Search results

+
  1. tuldor1

Pracujemy nad edytorem modów do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon!

Mam nadzieję, że z oboma, dalej z Old Gena korzystam, szkoda mi podwajania miejsca na dysku tylko dla jednej misji - graficzne wodotryski są mi zbędne i bez nich gra wygląda dobrze (zresztą skoro daję radę grać w stare baldury/icewindy czy planescape tormenta to grafika mi niestraszna :P), a...
  2. tuldor1

Nah, jest mod (z 3 wersjami, po jednej na każde zakończenie) jaki wgrywasz i on podmienia plakaty lub tekstury strażników... ręcznie to wbijasz bo samoczynnie się nie odbywa, w dodatku dalej pozostają te same dźwięki i możesz np przejść się po novigradzkim rynku mając Djikstrę jako kanclerza i...
  3. tuldor1

-Letho - po zakonczonym ataku na KM jeśli powiemy mu że moze zostać: za dnia łowi ryby z pomostu w chatce nad jeziorem. na wieczór wraca przekimać się w głównej sali Siedliszcza. Wreszcie byłby ktoś w tym miejscu po opuszczeniu KM przez Eskela i Lamberta, w Kedwen też są potrzebni wiedźmini...
  4. tuldor1

[UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

Ekhm... na myśl o 3 sezonie tego 'dzieła' ciśnie mi się na mysl tylko ten obrazek z redita...
  5. tuldor1

[BUG krytyczny] Awantura o wino: Belgaard

Na PC miałem podczas któregoś z przejść podobnie - bug występuje ale nie za każdym razem, bo przy kolejnym przejściu już miejsce zaliczyło i zacząem z 3/5 miejscami do ogarnięcia... pozostaje wczytać wcześniejszy save
  6. tuldor1

Walka wręcz

piękna 7letnia nekromancja! Ale skoro już otwarto wątek to i ja dorzucę swoje 3 grosze: 1) Walka na pięści na 'zawodach' gdzie jest to 1na1 nie stanowi naprawdę żadnego problemu. Zasadniczo ogranicza sie do jefnego z dwóch podejść (zależnie od preferencji gracza) : taktyki unik-kontra-dwa...
  7. tuldor1

do załadowania gry potrzebna jest następująca zawartość

Nie masz modów teraz, a wczesniej jakiś nie instalowałeś?
  8. tuldor1

...

Hm, wybacz, sądziłem, że nie wiesz o skalowaniu xp za zadania bo... bijesz jednookiego na 30 poziomie, z chwilą gdy dojdziesz do 34 poziomu xp za niego będzie warte tyle co funt kłaków... a przechodząc same zadania główne swobodnie byś do 45+lvl dociągnął nawet ignorując wszytsko inne (a część...
  9. tuldor1

...

Wciąż jeśli zależy ci na xp lepszym pomysłem jest mikromanagment questów i robienie ich tak by wykonywać te jakie są: a) podstawka i KiW - na jak najniższym wymaganym poziomie ale jeszcze nie są szare b) SzK - jakie maja poziom trudności wyższy o 4 lub 5 niż Geralt w przypadku punktu 'a'...
  10. tuldor1

[Błąd] Negocjowanie stawki w questach pobocznych [NG+]

Czyli przy samym patchu coś nie zagrało... Najszybciej byłoby chyba wrócić do 1.32 i zaktualizować ponownie.
  11. tuldor1

patchowałeś grę w trakcie rozgrywki czy zaczynałeś na nowym patchu od zera? Jesli to pierwsze to czy wcześniej też podobny babol wystepował?
  12. tuldor1

...

Limity złota u sprzedawców - taaak, to przypomina mi podobny zabieg w Morrowindzie... jak ja tego nienawidziłem xD... niestety Wiedźmin 3 nie ma swojego "MudCraba" :'D Bez modów zwiększających ilosć złota u kupców ani rusz (co to za kupiec jaki ma 200 koron kiedy pojedynczy miecz moze kosztować...
  13. tuldor1

...

Mhmm... biegać w tę i nazad i tracić czas na tłuczenie potwora.. naprawdę szkoda zachodu - jak już koniecznie chcesz nagrindować sobie poziomy po prostu zrób wszystkie zadania a potem zajmij się trzema utopcami na Wybrzeżu Wraków - respawnują się pod wodą więc zdejmujesz pojedynczym strzałem z...
  14. tuldor1

Rozpoczyna się nowa saga

Hmm... i pewnie żadnych wiecej info nie ma na ten temat? Żadne czerwone ptaszki nic nam nie wyćwierkają ;>? Jeśli nie to trzeba będzie przejść do tortur a ostrzegam - mam piórko Vivienne i nie zawaham się go użyć! :P
  15. tuldor1

...

Eee... Zdajesz sobie sprawę, że xp zdobywane za ubicie potwora jest w zakresie 1-48 xp? A to znaczy że jak silny by potwór nie był NIGDY nie zdobędziesz za niego wiecej niż 48xp... :D
  16. tuldor1

Wersja gry? Platforma?
  17. tuldor1

...

Niugdy nie miałem takiego błedu tzn znikającego punktu umiejętności - czy jajo samo w sobie znika nie wiem, jest to bardzo prawdopodobne, dlatego lepiej je zjeść na miejscu
  18. tuldor1

Teledyski bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz i zarazem oglądasz

Jako, że wątek na forum CDPR to zarzucę klimatami "Wiedźminowymi" :D
  19. tuldor1

Przepowiedziana śmierć Ciri

Jak o przepowiedniach mowa to jest jeszcze jedna - jaką raczy nas wróżbita z Velen o Ciri udającej się do wierzy w endingu Dzikiego (z)Gonu... "ale jaskółka nie słucha wycia wilka, wie, że to jej ostatni lot" i tu zastanawiam się dlaczego przewiduje "złe" zakończenie skoro mamy 3 do wyboru ]:->
  20. tuldor1

...

Jeśli w krainie baśni wygrasz wstążkę w gwinta Syanna przeżyje - zostaniesz zaproszony na wręczenie orderu i otrzymasz jeden z dwu endingów, albo "szczęśliwy" z dwoma żywymi kobietkami, albo "zły" gdzie cała 3 nie żyje. By zdobyć obraz musisz NIE wygrywać wstążki, wtedy syanna zginie z rąk...
Top Bottom