Jobs Support Register

Search results

+
  1. Ingen0000

Przedstawiamy Bibliotekę Talii GWINTA!

Super sprawa! Chciałoby się rzec - NARESZCIE. Niezwykle estetycznie to wszystko wykonane, tak naprawdę to w przeglądarce talia prezentuje się lepiej niż w grze. Moje pytanie - czy to oznacza, że możemy doczekać się więcej tego typu funkcjonalności - mam na myśli wszelkie...
  2. Ingen0000

Pytania do twórców GWINTA

Spróbuję ponowić pytania. 1. Jako, że jestem lobbystą usprawnień w UI - czy w księdze nagród zostanie wprowadzona informacja o dokładnej ilości punktów potrzebnych do odblokowania poszczególnych drzewek? Obecnie to jedna wielka enigma i nie sposób doliczyć się, ile punktów jest właściwie...
  3. Ingen0000

Jakkolwiek rozumiem rozgoryczenie części graczy GWINTA (sam tego rozgoryczenia doświadczyłem), tak w miarę upływu czasu jestem pod coraz większym wrażeniem prężności z jaką działacie. Zanim zapytam, chciałbym podziękować za 1. Naprawienie problemów z gamepadem. Pisałem w sprawie braku wsparcia...
  4. Ingen0000

This Week in GWENT 22.02.2019

a, czyli nic. a kiedy stream z omówieniem aktualizacji?
  5. Ingen0000

Aktualizacja “Dowódcy z Wojny Krwi” jest już dostępna!

Nie wierzę... Czy tylko mi nie działa Plansza Dzika? Wykupiłem ją od razu żeby sprawdzić, czy karty lepiej się będą prezentowały ale oczywiście mimo faktu, że ją wyposażyłem, dalej w grze pokazuje mi tylko vanilla board... :( I WANT THE BOAR BOARD!
  6. Ingen0000

Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

Teraz nie rozpoznaję, czy to poważna sugestia, czy się naigrywasz, że mi mill przeszkadza xD
  7. Ingen0000

1. Czy jest szansa na to, by Księga Nagród została ulepszona? Nie wiem, jak często dostajecie taki feedback, ale z tego co zdążyłem wywnioskować po wielu rozmowach z kumplami, rzadko który gracz patrzy, ile kółek z nagrodami już odblokował. Wydaje mi się, że dużo ważniejszą informacją jest...
  8. Ingen0000

Widzę, że Paweł akurat odpowiada na pytanka, może i mi się uda: Czego możemy się spodziewać w najbliższej aktualizacji, oprócz modyfikacji w balansie? Będzie info-stream? Pozdrawiam
  9. Ingen0000

Mam pytanie - odkąd Gwint zadebiutował w pełnej wersji, występowały problemy z grą za pomocą gamepada na komputerze. Myślałem, że przez te 4 miesiące wyjdzie jakiś fix do tego, ale niestety - gra nadal myli klawisze. Niezależnie od tego, jakiej firmy pada podłączam i czy konfiguruję pady do...
  10. Ingen0000

Przecena na Pył Meteorytowy!

Przecież wy z miesiąca na miesiąc bijecie rekordy xxxxxxxxxści. Plan prosty - ze zdechlaka wyciągnąć jeszcze ile się da. Serio, nie rozumiem jak wy możecie w tym studiu patrzeć sobie w twarze.
  11. Ingen0000

Rozpoczął się Sezon Wilka!

A miało być tak pięknie. Gra zdechła, trudno.
  12. Ingen0000

Night City [otwarte całą dobę]

Wysłane, ja poproszę jakąś przaśną, świąteczną karteczkę z przeprosinami za traktowanie graczy GWINTA jak bandę bezrozumnych troglodytów :)
  13. Ingen0000

Live Stream 12.12.2018 – omówienie planów na przyszłość

XD Wstydu nie macie. HC wypuszczony tylko po to żeby akcje stały na swoim poziomie, a okazuje się, że z grą będziecie robić to samo co przez ostatnie lata. Żadnych konkretów, żadnych dat, żadnych szczegółowo zaadresowanych problemów. Ża-ło-sne.
  14. Ingen0000

1. Czy grudniowa aktualizacja wprowadzi a) jakiekolwiek zmiany wizualne (mam na myśli ten filtr pola bitwy mający wpływ na wygląd kart) b) jakiekolwiek nowe filtry do kolekcji kart (błagam, chociaż filtr artefaktów/kart specjalnych) c) usprawnienia jeśli chodzi o księgę nagród - dlaczego trzeba...
  15. Ingen0000

1. Czy trwają już prace nad profilem gracza w grze? a) Jeśli tak, to czy możesz wyjawić chociaż jedną 'cegiełkę' która się tam pojawi? Czy np. będzie podana w profilu informacja o liczbie meczy wygranych poszczególnymi liderami? Czy może wszystko zostaje po staremu, a profil otrzyma jedynie...
  16. Ingen0000

WOW! Jestem pod wrażeniem, jak szybko implementowane są kosmetyczne zmiany w wyglądzie gry oraz jak klimatycznie to wszystko wygląda. Świetna robota! Czekam z niecierpliwością na kolejny filmik, ale póki co wszystkie moje (i na pewno nie tylko moje) obawy względem estetyki i logistycznego...
  17. Ingen0000

Poznajcie datę Homecomingu!

Kolega w poście nade mną poprzycinał wszystko tak by było git. Więc owszem, oddaje to board. <3
  18. Ingen0000

Prosz
  19. Ingen0000

WOW! SZOKER! Szczególnie cieszy, że w tak krótkim czasie tyle zostało poprawione. Jeszcze tylko te romby z siłą karty zamienić na estetyczne kółeczka i wszystko będzie cacy. Ciekawi mnie, jaki będzie ogólny balans po premierze i jak wiele kart zostanie uśmierconych. W sumie - trudno, pewnie...
  20. Ingen0000

1. Czy w kolejnym wideo zobaczymy liderów innej frakcji niż Potwory? Bardzo ciekawi mnie, jak wyglądają pozostałe skórki stołu :D