Search results

+
  1. D

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Gra/ł ktoś w ogóle ,,idąc,, w ciosy silne? Jak się gra? Wcześniej grałem na znaki, a teraz nie wiem czy wybrać silne czy szybkie.
  2. D

Teraz czas na Triss, ale pytanie, czy jak chcę być z Triss to czy mogę zrobić zadania z Yenn z tym jinem?
  3. D

[TYLKO LINKI] Lista ciekawych modów do Wiedźmina 3

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/570/? Ja polecam ten, w opisie jest filmik pokazujący jak może wyglądać wasze menu w W3 :).
  4. D

Latające poziome kreski?

Latające poziome kreski? Witam, gdy gram w Wiedźmina to da się zauważyć takie latające poziome kreski po ekranie, szczególnie gdy jestem w ciemniejszym miejscu. Nawet teraz, gdy mam wiedźmina zminilizowanego. Można temu coś zaradzić? Nie chodzi o sprzęt, bo sprzęt mam dobry. Mój ekran Samsung...
  5. D

Mody-kompatybilność?

Dobra tylko teraz jak je najłatwiej zainstalować? Przez tego nexusa?
  6. D

Mody-kompatybilność?

Witam, zaczynam grę od nowa, ale może pokusiłbym się o jakiegoś moda. Zazwyczaj gram w gry takie jakie wypuścili twórcy, nie instaluję żadnych modów, ale ten E3FX wydaje się być ciekawy. Co o nim sądzicie? Gracie z nim i czy w ogóle wart jest instalowania? I czy pozaintalowaniu go nie będę miał...
  7. D

A tym bardziej, że ja chciałem odkryć wszystkie pytajniki i w ogóle wszystko co dostępne na mapie :D.
  8. D

Kto mi powie jak zdobyć ten znak zapytania obok mostu do Kaer Trolde? Za cholere nie wiem jak się tam dostać :D.
  9. D

Mam 13 poziom, poszedłem do Novigradu, a tam misja ze śniączką na 7 poziom nagle... Ehh po co te ograniczenia expa jak już masz większy lvl o 6? Teraz stracę pewnie dużo expa przez to, że mam za duży poziom...
  10. D

Wiedźmin 3 - grafika

Jaki ten świat wiedźmina jest śliczny. Szkoda, że tego aż tak na screenach nie widać :).
  11. D

Powiedzcie wy mi czy na Skellige popłyneliście jak już nic do robienia w Velen nie mieliście? Czy może tam popłyneliście, a później może wróciliście do Velen wykonać reszte misji?
  12. D

Żebym mógł wybierać między wyborami z W2 to muszę dać na początku gry symuluj czy nie symuluj wydarzenia z W2?
  13. D

[BUG] Nie odzyskuje wytrzymałości

Pomogło, dzięki wielkie :).
  14. D

[BUG] Nie odzyskuje wytrzymałości

[BUG] Nie odzyskuje wytrzymałości Jak w temacie, już 2 raz mi się zdarzyło, ale wtedy jakoś to odwróciłem, ale teraz gdy straciłem wytrzymałość nie odnawia się, nie mogę biegać, rzucić znaku, nic co związane z wytrzymałością. Wczytanie sejwa też nie pomaga.
  15. D

Grał ktoś dopełniając umiejętności tylko w znaki?
  16. D

Grał ktoś dopełniając skille tylko w znaki? Zamierzam tak spróbować, bo niby się tak da też grać. Robiłem formata, miałem ponad 50 godzin gry... Nie zapisałem save :D.
  17. D

Na czym ma polegać to NG+?
  18. D

Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

Tylko jaki to może być set. Bo raczej przecież lekki, czyli dla szermierza... :D A w tym miejscu co na obrazku byłem właśnie wczoraj :D.
  19. D

... Właśnie to jest trochę chore dla mnie, mogłoby być takie coś, ale nie żeby było mniej czy tam wcale expa za to. Ehh...
  20. D

Na którym poziomie wybraliście się na Skellige? Bo mam zadanie tam związane z Lambertem i Skellige na 11 poziom. Mam 16, ale nie chce tam płynąc i zaraz wracać skoro w Velen mam zadania na poziom 12-15...
Top Bottom