Nie wiem, gdzie dać ten post, ten temat będzie chyba najodpowiedniejszy. Zazwyczaj starałem się tutaj opisywać moje wrażenia po skończeniu jakiegoś większego tytułu, ale tak bardzo to zaniedbałem, że uzbierała się tego masa(nawet przekroczyłem limit obrazków:cry:). Nawet nie próbuję opisywać...
  17. KeeRay65

Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

Na szczęście kontrakty dodane po premierze czy przede wszystkim te w dodatku są na o wiele wyższym poziomie niż te w podstawce. Wreszcie było czuć, że to pełnoprawne zadania poboczne, co w podstawce przy kontraktach było czuć raczej rzadziej niż częściej. Zamiast takich 23 kontraktów od Reginy...
  18. KeeRay65

Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

Tak jak pisałem wcześniej:
  19. KeeRay65

Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

Wyłącz w opcjach postępy międzyplatformowe to problem powinien w całości zniknąć(przynajmniej u mnie tak było). Po skończeniu dodatku całe miasto jest puste. Nie ma ani samochodów ani mieszkańców. Są tylko jacyś nieliczni bandyci w alejkach oraz policjanci.
Top Bottom