Search results

+
  1. R

Aktualizacja 2.0

Włączyłem wczoraj na chwile po aktualizacji, i wygląda to OK, fajne dodatkowe opcje typu hakowanie samochodów, generalnie jeździ się chyba jeszcze wygodniej, Jakkolwiek mam jedną uwagę widziałem na steamie w opiniach że wielu ludzi dających negatywy na to zwraca uwagę - skalowanie poziomów -...
  2. R

Aktualizacja 1.31

Ja zasadniczo nie miałem jakis poważnych trudności technicznych od początku, jak dla mnie gra pod względem wizualnym i gameplayowym jest wypasiona - jakieś bugi i glitche nie przeszakdzały mi aż tak bardzo. Tylko na ten moment czekam na cos rzeczywiście nowego . Żeby przywrócić duże...
  3. R

Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

Na prawdę nuzące sa te oczekiwania co do wypasionego AI npców w NCity i porównywanie tego z gta, to sa rózne gry to że R* ma doswiadczenie z sandboxami większe to osobna sprawa, podstawowa sprawa jest kwestia nasycenia Night city npcami - w GTA nie widac ich na ulicy nawet 1/3 tego co w Nc oraz...
  4. R

Ważna informacja dotycząca Aktualizacji 1.2

Myslę że to może być dobry ruch żeby na moment uciszyć wrzawę medialną wokół gry, spokojnie zrobic łate która bedzie rzeczywiście realnie poprawiała stan gry tak żeby to była pierwsza łata która pozwoli realnie odczuc poprawę zwłaszcza na PC -tach - mozna odnieśc wrażenie że tak skupiliście się...
  5. R

Hotfix 1.11

osobiście mam duzy fun ze strzelania, i walki jako takiej, na wysokich levelach poziom kontroli jest juz duzy predkośc i mozliwosci poruszania się też i brakuje mozliwosci takiej prostej zabawy wybijanie pozostałych questów to krótkie akcje zresztą przeciwnicy są za słabi, oczywiście że trzeba...
  6. R

Hotfix 1.11

[ Darmowe DLC, multiplayer i takie tam. Popieram ich własną (RED-ów) decyzję, czyli pierw naprawić błędy dopiero później zająć się za DLC. W przypadku "multi" nie zdziwię się jeśli jako pierwsze zobaczymy "battle royale" bo w końcu jest powszechna moda na ten typ rozrywki. Do tego jest...
  7. R

Hotfix 1.11

Dokładnie ewentualnie prościej, zrezygnujcie z losowych slotów, bo to trochę absurdalna mechanika, ilość slotów jest najwazniejszym wyznacznikiem jakości przedmiotu i absurdalne sa np goldy, bez żadnego slota, niech każdy item ma maxymalna ilosc slotów dla swojej klasy i po sprawie, a poza tym...
Top Bottom