Jobs Support Register

Search results

+
  1. rafal12322

Detroit: Become Human

Już niedługo Detroit: Become Human, Beyond: Dwie Dusze i Heavy Rain trafią na PC. Będą dostępne w Epic Games. https://www.ppe.pl/news/131010/detroit-become-beyond-dwie-dusze-human-heavy-rain-pc.html
  2. rafal12322

Sekiro: Shadows Die Twice

Już tylko kilka dni i będzie zabawa ;) Gra zapowiada się miodnie.
  3. rafal12322

Seriale

Niedługo powraca też Sabrina ;)
  4. rafal12322

PS4, Xbox One - co przyniosą next-geny?

Ja osobiście bym wolał 1080p i 60fps, to powinien być standard w nowych konsolach. Pchanie się na siłę w to 4k gdzie gry ledwo trzymają 30fps a czasami grubo poniżej jest bez sensu. Na pecetach może ma to jakiś sens gdy posiadamy topowy sprzęt ale na konsoli która jest w cenie karty graficznej...
  5. rafal12322

Seriale

Właśnie skończyłem całość i zdecydowanie warto ;)
  6. rafal12322

Seriale

Russian Doll było kapitalne, szkoda że tak mało tego typu seriali. Wczoraj skończyłem też The Umbrella Academy i powiem szczerze było to mega zaskoczenie, oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Tacy niby superbohaterowie ale inaczej, chyba najlepsze podejście do tego gatunku jakie widziałem ;)...
  7. rafal12322

Seriale

Jak najbardziej ;)
  8. rafal12322

Seriale

Dzisiaj premiera Love, Death & Robots, na Netflixie. Dostaliśmy hurtem 18 animowanych historyjek. Obejrzałem kilka i jakie to jest dobre :D Przede wszystkim na pierwszy plan wysuwają się kapitalne animacje. :love: Całość jak sam tytuł wskazuje nie stroni od przemocy, brutalnych scen, śmierci...
  9. rafal12322

Zwiastun, zapowiada się miodnie ;)
  10. rafal12322

Wczorajszy stream
  11. rafal12322

Seriale

Dokładnie, tak samo było z tym serialem na Netflixie. Też zamiast 10 było 5 odcinków ;)
  12. rafal12322

[LINKI] Piszą o nas!

Czyżby coś się miało pojawić w najbliższym czasie? Hmm...
  13. rafal12322

Seriale

Nie ma jeszcze tragedii, na 4 osoby wyjdzie 16zł z groszami czyli podwyżka 3zł na osobie także do przeżycia :p
  14. rafal12322

Dark Souls

Właśnie przed chwilą skończyłem Demon's Souls i żałuję... żałuję, że dopiero teraz. Była to kapitalna przygoda, ta gra posiada tyle świetnych patentów i mechanizmów, że głowa mała. Zmusza do kombinowania, eksplorowania, czytania opisów przedmiotów wręcz wgryzania się w ten świat oraz fabułę. I...
  15. rafal12322

Seriale

Miało być tak dobrze a wyszło jak zawsze. W zasadzie to od początku mnie nie porwał ten trzeci sezon. Pierwszy odcinek może i niezły ale czym dalej w las tym coraz gorzej. Jest lepiej niż w drugim sezonie ale do pierwszego nie ma startu i tak już chyba pozostanie. Tam było wszystko, świetna...
  16. rafal12322

Dark Souls

Widzę, że nie ma na forum tematu o jednej z imo najbardziej niedocenionych gier czyli Demon's Souls a z racji tego iż jest to powiązane z serią Dark Souls więc zapytam tutaj. ;) Jestem w trakcie przechodzenia, w zasadzie został mi już sam endgame i miałbym kilka pytań do osób które wbiły...
  17. rafal12322

Nowe figurki kolekcjonerskie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od Dark Horse i J!NX

DH szykuje w tym roku kolejne figurki, tym razem będą to alternatywne wersje Geralta, Yennefer oraz Ciri. https://kolekcjonerki.com/dark-horse-przyszykuje-nowe-figurki-z-wiedzmina-3/?fbclid=IwAR1Klv
  18. rafal12322

Co nieco o sprzęcie

Nvidia z tymi nowymi technologiami strzeliła sobie facepalma. O ile w BF5 ray tracing może coś tam daje i da się go zobaczyć tak w nowym Metro trzeba się dobrze przyjrzeć żeby zobaczyć jakieś różnice z włączonym i wyłączonym ray tracingiem. Są to czysto kosmetyczne różnice których trzeba się...
  19. rafal12322

Gry na konsole

Kolejny zwiastun Days Gone
  20. rafal12322

Seriale

Też nie uważam drugiego sezonu za gorszy wręcz przeciwnie jest na równi z pierwszym a nawet ciut lepszy. Przede wszystkim mega klimat, chyba tylko Kruk ze swoimi Podlaskimi krajobrazami może się równać z Watahą. Czekam z niecierpliwością na trzeci sezon, mam nadzieję że nie obniżą lotów.