Search results

+
  1. Pawel20065

Aktualizacja 4.03 – lista zmian

Kurcze nie wiem już gdzie to było w którejś Karczmie. Może po prostu coś mi się wtedy przycięło, bo teraz różnica jest. Ale rozdzielczość w trybie RT sporo zjechali dla tych kilku fps w niektórych miejscach. Ja już osobiście wolałem jak od czasu do czasu spadło tych kilka fps w dół ale obraz...
  2. Pawel20065

Aktualizacja 4.03 – lista zmian

Na PS5 w trybie ray tracingu może jest płynniej niestety kosztem ostrości grafiki. Zasięg ostrości został nieco ograniczony. Porównywałem wersję 4.03 na PS5 z wersją 4.02 na PS4 Pro i tam gra wygląda jakby miała Ray Tracing mimo iż takowego niby nie ma. Widać to szczególnie w nocy i w...
  3. Pawel20065

Aktualizacja 4.02 – lista zmian

Faktycznie jest lepiej na PS5 w trybie wydajności. Tylko mogli by w końcu poprawić ten Novigrad i te fruwające warstwy błota itp umieszczone na kostce brukowej jak i ją samą, bo po minucie wolnego chodzenia po Novigradzie aż w głowie wiruje. Jedyny sposób to nie patrzeć w dół i po prostu...
  4. Pawel20065

Aktualizacja 4.01 – lista zmian

Mi cały czas chodzi o wersje na PS5 z patchem 4.00 i 4.01. Tutaj wiele zostało zepsute. Gra była o wiele bardziej klimatyczna z patchem 4.00 na PS5. Jak wygląda kwestia tej aktualizacji na PS4 tego nie analizowałem. Wracając do kostki w Novigradzie ona nie wszędzie się rozwarstwia, ale dość...
  5. Pawel20065

Obydwie wersje? W jakim sensie? Wersję na PS5 z aktualizacją 4.00 i aktualizacją 4.01? Czy wersje na PS5 i PS4?
  6. Pawel20065

Po aktualizacji na PS5 gra zaliczyła spory dowgrade. Pogorszona jakość tekstur, tak jakby HD Reworked nie zawsze działało. Rozmazane są ścieżki, rozmyte skały na przemian z wyraźnymi. Ścieżki się rozwarstwiają - szczególnie efekt widoczny na kostce brukowej w Novigradzie. Chwalono się ,że w...
Top Bottom