Search results

+
  1. kuba_21

[UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

Te powyższe zbroje z dwójki chociaż wyglądają jakby mogły zostać dostosowane przez krawca/płatnerza pod Geralta. Większość pancerzy z trójki wygląda, jakby Geralt zdarł je z pierwszego lepszego obdartusa przy gościńcu.
  2. kuba_21

Wg mnie Danny DeVito całkiem nieźle by się wpasował w konwencję tego serialu.
  3. kuba_21

Assassin's Creed

Ten Yasuke jest zresztą przedstawiany jako tank przeznaczony do walki wręcz, to żeńska postać ma działać w cieniu. Z tym wyróżnieniem się czarnoskórego w grze Ubisoftu to też bym uważał, bo jestem prawie pewny, że koniec końców jego kolor skóry nie będzie miał żadnego większego znaczenia w tym...
  4. kuba_21

Assassin's Creed

Czarnoskóry czy jakikolwiek obcy Japończykom bohater będzie dobrą okazją żeby skonfrontować te różne kultury. Jak w Szogunie. No ale to Ubi. Swoją drogą mam wrażenie, że wygląd tego Yasuke jest jakiś taki generyczny, jakbym oglądał kolejne wydanie Alexiosa.
  5. kuba_21

Assassin's Creed

Chciałbym się nawet tym ekscytować, ale znając scenarzystów Ubisoftu jakoś nie potrafię :)
  6. kuba_21

Jedyny pozytyw, jaki widzę na tym zdjęciu to szczupła sylwetka aktora, ale w sumie to nawet nie jest Hemsworth, który zresztą ostatnio chyba specjalnie pod tę rolę wziął się za treningi. Przyznam też, że Geralt z tymi lekkimi zakolami wyglądałby całkiem nietuzinkowo.
  7. kuba_21

Seriale

Szogun skończony i w sumie smutek bierze, że tak szybko dobrnął do końca bez szans na kontynuację. Dla mnie to jeden z lepszych seriali ostatnich lat, można powiedzieć, że ścisła czołówka. Autentyczne, zniuansowane postacie; ciężko mi właściwie znaleźć kreację, która byłaby słaba czy...
  8. kuba_21

Kingdom Come: Deliverance

Wygląda właśnie na taką większą, ładniejszą, bardziej dopracowaną jedynkę, czyli raczej dość bezpieczny sequel. I też myślę, że taki kierunek będzie dobry, bo KCD miało solidne podstawy w postaci tych wszystkich systemów i mechanik, które nie potrzebują rewolucji, a doszlifowania. Fajnie byłoby...
  9. kuba_21

Kingdom Come: Deliverance

Jesus Christ be praised!
  10. kuba_21

Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

No to do października. Wygląda to ciekawie, zwłaszcza jak sobie człowiek przypomni występ Phoenixa w "Walk the Line" o Johnnym Cashu.
  11. kuba_21

Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

Teaser serialu "Pingwin" z Colinem Farrellem.
  12. kuba_21

Seria Red Dead

To jestem jednym z tych "pobożowców", przy czym w jedynkę grałem stosunkowo niedawno przed premierą dwójki, bo jakiś rok czy może dwa. Te zabiegi fabularne, o których pisałeś (m.in. niewyraźnie zarysowane tło fabularne postaci), jakoś mi szczególnie w odbiorze historii nie przeszkadzały. Może...
  13. kuba_21

Aktualizacja 2.1 — Lista zmian

U mnie niestety pojawił się problem z brakiem możliwości ręcznego i szybkiego zapisu — przy każdej próbie wyskakuje komunikat "Nie można teraz zapisać gry". Działają jedynie zapisy automatyczne. Co ciekawe, problem ten pojawił się dopiero w pewnym momencie fabuły dodatku - na wcześniejszych...
  14. kuba_21

Seriale

Interesuję się tą epoką i na razie obejrzałem dwa odcinki. Wypada to ciekawie, niestety fajne żarty przeplatają się dość często z tymi żenującymi i dość nieporadnymi. Może później będzie z tym lepiej. Aktorsko za to wypada naprawdę przyzwoicie, Topa w roli Jana Pawła jest świetny. Oddanie epoki...
  15. kuba_21

Pochwal się swoim V

Modów żadnych nie mam, niestety zauważyłem, że ta broń często mi się właśnie przylepiała do łapy podczas rozmów z NPC itd.
  16. kuba_21

Pochwal się swoim V

na pożegnanie :')
  17. kuba_21

Wczoraj testowałem Kasowanie pamięci i nie zauważyłem, żeby wgrywanie kolejnych hacków powodowało namierzanie. Aż się przypomina mi Gwint, który przechodził przecież kilka razy potężne zmiany. Nie grałem jakoś dużo, to też w sumie nie wiem, na jakim etapie się teraz ta karcianka znajduje.
  18. kuba_21

To na szczęście jednak najprawdopodobniej bug. W tym wątku ktoś dał znać, że wysłał zgłoszenie do supportu i dostał odpowiedź, że problem jest znany i pracują nad jego rozwiązaniem. Chyba że to automatycznie wygenerowana, wyświechtana formułka, którą dział supportu stosuje do wszelkich...
  19. kuba_21

A tak swoją drogą, czy to jest jakoś uzależnione od tego z kim mamy na pieńku i działa to na zasadzie naszej reputacji, czy jest to całkiem losowe? Liczę że jednak właśnie bug, bo z tego co słyszałem, popsute są również finishery.
Top Bottom