Search results

+
 1. F

  Wiedźmin 3: platformy

  Jak tam się zapowiada wersja Xboxowa? Bo zastanawiam się czy kupować, czy poczekać na upgrejda kompa :)
 2. F

  W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

  po prostu nie dodawaj tych które dublują, robią mi nadzieję na coś nowego a wychodzi jedno i to samo ;/
 3. F

  Temat napisany pod wpływem impulsu - PIRACTWO !!!

  Według mnie te akcje niespecjalnie są potrzebne. Prawdopodobnie tak, jak zawsze, groźne zapowiedzi będą straszakiem bez pokrycia w rzeczywistości. W zabezpieczenia antypirackie przestałem wierzyć po złamaniu Assassin's Creeda 2. Najlepszym zabezpieczeniem antypirackim, moim zdaniem jest...
 4. F

  Gdzie to znaleźć

  Czerwone meteoryty gdzie znajdę? Bo poprzednio jak grałem miałem trzy w pierwszym akcie, a teraz ledwo jeden znalazłem.
 5. F

  Gdzie to znaleźć

  Wielkie dzięki, bo jak możesz się domyślić bardzo brakuje mi Quebrithu na eliksir Kot, bez ktorego niewygodnie robic podziemne questy.
 6. F

  Gdzie to znaleźć

  A gdzie znaleźć Balissę?
 7. F

  Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

  Powiem wam, że obecna fryzura i twarz, choć raczej nierealistyczna, prezentuje się dla mnie bardzo ładnie. Co do artykułu CD-A o kucyku - po cholerę tak szanowane pismo tak kłamało? Mogli mieć klasę i zaczekać do pierwszego kwietnia. Przez cały tekst powoływali się na pracowników CDP, a CDP...
 8. F

  W2 - pytania do CDProjekt Red

  Można też założyć taką blokadę, że póki nie zarejestrujesz - gra się nie uruchomi, choć piratów na pewno to nie powstrzyma. RED na pewno wymyśli coś dobrego. Szczerze mówiąc, ja oryginalnego Wiedźmaka kupiłem dopiero w Platynowej Kolekcji, właśnie ze względu na różnoraki gadżety.
 9. F

  W2 - pytania do CDProjekt Red

  W trailerze jest dużo podejrzanych postaci, wyglądających raczej jak z Dragon Age, np. krótkowłosa ruda czarodziejka, to nowi ludzie, czy ktoś z sagi?
 10. F

  Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

  10 to już przecież standard dla wszystkich nowych kard... A 11 na razie nowinką jest, więc stawiam najwyżej na 10.
 11. F

  Z którego moda korzystacie ?

  Ja grałem na Scabbard modzie, ale porzuciłem go (lagował mi kompa). Oprócz tego używam Dark Witcher - zmieniony wygląd Geralta (ciemniejsze ubranie, potrójna blizna na policzku) i interfejsu (na mroczniejszy) i Esencji Dopplera - miło było zasiec Dagona jako krasnolud.
 12. F

  Firma CD Projekt RED wydała oficjalne oświadczenie w związku z kolejnym wyciekiem informacji odnośnie gry Wiedźmin 2

  Na tej konferencji Kiciński przypadkiem się wygadał. Bo ten redaktor pyta go: to W2 będzie w 2010? A Kiciński na to: Ta... To jest tajne i powiemy dopiero na konferencji :)
 13. F

  Firma CD Projekt RED wydała oficjalne oświadczenie w związku z kolejnym wyciekiem informacji odnośnie gry Wiedźmin 2

  Też mam jedno pytanko. Uparcie twierdzicie, że CD-Action w swoim artykule nie konsultowało się z wami. Dlaczego więc cały artykuł pełen jest wtrętów typu "męczyliśmy twórców, żeby nam powiedzieli", "udało nam się uzyskać oficjalne potwierdzenie, że...", nawet powoływano się na któregoś z redów...
 14. F

  [W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

  Mod świetnie wygląda, ale jak poszedłem pogadać z elfami, to mi się gra wykrzaczyła (bo elfy uzbrojone po zęby) :) Więc póki co modzik czeka na nowego kompa, bo tego kupiłem w wakacje 2006.
 15. F

  Firma CD Projekt RED wydała oficjalne oświadczenie w związku z kolejnym wyciekiem informacji odnośnie gry Wiedźmin 2

  Wrzucę skany dla was wszystkich :D W sumie to trochę informacji jest nowych - wydębionych od twórców, a trochę to analiza filmików i własne domysły autorów. Podobno mają oficjalne potwierdzenie, że w finalnej wersji Geralt nie będzie miał kucyka. http://img29.imageshack.us/gal.php?g=skanuj0001qd.jpg
 16. F

  Problem z zadaniem "Napad na bank vivaldich"

  Że to pirat, lub pożyczył od kogoś ofkorz. A co do magazynu - nie wiem co to za problem jest, przecież wystarczy wcisnąć alt, i masz zaznaczone wszystkie interaktywne rzeczy.
 17. F

  Wyciek filmu prezentacyjnego - najczęściej zadawane pytania

  Mam głośniki w systemie 5.1 i w jedynce mi działają wszystkie. Nie widzę powodu, dla którego RED mieliby robić krok wstecz i usuwać dźwięk 5.1.
 18. F

  Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

  Hehe :) Według mnie powinna być wolność jedynie w kwestii ubrań i broni tzn. żeby było więcej różnych rodzajów kurtek itd. Żeby można było np. kupić osobne rękawice, buty i inne części ubioru, bo czesanie w Wiedźminie to trochę głupi pomysł. Pamiętajmy, że w grach z narzuconym z góry bohaterem...
 19. F

  Problemy z rejestracją gry

  Dzięki człowieku, myślałem, że ten tekst o tylnej okładce to pozostałość po poprzedniej wersji (mam Platynę), nawet tam nie spojrzałem. Ot - głupota. Jeszcze raz wielkie dzięki.
 20. F

  Problemy z rejestracją gry

  A ja mam inny problem. Najpierw zarejestrowałem z przyzwyczajenia na stronie CD-Projekt. Patrzę na grę - uważa się za niezarejestrowaną. Dałem więc rejestrację przez launcher. Wpisałem nazwę konta na forum (bo to z CDP nie działało w launcherze). Potem key, pokazało mi, że błędny. Co robić?
Top Bottom