Search results

+
  1. A

Gry komputerowe

chodziło ci o temetykę - Konradini.
  2. A

Gry komputerowe

I tutej pozostają tylko przechwałki twórców. Mówią że zdają sobie sprawe z drętwych dialogów i teraz będzie "w pełni mówione drzewo dialogowe". A co do świata to tutej mówili że "będą się starać", tutaj może wyjść lipa.
  3. A

Gry komputerowe

A Radiant AI? Mi się wydaje że tobędzie swego rodzaju przełom w Oblivionie. Chociaż chyba jedyny...
  4. A

Gry komputerowe

Może Deamoneth? Jeżeli tak to Nowy ma niezłe informacje. Ten projekt realizuje mała amatorska grupa (chyba 9 osób) i wygląda na to że wybiją się jak twórcy Gothica.
  5. A

Gry komputerowe

Zgadzam się z Xa'ntem że główną przeszkodą są pieniądze, ale powoli polski rynek się wyłamuje. Pierwszą grą która jako tako polakom się udała był Chrom, chociaż tu ciągle czegoś brakowało. Potem Painkiller w tej chwili to bezwątpienia najlepsza polska gra FPS, w USA osiągneła podobno dużą...
  6. A

Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

Mnie bardziej przeszkadzała wieża, nie wiem dlaczego ale jak zobaczyłem tą błyskawice to odrazu skojarzyła mi się z pierwszą sceną Ogniem i Mieczem jak ten hetman kozacki mówi kwestie "Nie wiesz wać pan... " itd... Ale mnie też Stara Baśn nie wydała się taką beznadzieją, była nawet dobra.
  7. A

Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

Nie trzeba, ze wstydem przyznaje że byłem współautorem tej brei w komentarzach do newsa o screenie. Pragne przeprosić w szczególności pana Falena, bo zachowałem sie jak gówniarz i debil. Widać nie dorosłem jeszcze. Nawet nie wiem skąd to zezwierzęcenie wyszło, była normalna rozmowa a potem...
  8. A

Nigdy nie wiadomo, czy jakiś młody małoznany aktor nie nadawał się do tej roli lepiej. Chociaż... Masz racje, Geralt wizycznie wyglądać miał raczej jak trzydziesto paro latek. Może to był jednak najlepszy wybór. Ale przyznasz że szuflada go przytrzasneła na kilka filmów.
  9. A

Na przykład pan Żebrowski. Według mnie z tych znanych nadawał się najlepiej na Gealta, ale ja na jego miejscu bał bym się te role przyjąć. Nie dla tego że obawiał bym się że zle zinterpretuje postać (zresztą Żebrowski jast dobrym aktorem i Geralta zagrał też dobrze), ale zaszufladkowania. O ile...
  10. A

Imiona w grach i literaturze

Rybałt jest to odopwiednik trabudura. W średniowieczu byli trabudurzy i truwerzy lub rybałci i wagabundzi.
Top Bottom