Search results

+
  1. iMind

Czas na... zadania poboczne

Witaj na forum. Dziękuję za Twoją opinię, którą rozumiem i która pokazuje, że jesteś wnikliwym graczem. Ten sam zarzut, lub jak kto woli wątpliwości wobec konstrukcji głównej fabuły i zadań pobocznych, pamiętam z czasów Wiedźmina 3. Geralt, miast po prostu przeć przed siebie, aby ratować...
  2. iMind

Aktualizacja 2.0

Zainstalowałeś grę na dysku ssd? Zainstaluj najnowsze może jeszcze najnowsze sterowniki Nvidii. Może pójdzie.
  3. iMind

Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

Potwierdzam problemy z uruchomieniem funkcji RT - grę wywala do pulpitu. Trzy razy z rzędu. Zdaje się, że wbrew zapowiedziom GeForce Expierience nie dodała pełnej obsługi nowych ustawień graficznych gry - przede wszystkim trybu RT.
  4. iMind

Zimowy Konkurs Świąteczny 2021

Zaraza, znowu zapomniałem o terminie konkursu... Ale ta szopka stoi u mnie nadal. Święta były nad wraz udane ;) Gratuluję uczestnikom świetnych pomysłów.
  5. iMind

Ważna informacja dotycząca Aktualizacji 1.2

Spędziłem w grze 250h. Zaczynam właśnie drugie przejście ścieżką Punka. Nie muszę dodawać, że gra mnie pochłonęła. Błędy nie są w stanie przesłonić kunsztu fabularnego, wizji i przesłania historii. Cała reszta zostanie naprawiona, bo od tego zależy dalszy los studia i przyszłość spółki...
  6. iMind

Romanse. [Możliwe spoilery]

Mój wątek rozwinął się według tzw. zasad, ale z solucji developera w "Kompletnym przewodniku do gry" wynika, że aby zniechęcić do siebie Pam, musisz w drodze na akcję na stacji kolejowej, powiedzieć, że robisz to dla kasy. Całkiem podobnie jak w W3 - Geralt tracił zaufanie pobocznych postaci...
  7. iMind

Hotfix 1.05 — lista zmian

Potwierdzam. Mam tę samą kartę z prockiem Ryzen 5 3600, dyskiem m2 500 gb i gra śimga bez żadnych problemów.
  8. iMind

Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

Gra jest świetna. Nareszcie coś, co wypełniło pustkę po Wiedźminie 3. Tak bardzo czuć styl narracji, rozwiązań scenariuszowych i gameplayowych CD Projekt. Tego oczekiwałem, i to dostałem. W kwestii kreacji świata: to, co zobaczyłem przerosło nawet moje oczekiwania. Natomiast jeśli chodzi o...
  9. iMind

Godzina premiery gry

Czy po pobraniu prawie 10 gb dzisiejszego patcha, też Wam zniknęły z karty na GOG-u widoczne wcześniej bonusy?
  10. iMind

FCR3 - opnie, porady

Temat padł? Czy naprawdę nie ma nikogo, kto to zainstalował? Przy trzecim przechodzeniu gry, tym razem w trybie Nowa Gra +, zacząłem się zastanawiać, jak można jeszcze Wieśka zmienić/poprawić? Zainstalowałem wszystkie sensowne mody graficzne, drobne modyfikacje animacji Geralta i jedyne czego...
  11. iMind

FCR3 - opnie, porady

FCR3 - opnie, porady Witam, Jeśli ktokolwiek z Was wypróbował najnowszą modyfikację Andrzeja Kwiatkowskiego "FCR3 - Immersion and Gameplay Tweaks", proszę o podzielenie się swoimi wrażeniami. Czy warto zapoznać się, jak wynika z opisu, z pierwotnym wariantem rozgrywki?
Top Bottom