Search results

+
  1. P

Wiedźmin 3 - grafika

Powiedzcie mi - Jaki jest teraz najfajniejszy mod do grafiki? Ciezko sie w tym temacie odnaleźć a na drugie podejście coś chętnie bym sobie wrzucił do plików :)
  2. P

Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

Dzięki wielkie!
  3. P

Podrzuci ktoś linka gdzie mam kod do goga wpisać? Mam już gog galaxy i za cholere nie moge znalezc gdzie to wpisac... :/
  4. P

Może mi podać ktoś linka do ściągnięcia gry z goga? Płyta nr2 źle wypalona :/
  5. P

Wiedźmin 3 - grafika

Mnie interesuję to co JA widzę na monitorze. JA widzę kopiuj wklej na miarę prac licencjackich studentów zarządzania albo europeistyki. To co J A dotychczas widziałem stawia Wiedźmina 3 jako PORT z konsoli... Albo inaczej - Gra została zrobiona na konsolę i to co im tam się udało dorobić przez...
  6. P

Wiedźmin 3 - grafika

Bo gra okazała się CTRL C/CTRL V portem z konsoli więc te ustawienia są tam "na siłę".
  7. P

Wiedźmin 3 - grafika

idiotyzmem byłoby teraz nie danie PCtowcom tych assetów itd. Bo jak to zrobią, to każdy uzna ich za najlepszego dev'a w historii, który się trochę podroczył z klientami i wyjdzie z tego kupa śmiechu. Staną się istną legendą. To, że nie wszyscy to uruchomią już nikogo nie będzie interesować...
  8. P

Wiedźmin 3 - grafika

Każdy screen na którym nie ma roślinności i "podłoża" jest piekielnie dobry, piękny! :)
  9. P

Wiedźmin 3 - grafika

https://www.youtube.com/watch?v=1fUGFmmikn4 Huehuehue, takie różnice, tyle detaluf xD
  10. P

Wiedźmin 3 - grafika

Moim zdaniem jest naebane efektów na słabe obiekty. Wygląda pięknie jak patrzysz na Gerwanta, idealny świat fantasy a potem podczas rozmowy odwracasz na chwilę od niego wzrok i... bach jeb otoczenie :O Mi i koledze wyżej - o marnowanie mocy obliczeniowej na ficzery zamiast zrobienie porządnych...
  11. P

Wiedźmin 3 - grafika

Przyjacielu GosuPL masz rację. Będzie to wyglądało niesamowicie dobrze. Ja widzę różnicę między 2560x1600 a 1650x1080 na moim NECu. Jednak uważam to za zbyt zasobożerny ficzer i wolałbym moc obliczeniową poświęcić na to o czym mówi kolega Ivraas oraz krauze23855 a dla fanatyków jak Ty wyższe...
  12. P

Wiedźmin 3 - grafika

Gra nie wygląda źle, masz rację. Wygląda całkiem spoko jak na możliwości konsol. Powiem więcej, dziwie się że na konsolach to tak dobrze wygląda :) Jak jeszcze ustabilizują framerate to będzie naprawdę jedna z najlepszych gier na konsolę... jak nie najlepsza :)
  13. P

Wiedźmin 3 - grafika

Ja tylko żałuję, że nie kupiłem konsoli. Nie jest warto kupować drogiego sprzętu jak są takie różnice między platformami. Ficzery są dla ludzi, które się nimi jarają. Rzeczy najważniejsze, które wpływają na odbiór gry, jej imersję (ogólna geometria jak właśnie roślinności) są identyczne...
  14. P

Wiedźmin 3 - grafika

Chciałbym abyśmy przestali nawzajem sobie dopierdzielać. Nikt na tym dobrze nie wyjdzie. Chciałbym aby nikt też nie wróżył z fusów... Mnie akurat żadne gameworks, ultrafutro, ultracień, ultrawygładzania mało interesują. Mnie uwiodła niesamowita imersja na trejlerach poprzez bardzo ładne...
  15. P

Wiedźmin 3 - grafika

za 2-krotność ceny sprzętu dostaniesz PRAWDOPODOBNIE 60 fps. Uważam to za niesprawiedliwe. Dodatkowo jak Ci będzie słabo działało, nie pójdzie 60fps przy identycznej grafice co na konsolach (a twój sprzęt to 2+ krotność wydanych pieniędzy co koszt konsoli) to możesz usłyszeć "Sorry, masz słaby...
  16. P

Wiedźmin 3 - grafika

Na ogólną geometrię, powtarzalność... Geometria roślinności jest wręcz odrażająca. Chętnie poświęciłbym te cienie/oświetlenie ażeby to wyglądało normalnie. Czytam tylko ten temat i już wiem, że następną elektroniką do rozrywki będzie konsola bo kupowanie w dzisiejszych czasach komputera wydaje...
  17. P

Wiedźmin 3 - grafika

Physx i Hairworks to zabawki do obciążania karty. Ciekawi mnie jednak realny wpływ HBAO+ na grafikę. Są jakieś prezentację z wiedźmina jak ta opcja wygląda i czy jest mocno zasobożerna?
  18. P

Wiedźmin 3 - grafika

Oglądał trailery. Oglądał 35 minutowy gameplay ze mną. Teraz stwierdził, że to jest porażka a ze mnie się perfidnie nabija :) Jak mu się spodoba to pójdzie po pudełko, bo nawet starcrafta2 mi wypomina do dziś, że kupiłem cyfrowo i jak mogłem :) Raczej chodzi mi o te kupki trawy, kłęby zamiast...
  19. P

Wiedźmin 3 - grafika

Tym bardziej, że on nie zwykł kupować piratów? Swoje kolekcjonerskie pudełko z Fallouta wozi ze sobą wszędzie :)
  20. P

Wiedźmin 3 - grafika

Yen zbrzydła strasznie. Liczyłem na ładniejszą trawę :) Od zawsze jedyne zastrzeżenia jakie mam dla tej grafiki to Roślinność a dokładniej - trawy itp.
Top Bottom