Search results

+
  1. D

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Czy pudełkową wersję wiedźmina 3 będzie można zaktywować na Steamie? Dla osiągnięć itp.? Ostatnio przekonałem się do tej platformy, ale w przypadku wiedźmina wolę kupić wersję pudełkową niż cyfrową.
  2. D

Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

Osobiście będę preferował PC lub PS4 :) XboxONE niestety kompletnie mi nie przypasił. (Przez przypadek zamieściłem posta na koncie, którego stworzyłem w czasie zamieszania ze starymi kontami)
  3. D

Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

Hej, logując się za pomocą emaila, widnieję jako USERNAME_2061739 zamiast, jak poprzednio, dazz007. Kiedy naciskałem na górze na nazwę profilu musiałem się jeszcze raz zalogować tym razem za pomocą loginu. Ale dazz007 nie działał, musiałem wpisać USERNAME_2061739. Tymczasowy błąd? Zostanie mi...
  4. D

cdp.pl polskim dystrybutorem tytułu Wiedźmin Gra Przygodowa

Tak jak Wiedźmin był moją pierwszą oryginalną grą, tak ta planszówką będzie moją pierwszą planszówką, którą kupię:)
  5. D

Tryby gry, multi i Mapy (W3:DG)

Ciekawe te propozycje. Zaznaczyłem wszystkie, ale raczej nie do wykonania. Zbyt dużo pracy by to pochłonęło. Można by było dodać ankietę, gdzie z podanych przykładów można wybrać 2, żeby wyróżnić, które z poszczególnych byłyby najmilej widziane i zarazem w zasięgu Redów.
  6. D

Triss i smok - digital painting

Jak na pierwszy raz to według mnie bardzo ładnie. Widać dynamizm na tym obrazku i moc tego smoka:) Plus ode mnie.
  7. D

Festiwal pytań do RED-a

Czy efekty eliksiru "Kot" zostaną zmienione? W W2 starałem się go używać jak najrzadziej, bo efekt tych błyszczących postaci bardzo mnie denerwował. Prostota jego efektu w Wiedźminie 1 była znacznie lepsza. Czy możemy liczyć na zmianę wyrazu twarzy Geralta po zażyciu eliksirów? (Np. tak jak to...
  8. D

Kilka modów do Wiedźmina pierwszego

Przecież masz jak byk dwa przyklejone tematy, gdzie są zebrane wszystkie mody i przygody. Na samej górze, na czerwono.
  9. D

Wiedźmin 3: świat

Właśnie zastanawiałem się nad tym jak to będzie wyglądać. Jestem zdecydowanie za tym, aby te mapy były podzielone. Jednak odległości między wyspami Skellige a np. Novigardem raczej nie da się przebyć/przepłynąć w 40 minut realnego czasu. Osobiście wole czuć ogrom tego świata kosztem wyświetlania...
  10. D

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Motion Capture

Maciek niesamowicie wywija,a Tomasz powalił mnie swoimi włosami:) Mam nadzieje, że efekt końcowy również zrobi szokujące wrażenie.
  11. D

Wiedźmin 2 nominowany do gry roku przez G4TV

Głos oddany. No ciekawy będzie pojedynek z diablo 3. Nie grałem w diablo 3, ale sądząc po wielu średnich opiniach na temat diablo, wiedźmin 2 powinien wygrać. Z drugiej strony w wiedźmina 2 nie grało tak wiele osób jak w diablo 3.
  12. D

Filmożercy IV - filmowy quiz forumowy

A to przepraszam jeśli z trailerów nie mogą być. Film oglądałem w kinie, więc nie miałem jak zrobić screen'a:) Tak oczywiście jest to Looper:)
  13. D

25 pkt - Jaroo 23 pkt - mrrruczit 21 pkt - Hostile 20 pkt - Niko 15 pkt - Keth, AndrewXRW 14 pkt - Narsereg, ser-ek 13 pkt - Wolter, szypek 12 pkt - Erynia 8 pkt - RedpowerPl 7 pkt - iris☼ 6 pkt - bassiunia, p.j., 5 pkt - Nozyk_57, Jimp, 4 pkt - Kulfoniasty, zi3lona, Sylvin, 3 pkt - Vatt'ghern...
  14. D

Transporter
  15. D

Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

Up, ładny konik:) Ja osobiście bym chciał w wiedźminie, aby było więcej misji pobocznych gdzie dostajemy zlecenie na zabicie potworów. Ale nie jak w W2, że rozwalało się gniazda, paliło truchła itp. Tylko takiego typu, że jesteśmy sobie w mieście. Wchodzimy do karczmy i gadamy z jakimś sołtysem...
  16. D

Miecze

Zastanawiające jest jak Redzi poradzą sobie z tym, że rzekomo im dalej w grze tym lepsze powinny być miecze, no ale ileż można je wymyślać. Dodatkowo jeśli dalej będzie obsługa save'ów to zapewne większość z nas zacznie grę z tymi najlepszymi mieczami z Wiedźmina 2, które jak na RPG przystało...
  17. D

Projekty CzerwonegoKarczmarza (cz.1): Wiedźmin 2 Patch Manager

Nawet nie spodziewałem się, że takie coś byłoby potrzebne. Patrząc na to uświadomiłem sobie, że jakim cudem czegoś takiego jeszcze nie ma;] Oren leci.
  18. D

Nowy wpis na blogu: Sport w CD Projekt RED

Bez sportu byłaby jedna wielka kupa w mojej głowie wypełniona stresem i nie pozałatwianymi sprawami. Wkręcając się w jakiś sport zapominam o wszelakich problemach i zaczynam tylko myśleć co zrobić aby w danej dyscyplinie być lepszym. Chodziłem na siłownie to dzień w dzień myślałem tylko o diecie...
  19. D

Nowy wpis na blogu: Projektowanie głowy, część 1

Ja wręcz przeciwnie. Takie wpisy wyłącznie w języku angielskim są świetnym motywatorem do tego aby tego języka się uczyć, czy też szlifować. Dzięki tłumaczowi google można szybko sprawdzić nieznane słówka. Z czasem to procentuje. A jakby było dodatkowo w języku polskim to byśmy to włączali z...
  20. D

W2 - zbroje/pancerze/kurtki

Poszedłem tam tak jak mówiłeś i wyskoczyła jedna. Po czym wyglądało, że na tym koniec, ale wracając sobie przez las nagle dostałem wysyp endriag i udało się uzbierać wszystkiego tyle ile potrzebowałem:) Komplet zrobiony:)
Top Bottom