Search results

+
  1. Hanksen

Aktualizacja 1.1 — lista zmian

[OFF TOPIC} Zwróćcie uwagę na pewną funkcjonalność tego Forum: gdy klikniecie na nazwę danego użytkownika pojawia się opcja dodania go do ignorowanych. Dzięki temu, po odświeżeniu strony, posty delikwenta będą dla Was niewidoczne, co ułatwi skupienie się na tematyce dyskusji. Sam w ten sposób...
  2. Hanksen

Misja poboczna: Czerwony Wieszcz

Niestety brak możliwości hakowania routera to błąd gry. Mi pomogło wyjście z gry, ponowne wejście i wczytanie któregoś wcześniejszego sava. Po tym bez problemu router dał się zhakować i misja poszła dalej.
  3. Hanksen

Schowki w motocyklach

Jasne, ograniczenie asortymentu możliwego do schowania w torby motocykla miałoby swoje uzasadnienie. Problem jedynie w tym, że nie mogę schować ani butelki whisky, ani puszki coli lub majtek na zmianę. Więc to nie jest problem gabarytu/rodzaju. 1608298060 Moim zdaniem wspólny schowek dostępny z...
  4. Hanksen

Schowki w motocyklach

Cześć. Czy ktoś ma wiedzę o schowkach w motocyklach? Czy działają one tak samo jak te w samochodach? Bo jeśli tak, to mam błąd: schowek w motocyklu otwiera się normalnie, po wyborze przedmiotu do przeniesienia występuje standardowy dźwięk, a jednak przedmiot pozostaje w moim ekwipunku i nic nie...
Top Bottom