Search results

+
  1. JakiKrajTakiJoker

Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

:rolleyes:Film będzie Średni, Niestety. Riddler Nigdy nie był Interesujący, a Pingwin ? :ROFLMAO: Jakiś Sapkowski z Cygarem w Ustach... I To mają być Przestępcy ? :ohstopit: Okładka Batmana się na Starcie nie podobała Większości np. Batmobil Postapo z Knightridera. Bruce Wayne wygląda jak po...
  2. JakiKrajTakiJoker

Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

,,Jeżeli jesteś w Czymś Dobry, nie rób Tego Nigdy za Darmo" :cool:Poza tym nie mam Dostępu do Tworzenia Nowych Tematów :ROFLMAO: A Nowego Konta nie chce mi się tworzyć...
  3. JakiKrajTakiJoker

Ogarnijcie Te Forum... Człowiek nie wie Gdzie ma wrzucać Swoje Wypociny, Uwagi i Inne Pierd*ły... Co robią Tematy o Innych Grach na Forum Gwenta ? :facepalm:Dlaczego nie jest To posortowane ? -Platformy PC/Konsole/Mobile -Gwent/Wiedźmin1234/Cyberpunk -Itd,Itp Taka Ciekawostka w Gwencie na...
  4. JakiKrajTakiJoker

Aktualizacja 10.1 — lista zmian

Czy ,,Spragniona Dama" nie powinna otrzymywać Wzmocnienia wtedy kiedy pojawia się Przeciwnik ze Statusem na Polu Bitwy ? Niby się wzmacnia tylko wtedy kiedy Przeciwnik OTRZYMUJE Status... :think: ale jak Go kładzie na Polu Bitwy albo Kopiuje Kartę ze Statusem (np. Zaklinaczka z Dol Blathanna...
  5. JakiKrajTakiJoker

Serwery leżą?

Giełda,.. a Szczególnie Polska.. Jest jak Papier Toaletowy :cool: :ROFLMAO:
  6. JakiKrajTakiJoker

Jesteście mierni

Dzięki :* ale Mojej Przepięknej Mordy nie da się zdjąć HaH! To nie Krzyk :ROFLMAO:
  7. JakiKrajTakiJoker

Jesteście mierni

:think:Gwint Taki Jaki Teraz jest, nie posiada Aktualnie Przyszłości. Nowi Gracze Szybko wpadają w Monotonność bo Każdy gra Jednym Głównym Setem a Nawet Tylko Jedną Frakcją :shrug:Przerabianie Kart i Wprowadzenie Nowych Trybów jakby to było UNO! Nie zmieni Tego Problemu. Aby Coś zmienić trzeba...
  8. JakiKrajTakiJoker

Jesteście mierni

Wy chyba nie rozumiecie że Kartami Neutralnymi się nie gra :ROFLMAO: :ohstopit:Nie ma nawet Miejsca w Talii aby Nimi grać.
  9. JakiKrajTakiJoker

Jesteście mierni

Ahahaha :ROFLMAO: :giveup: Grać Nilfgaardem nie umiesz i tyle... Kto ,,Mądry" gra Kolgrimem ? Bo chyba Nikt :D Bezużyteczna Karta jak Większość ^^
  10. JakiKrajTakiJoker

A Nigdy nie wiadomo... Świat jest Mały :) Szczególnie Polska. Ten może znać Tego, Ten Tego. A na Końcu i tak Każdy z Każdym wylądował w Łóżku z Każdym :ROFLMAO: Amen
  11. JakiKrajTakiJoker

A czy nie Łatwiej by było wdupić Ankietę Udostępniając Ją Wszędzie (Twitter, FB, Discord, Forum itd) ? :shrug: Ja bym tak Zrobił i Dodał Minimalną Ilość Znaków aby Mi Wypocin nie pisali Tylko Długie i Przemyślane Listy Zmian do nwm 10 Tysięcy Znaków ? :think: Przecież Każdy Dzisiaj Tak robi w...
  12. JakiKrajTakiJoker

Polityka ustalania prowizji kart w gwincie

To się Nazywa ,,Strategia i Taktyka" :giggle: W Gwincie Siła Karty ma Małe Znaczenie. Tylko Jej Funkcja :ok:Tylko Grając Potworami ma To Jakikolwiek Sens.
  13. JakiKrajTakiJoker

Odrzucanie kart

Rozwiązaniem Problemu jest Skrypt/Reguła która Ustala Ilość Złotych i Brązowych Kart, Jednostek i Specjalnych na Początku Gry ;) Reszta byłaby Randomowa. Np. 2 Karty Specjalne, 4 Złote Karty, Reszta Brązowa itd itp. Nilfgaard już Tego akurat nie potrzebuje, ale Wcześniej jak Najbardziej ^^...
  14. JakiKrajTakiJoker

Rozpoczął się Sezon Dzikiego Gonu!

VOTE for - ,,Dziki Gon" jako Oddzielna Frakcja!:think:
  15. JakiKrajTakiJoker

Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

Nie ma Nic Piękniejszego od Wykonawców Tworzących Melancholię Doskonałą Między Innymi P.T Adamczyk i Hildur Guðnadóttir :love:
  16. JakiKrajTakiJoker

Nowe karty Potworów

Niedawno zagrałem z Ciekawości Pierwszy Raz Dzikim Gonem... Dlaczego Dziki Gon, jest do Cholery we Frakcji Potworów ?? 🤨🤌 Skoro To jest Cała Kultura Ciemnych Elfów i nie mają Prawie Nic Wspólnego z Potworami które jak Wiemy pochodzą z ,,Innej Planety" bądź Uniwersum... Wszystkie Te Karty są...
  17. JakiKrajTakiJoker

Aktualizacja 10.1 — lista zmian

Można prosić o Przywrócenie Wcześniejszej Ikonki 🙄 Ta Nowa jest Okropna! Atualizacja 9.6 - ,,Wprowadzono nową ikonę dla Rozkazu bez ładunków."
  18. JakiKrajTakiJoker

Wiedźmin 4 - Zadanie jakie mogło by być w grze

Chyba logiczne że Piłka nie pasuje... ale nie trzeba wymyślać jakichś Specjalnych Nowych Gier bądź Czynności :P
  19. JakiKrajTakiJoker

Balans kart [propozycje, argumenty]

Mistrz Plag to dosłownie Perfekcyjna Karta. Przemienia kompletnie ,,Siewce Zarazy" w Proch. Nie wiem kto ją obmyślił ale Szacun :) W moim Idealnym & chyba najpotężniejszym Secie bez Kart Neutralnych brakuje akurat Kogoś ze Statusem/Tagiem Arystokraty & Kogoś kto by potrafił wyciągnąć Artefakt. W...
  20. JakiKrajTakiJoker

Balans kart [propozycje, argumenty]

Efekty Optyczne dla Oka zawsze mile widziane ^^ najlepiej za Zielony Cukier Puder :D
Top Bottom