Search results

+
  1. A

Jak zabić kościeja?

2. A

Jak zabić kościeja?

ech ja z Javedem też się trochę męczyłam, ale to dlatego, że mój Geralt postawił sobie za punkt honoru ... a co do Kościeja to spróbuj jak z nim walczysz nie przerywać serii ciosów mieczem... mi to pomagało tym bardziej, że jak grasz na łatwym to jest to banalne ;) poprostu wystarczy jedna udana...
  3. A

Sąd na Abigail - winna, czy niewinna - oceń sam. Zawiera oczywisty SPOILER!!!

Nie wiem ile w tym może być prawdy, ale wydaje mi się, że wygląd bestii ma coś wspólnego z psem Abigail, który zostarł obdarty ze skóry... nie wiem tak mi się wydaje... Ale zapewne źle ;]
  4. A

Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

Ech no cóż a powiedz mi czy to wszystko jest jednoznaczne? czy jesteś pewien, że to jest takie płytkie? poza tym... no cóż chyba każdy zauważył to, że WM mówi dokładnie to co mówiliśmy Alvinowi w akcie IV....
  5. A

hah no tak oczywiscie poradnik to rzecz święta nieprawdaż? :-\ nie wiem co piszą w poradniku bo jak gram w jakąś gre to przechodzę ją sama, a tak czy siak ktoś dał Ci gwarancje na to, że skoro w por. pisze, że Alvin to WM to tak musi być :whistle:?
  6. A

Matko nie czapiaj się literówek ;) Ech mół jeśli przyjmiemy, że nie był WM... bo tego nam nikt jasno nei powiedział ;)
  7. A

Chyba, że Alwin zostałby wiedźminem :)
  8. A

Za dużo kamieni runicznych

ech a ja proponuje wrócić do tematu :-\
  9. A

Tajemnicze Postaci-ankieta

Hahahah przepraszam to Magister chciał się dowiedziec czy wiedzmini odbijaja pociski w locie, bo sam jako wiedzmin nie umiał i miał nadzieje, ze inni wiedmini tez tego nie potrafią.... może bał się, że jest "niedorobionym" wiedźminem co? ;D
  10. A

a ja myślę, że jak ktoś chce to i podobieństwa zauważy ;)
  11. A

Ech RURZOWAKSIENRZNICZKA ależ on nie napisał tylko swoje przypuszczenie, że Wiedźmin 2 wyjdzie najprawdopodobniej za minimum 2 lata bo patrząc na to od strony logicznej, najpierw mogą wyjść dodatki do jedynki, a potrzeba sporo czasu na to, by one powstały, a dopiero potem najprawdopodobniej...
  12. A

Stan sakiewki

No to rzeczy to same się chyba nei rozmnożyły XD
  13. A

hmm może ty i masz 14 lat ;) a jeśli nie rozumiesz tego, iż owo 2 lata to minimum było jakoby podkreśleniem słów 2 lata to jeszcze napewno to już nie moja wina... jak już mówiłam nie możesz tej sprawy dalej roztrząsać an privie? :-\
  14. A

eee no to skoro uważasz to co on powiedział za przypuszczenie to po co piszesz, że to nie jest przypuszczeniem? o lol ja już nei rozumiem :| no dobra ale takie sprawy to lepiej na priv zalatawiac a nie spamowac ;)
  15. A

Myślę, że trzeba tłumaczyć ;)
  16. A

Shani czy Triss -dyskusja

hmmm no cóż ja wybrałam Triss ale raczej przez sentyment do jej postaci z książki a nie z gry... Triss z książki jest zupełnie inna niż ta w grze nie wiem może ktoś jej pranie mózgu zrobił :)?
  17. A

Myślę, że jakby wzięła kąpiel coby usunąć z siebie błocko całe i poszła by do jakiejś czarodziejki coby sobie ubytki w ciele zapelnic iluzją to wyglądałaby pięknie : ;D
  18. A

Zakonczenie - Moja interpretacja - [Spoilery]

ech co wszyscy z tą szkołą węża.... to jak aj sobei założe wisiorek w kształcie koguta to pomyślicie, że jestem ze szkoły koguta czy co? :D a poza tym to medalion był tylko w artbooku a nie w outrze więc prototypowo najprawdopodobnije miał się pojawić ale w końcu z neigo zrezygnowano :)PS. acha...
  19. A

jak Geralt wrócił do świata żywych to Essi też może XD oczywiście jeśli przyjmiemy wersje że Geralt wcześniej umarł :D
  20. A

CO bardziej oplaca się wybrać: Zakon Elfy czy Neutralność ?

albo z nikim tak jak ja :P tzn unikałam walk za pierwszym razem przechodząc grę, walczyć z zakonem i elfami naraz zaczęłam dopiero w V akcie :P
Top Bottom