Search results

+
  1. O

Nawiązania do pop-kultury i nie tylko ;-)

w Wiedźminie wystepuje Kościej, jeden z mocniejszych potworów. Czyżby autorzy gry wzorowali się na muminkach? :D patrzcie co przez przypadek na Wikipedii znalazłem:"Bobo – demon z wierzeń prasłowiańskich. Miał wiele innych imion, jak chociażby Buba, Buka, Bubbul, Macha, Matoha, Motolica...
  2. O

Niemoralny Wiedźmin ;]

Hm mi się tak trochę ( może błędnie ) kojarzy ze w Izraelu mają z leksza taką mentalność jak nasze babcie.... :Pnp. dziewczyna całująca się z chłopakiem w miejscu publicznym jest nieczysta, a jak pokaże goła ramiona to od razu skandal...W sumie się im nie dziwię... my po prostu jesteśmy już...
  3. O

Nadchodzi nowe, poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin!

Heh ;)Masz dożywotnią gwarancję, to znaczy ze jak np. porysuje ci się płytka z oryginalną grą, to bodajże przesyłasz ją do gramu a oni ci odsyłają nową ;) ma to zapobiegać przegrywaniu płyt ( ludzie tak robili bo bali się że oryginał się im znoszczy, a zamieniało się to potem w zwykłę piractwo )
  4. O

Folklor celtycki

W samej Polsce jest mnóstwo celtyckich wykonawców, którzy są jednak mało znani... przejrzy stronke podaną wyżej oraz wykonawców co ci podałem a na pewno znajdziesz coś ciekawego ;)Pozatym nawet sie nie zdaje, ale niektóre te zespoł grające na weselach zachodzą pod muzyke celtycką xDPolecam takze...
  5. O

Folklor celtycki

Ja bardzo często słucham tego typu muzyki. Polecam przesłuchanie wykonawców takich jak: Loreena McKennittCarrantuohillBeltaineShannona może nawet dla niektórcyh połączenie punka i celtyckich klimatów ;) :Dropkick MurphysThe MahonesOgólnie muzyka celtycka to jeden z moich ulubuinych typów, i...
  6. O

2012 - koniec świata?

Mhm planetoidy świecą, tak samo jak siostry zakonne ( też świecą ) :P :PMoże i świecą, ale bardzo bardzo słabym światełkiem, ( poza tym strasznie daleko od Słońca to jest ) Hm a czemu akurat milion? IMHO Owszem mogli dać że razy 100 by dało odległość Ziemi od Śłońca, ale jakoś wątpię żeby...
  7. O

2012 - koniec świata?

Dorwall..... zatkało mnie powiem szszczerze....to ty się nie wygłupiaj....po 1: WTF? Czy nie o tym właśnie mówie, że być może mamy błędne postrzeganie tamtego świata, i ze uczą nas źle na historii i że może Egipcjanie wcale nie byli tacy tępi jak nam się wydaje i serio mieli ogromną wiedzę...
  8. O

Ciosy końcowe/Finishery

jeśli dobrze kojarzę to jest ich 10, i owszem, ma znaczenie broń jakiej używamy, ale kończy się chyba tylko na podziale: człowiekowate/potworowate oraz sztylet/miecz....a finisher się "losuje losowo" z dostępnej palety...Raczej nie da się np. ciągle robić tego samego bo to zalezy tylko od...
  9. O

2012 - koniec świata?

A ja ci powiem Dorwall że troche pierdzielisz z leksza. Na czym to opierasz swoją tezę co?A jeśli według Genesisa miliard nie jest okragłą liczbą no to ja nie wiem....wysiadam po prostu, wysiadam....Ludzie antycznego świata kojarzyli okresowe zbliżanie się 10 planety za oznakę wielkich...
  10. O

2012 - koniec świata?

