Search results

+
  1. V

Full CD-Action review translation

seriously you need to stop complaining all of you, you're basing your complaint on one literally one review which could be rushed.
  2. V

Will we see full reviews on May 17th?

http://www.cdaction.pl/news-19164-2/wiedzmin-2-zabojcy-krolow--recenzja-pierwsza-na-swiecie.htmlfirst review in polish magazine .... yet you can see only some quotes and final score
  3. V

GOG Updates Privacy Policy, Will No Longer Use Geo-IP to Determine Your Region

well it's not so nice for me actually .... i'm polish living in UK and if i'll change my country at GOG to poland i'll need to pay way to much euros compared to pound sterling heh :D
  4. V

W2 - pytania do CDProjekt Red

o ktorej bedzie mozna juz pobrac gre w dniu premiery ze steam'a?
  5. V

Problemy z grą - wydajność

pierwsza rzecza ktora nie daje wiedzminowi u ciebie rozwinac skrzydel jest karta graficzna radek X1050 to juz przezytek ;)druga sprawa to twoj pentium D, ktory jest niczym innym jak mikro grzalka, jeden z najbardziej nieudanych prockow intela
  6. V

Lag problems + visual issues

camera shaking issue is quite common so u can do nothing to fix it. u can try to quit the game and then load it again, it should work for some time ;)also what version of ati drivers do u use?
  7. V

Wiedźmin - wymagania, a Wasze konfiguracje. Czyli jak u Was działa gra ;)

sciagnij program zwany gpu-z i zobacz w nim jaki typ pamieci masz czy jest to gddr3 czy tez gddr2, jesli ten drugi to pies pogrzebany :)
  8. V

jesli nie masz dual core optimizer'a dla prockow amdx2 to go sciagnij. po 2 podgon go troche bo wiedzmin lubi duzo papu (a uzywa tylko 1 rdzenia) no i grafa obecnie to niska klasa ale gra powinna smigac na niej lepiej niz to opisujesz tak wiec pobaw sie sterami (pobroboj po prostu ich rozne wersje)
  9. V

przyczyna przycinek u Ciebie kolego jest twoje gpu. gf8500 to szrot i niestety do grania to sie on nie nadaje, gdybys jeszcze podgonil swego c2d moze by pare fps'ow przybylo jednak napewno ni bylby to duzy przyrost
  10. V

Problemy z grą - Windows Vista

to jaki mam sprzet widac w sygnaturze, zainstaluj patcha 1.4 i wylacz sli, ktore jest glutes maximus ;] (wylacz przynajmniej dla wieska)
  11. V

Problemy z grą - grafika

karak-a-karaz zrob jak radzi Max tylko pierw usun stare sterowniki z systemu poprzez odinstalowanie ich z dodaj/usun programy a nastepnie driverem cleanerem lub driver sweeperem a dopiero pozniej zainstaluj nowe stery (aktualne to 8.12)
  12. V

Problemy z grą - Windows Vista

owszem bledy programistow sa niewykluczone ale z drugiej strony mnostwo osob gra na viscie i nie ma problemow np ja ^_^ tak wiec wg. mnie 90% winy lezy po stronie uzytkownika
  13. V

qrde te forum mnie rozwala coraz bardziej (nie chodzi o samo forum jako forum ale o jego silnik) po raz kolejny cytowanie zakonczylo sie cytowaniem samego siebie T_T ktos cos musi z tym zrobic a wracajac do tematu .... prosze bardzo milo bylo ;] :witchmas:
  14. V

komputer pod wiedźmina

zmniejsz AA(wygladzanie krawedzi na x2 lub wylacz) w wiedzminie strasznej roznicy nie zobaczysz, a przyrost fps'ow bedzie naprawde spory i przytniecia znikna lub beda minimalne
  15. V

Co nieco o sprzęcie

akurat jestem z bytomia a obecnie siedze w uk , jedyny sklep jaki przychodzi mi do glowy gdzie te sluchawki moga byc to dj shop w katowicach na dabrowskiego bodajrze, nigdzie indziej ich nie widzialem. jesli chodzi o sklepy na necie to polecam deck.pl...
  16. V

wiec tak wchodzisz do biosu a nastepnie -> Advanced Chipset Features i ustawiasz sobie wszystko wedlug poradnika ktory Ci podalem ;)
  17. V

Problemy z grą - grafika

jest to dosc "normalne" zachowanie wiedzmina niestety wylacz i wlacz gre od nowa to problem zniknie ;]
  18. V

Co nieco o sprzęcie

nawet sie nie zastanawiaj i bierz dtx-700 od beyer'a. sam kiedys je posiadalem dzwiek jest czysciutki i przyjemny do tego nie mecza uszu za sprawa welurowej gabeczki na membranie, nie wiem ile teraz kosztuja ale 2 lata temu parie 300zl;] nie zaluj i bierz
  19. V

Problemy z grą - wydajność

dobra bo tyla ona 2 lata temu, zreszta przytocze Ci nawet tekst z readme to wiedzmina "2) The following video cards should be set to run at 1024x768 with Medium Detail settings: ATI RADEON X800 PRO, ATI RADEON X850 XT, ATI RADEON X1600 Series, ATI RADEON X1800 series, ATI RADEON X1950 Pro, ATI...
  20. V

sorka cos sie z forum pokickalo :)wchodzisz do biosu przy starcie komputera (pierszy ekran post) wciskasz delete lub f2 zalezy od biosu jaki posiadasz. nastepnie zakladka cell/lub inna np advanced jesli podasz dokladny model plyty glownej bede mogl bardziej pomoc
Top Bottom