@Dawhemar Ok, zgoda. Z królowymi mi się pokręciło. Mało gram potworami. Ale poza tym podtrzymuję moje uwagi. Nie rozumiem tego marudzenia. Świetna gra, mało zmian w kartach już istniejących tym razem, ale przecież wchodzą nowe karty. Ani Świątynia Melitele, ani Nilfgaard nie są OP, przed chwilą...