Hm no ale przecież jeśli taka ogromna planeta by się zbliżała, to mogliby ją zaobserwować tacy "domowi" obserwatorzy nieba.... przecież do obserwacji np. takiego Jowisza nie trzeba soczewki z NASA...no ale nie wiem, bo za bardzo się na tym nie znam. Gdzie ty tu masz na siłę co? Miliard to nie...
  11. O

2012 - koniec świata?

Jedynym celem przytoczenia tego, było ukazanie, czy nie wydaje wam się to dziwnie, że Egipcjanie dyskonowali aż TAKĄ wiedzą w tamtych czasach?A na lekcji historii uczymy się jacy to oni nie byli ograniczeni.....do przykładu podam ze w Europie dopiero za setki lat zaczęli jakiekolwiek konstrukcje...
  12. O

2012 - koniec świata?

oj tak, momentami chce się śmiać :Dale są ludzie którzy jednak w to wierzą.....ja też osobiście mam sceptyczne nieco podejście do tematu, ale coś w tym jednak siedzi....Przejrzałem już trochę artykułów na ten temat i niektóre ( moim zdaniem najciekawsze ) fragmenty mogę przytoczyć. Moim zdaniem...
  13. O

2012 - koniec świata?

2012 - koniec świata? Witam. Ostatnio coraz głośniej robi się o niby koncu świata który ma nastąpić w 2012 roku. Ludzie przerażani lub zaciekawieni snują różne teorie jak to będzie wyglądać, czy zginą wszyscy ludzie, albo czy w ogóle coś się wydarzy bo "konieć świata" to byc może bujda.... A...
  14. O

The Witcher (E3) - Co to jest?

Jak już napisałem, dyskusję z Genesisem zakończyłem. Bowiem nie ma sensu dyskutowanie z kimś kto ciągle nie widzi co piszą inni, tylko ślepo trzyma się swoich ( czasem irracjonalnych i wręcz śmiesznych ) jednakowych argumentów. Tak, to co czasem piszesz jest śmieszne, poczytaj jeszcze raz swoje...
  15. O

Kawały o Wiedźminie (szczególnie - o pre-orderze):P

nooooo stary.....kurde przejrzałeś mnie..... a właśnie że nie !!! :D byłem za Wiewiórami :D
  16. O

Genesis co ty kurde piszesz?!Ukańczasz zaledwie częśc gry, marne 60% i narzekasz ze gra jest krótka?! To czym niby chcesz tą gre wydłużyć co? ZASADNICZĄ CZĘŚC GRY ZAJMUJĄ QUESTY i to one powodują że gra jest dłuższa czy krótsza nie uważasz? Ale nie będziemy kolejny raz wałkować tego samego....Ja...
  17. O

haha i kto to mówi Hm w ten sposób raczej do niczego nie dojdziemy.... to jest gdybanie i strasznie rozwlekasz temat i próbujesz coś wywnioskować na podstawie zbyt ogólnych założen...Żeby na takie coś wchodzić, to by należało wszystkie wymienione gry, łącznie z Witcherem ukończyć w 95-100% i...
  18. O

No chyba nie poczytałeś dokładnie mojego posta, powtarzam:Jaki sens ma mówienie że gra jest krótka, jeśli w pełni nie wykorzystało się jej potencjału?Chyba tobie w tym momencie brakuje sensu, zastanów się nad tym co piszesz LOLowszem nie masz obowiązku, ale jeśli wykonujesz ich tylko te...
  19. O

Kawały o Wiedźminie (szczególnie - o pre-orderze):P

Blizari z Rivii, Geralt of Rivia: żal. pl ....... większy komentarz chyba zbędny....
  20. O

No więc Genesis nie narzekaj na krótkie gry, bo co się dziwić, że masz wrażenie niedosytu po tym jak przechodzisz takiego np. WIedźmina w 30 godzin? dziwne....Co ma za sens taka gra? Tylko biegać i wykonywać na szybciora zadania? Tylko 60% zadań pobocznych? wykonaj co najmniej 85 % i wtedy...
Top Bottom