Search results

+
  1. Yumemi13

Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

Kanon nie pozostawia wątpliwości :) "Czy słyszałeś historię Dartha Plagueiusa Mądrego? (...) Ironiczne, mógł uratować od śmierci innych ale nie siebie." Czy jakoś tak to szło. Nie ma też nigdzie powiedziane, że Sith nie może korzystać z mocy kojarzonych z Jasną Stroną.
  2. Yumemi13

Anime i manga

Bleacha przestałem oglądać właśnie z powodu niemożliwych fillerów, które wstawiali w środku serii, bo czekali aż manga nadrobi materiał. Już lepiej zrobić przerwę moim zdaniem. A skoro Atak Tytanów się w końcu zakończył, to może znajdę czas żeby go znów obejrzeć :)
  3. Yumemi13

Anime i manga

Tylko w anime, dalsze rozdziały już się robią bardziej mangowe, a mniej wiedźminowe (kolejne poziomy mocy itp.). Na pewno na plus serii wyszłoby, gdyby została przy nieco bardziej stonowanej "nadludzkiej sile" bohaterek z początku. Ale pamiętam, że seria, na tyle na ile miałem z nią kontakt...
  4. Yumemi13

Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

Z jednej strony dobrze, że sięgają do muzyki wprost z filmów (w trailerze leci Duel of the Fates z Mrocznego Widma), z drugiej szkoda, że nie ma nic nowego. I podobne mam odczucia co do tego serialu - cieszy powrót do prequeli, budzi obawy czy pokażą cokolwiek nowego, czy tylko będą odgrzewać...
  5. Yumemi13

Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

Z podobną logiką podszedłem do gry po angielsku i po angielsku ją przeszedłem. Raczej nie planowałem grać kolejny raz w innej wersji językowej, ale widzę wiele opinii, że polskie udźwiękowienie jest lepsze, więc do drugiego podejścia się chyba skuszę na zmianę ustawień.
  6. Yumemi13

Pochwal się swoim V

V Whitehand w doborowym towarzystwie :) Legendą można zostać nie tylko ze spluwą w ręce.
  7. Yumemi13

Jak teraz po aktualizacjach gra działa?

Te wszystkie fixy na kilka stron to listy błędów, które zostały naprawione. Pytanie w wątku jest o to jak gra wygląda po poprawkach. Co tu jest ciężkiego do zrozumienia?
  8. Yumemi13

Jak teraz po aktualizacjach gra działa?

Mam niemal identyczną konfigurację: tylko Radeon RX 580. Gra chodzi bardzo dobrze na ustawieniach maksymalnych wszędzie gdzie mogłem (oczywiście bez ray-traycingu). Od zainstalowania patcha 1.22 miałem raz zauważalny spadek klatek podczas jazdy samochodem po mieście na jakieś 1,5 sekundy. Poza...
  9. Yumemi13

Pomysły społeczności dla CP77 [SPOILERY]

Mój post należy rozpatrywać bardziej w kategoriach marzeń i pobożnych życzeń. Raczej czego w Cyberpunku mi brakło, niż co można „naprawić”. Ale może coś z tego jednak ma szansę na trafienie do „Cyberpunk 2077 v2.0”, albo pojawi się w „Cyberpunku 2078”. Kto wie? 1. Decyzje i wybory Na początek...
  10. Yumemi13

W którymś poście powyżej padła taka informacja.
  11. Yumemi13

Jeszcze gry nie skończyłem (160 h na liczniku) i starałem się nie szukać za bardzo informacji o głównej linii fabularnej, żeby uniknąć spojlerów. Ale 45/50 h na główną fabułę to mało? Przecież Mass Effect 1 + 2 tyle zabierały łącznie z wszystkimi zadaniami pobocznymi. To od czasów Wiedźmina gry...
  12. Yumemi13

Serio nie miałeś w grze dialogów między NPCami? Przecież te dialogi są, i to nie takie urywane, które mogły dotyczyć czegokolwiek, tylko pełne sensowne zdania. Przedwczoraj jak grałem to miałem takie dwie sytuacje: 1. Wykonuję zlecenie, mam kogoś uratować. Zbliżam się do budynku a przed nim dwie...
  13. Yumemi13

W moim przypadku z przyjemnością wykonuję zadania poboczne i zlecenia od fixerów, bo wiem, że nagrodą za ich rozwiązanie będzie jakaś ciekawa historia, albo chociaż smaczek polepszający moje zrozumienie świata i wczucie się w opowiadaną historię. A zdobyty sprzęt to rzeczywiście zazwyczaj szedł...
  14. Yumemi13

Aktualizacja 1.2

Lipa, albo jakieś inne drzewo. Mój chytry plan się nie powiódł. Grę udało mi się przenieść na dysk zewnętrzny, GOG Galaxy zaimportował grę z nowej lokalizacji i normalnie się uruchomiła, ale instalator aktualizacji zwrócił błąd, że gra jest źle zainstalowana. Opcja "skanuj i napraw" z GOG Galaxy...
  15. Yumemi13

Aktualizacja 1.2

Właśnie uruchamiając patch bezpośrednio z dysku zewnętrznego wyskakuje mi ta informacja. Spróbuję przenieść zainstalowaną grę na dysk zewnętrzny, tam ją zaktualizować i przenieść z powrotem. Zobaczę co z tego wyjdzie. W ostateczności będę instalował grę od zera... REDzi, nie tak to powinno...
  16. Yumemi13

Aktualizacja 1.2

Mam problem z zainstalowaniem patcha 1.2. Korzystam w domu z internetu z limitem danych i pobranie 30 GB na raz to dla mnie problem. Pobrałem więc patcha w wersji offline z innego komputera i przeniosłem do siebie na dysku zewnętrznym. I teraz okazuje się, że nie mogę zaktualizować gry, bo mam...
  17. Yumemi13

Zmyliło mnie to, że "Johnny Mnemonic" to jedno opowiadanie. A "Wypalić chrom" to zbiór opowiadań, w którym jest m.in. "Johnny Mnemonic" i jeszcze chyba 2 opowiadania z tego uniwersum (w tym tytułowe) i kilka niezwiązanych. Można ten zbiór dość łatwo dostać, bo jest to stosunkowo nowe wydanie - z...
  18. Yumemi13

Zbiór opowiadań, to masz na myśli "Wypalić chrom"? Całkiem ciekawa lektura :) Chociaż ja to znalazłem jak już przeczytałem ponownie "Johnego Mnemonica" i całą Trylogię Ciągu. Też się chciałem wczuć trochę w klimaty klasycznego cyberpunku przed zaczęciem gry. Po zagraniu zastanawiam się tylko na...
  19. Yumemi13

Ważna informacja dotycząca Aktualizacji 1.2

Oby dłuższe czekanie przełożyło się na lepszą jakość łatki. Jak na razie najlepiej mi się grało do wersji 1.06. Nie rozumiałem o jakich błędach ludzie mówią. Po późniejszych łatkach spotkał mnie regres i teraz już rozumiem :P
  20. Yumemi13

Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

Dwa błędy które nie są może jakieś wielkie, ale z czasem coraz bardziej irytujące (v.1.12 PC): 1. Jeśli gra się skradankowo, pozostaje się niewykrytym i zrobi save w niebezpiecznym miejscu (czyli w trakcie misji...) a później ten save wczyta, to po wczytaniu wszyscy przeciwnicy w okolicy są...
Top Bottom