Search results

+
  1. K

BETA - Napotkane błędy

No Title Niezaliczone zwycięstwo :( brakowało 10 a dostałem 32 i nic
  2. K

Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

Po prostu w dobie Internetu zapomina się o najważniejszym w karciankach czyli umiejętności składania deku dobierania kart, wielu kopiuje dek z neta i go ogrywa, potem wbija rangę i pisze: jestem pro. Gwint ma możliwości na taką opcję, co podnosi grę na nowy poziom i pozwala graczom wykazać się...
  3. K

Pytania do twórców GWINTA

Mama takie pytanie czy nie boicie się stagnacji gry takiej jak teraz i większości karcianek że pomiędzy patchami dochodzi do grania non stop tymi samymi dekami a jeśli by banować po 2 karty na gracza jak bohaterów w moba i dać czas na konfiguracje deku lub wybór innego.
  4. K

Pytania do twórców GWINTA

Mama takie pytanie czy nie boicie się stagnacji gry takiej jak teraz i większości karcianek że pomiędzy patchami dochodzi do grania non stop tymi samymi dekami a jeśli by banować po 2 karty na gracza jak bohaterów w moba i dać czas na konfiguracje deku lub wybór innego.
  5. K

Nie mogę grać w Gwinta ! Proszę o pomoc.

Brak pomysłów pisałem jak ja zrobiłem ostatnie co mi przychodzi to reinstal z wyłączonym antywirusem i podobnymi programami zabezpieczającymi jak nie może kto inny pomoże powodzenia.
  6. K

Tylko czy odinstalowałeś czy usunąłeś pliki ręcznie bo to co innego. Usuwanie sprawia że gog szuka brakujących plików i wykonuje naprawę a nie robi czystą instalke i to nie jest reinstalka.
  7. K

Problem z zaaktualizowaniem patcha z nilfgaadrdem

Nie usuwaj gry tylko odinstaluj czyli uruchom GoG koło Graj masz ” Więcej „ zarządzaj instalacją odinstaluj niech pobierze całą nową grę. Usuwanie sprawia że gog szuka brakujących plików i wykonuje naprawę a nie robi czystą instalke
  8. K

Nie usuwaj gry tylko odinstaluj czyli uruchom GoG koło Graj masz ” Więcej „-> zarządzaj instalacją ->odinstaluj
  9. K

A czy po aktualizacji nie masz może ponów próbę po czym nic się nie dzieje pisze niby „aktualizacja” i potem brak opcji graj? Odinstaluj i zwiększ miejsce mimo że masz wystarczająco mnie pomogło.
  10. K

Błąd instalacji - problem dostępu do dysku.

Miałem ten sam problem odinstalowałem grę i zrobiłem więcej miejsca pobrał zainstalował i działa a 2 dni się męczyłem.
  11. K

Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

No Title Talia: neutralna Karta: Brzask Bug: Po wybraniu przełom brak efektu karta zostaje na ekranie.
Top Bottom