Jobs Support Register

Search results

+
  1. killaszit

[TALIA] Król Henselt - Commando 20

Złożyłem ostatnio poniższego Henselta i ku memu zdziwieniu hula to pięknie. Wczoraj nie przegrałem chyba z 20 meczy z rzędu (na 1 koncie od rangi 14 do 9, a na drugim od 7 do 5). Grę robi przede wszytskim kombo Dekret->Rycerz zz Kaedwen->Henselt->Rycerz z Kaedwen któe daje 20 punktów do tego...
  2. killaszit

[TALIA] 2way Crach

Nowy Rok, nowa talia:) Tym razem Crach i jest chyba moja najlepsza talia (moim skromnym zdaniem) - bilansu niestety nie pamiętam ale na koniec sezonu miałem nią jakieś 1100+ MMR (na ok 50 gier i zaczynając od 1000). Główny koncept Talia oparta na dwóch warunkach zwycięstwa. 1) Pożoga, dla...
  3. killaszit

[TALIA] Francesca Findabair - Kontrolna Aglais

Tania talia, którą zrobiłem 28-12 w przedziale rang 19-25 - oficjalnie 26-14 ale 2 wygrane gry się wywaliły - uroki gry na PS4;) Główny koncept Skupiamy się na wygraniu 1 rundy by w rundzie decydującej mieć ostatnie słowo. Za finiszer robi oczywiście AGLAIS zbuffowana OBSADZONYM GARNIZONEM...
  4. killaszit

[TALIA] Filavandrel Tempo Aglais Buff

Wiewiórki teraz na świeczniku, więc jak ktoś nie ma ochoty cisnąć Eithne to zapraszam do sprawdzenie tego decku, który moim zdaniem jest dość łatwy w pilotażu a przy tym skuteczny. Główny koncept Talia praktycznie pozbawiona kontroli, skupiona właściwe wyłącznie na swojej stronie stołu...
  5. killaszit

[TALIA] Eredin - Ognisty Sihill

Dość już dywagacji o tym czy "za komuny było lepiej". Czas zająć się deckami. Na pierwszy ogień idzie Eredin. Główny koncept Talia kontrolna z dwoma celami pod umiejętność Eredina. Są to Ciri: Szarża oraz Yennefer: Klątwy (w ostateczności można też jej uzyć na Vran'a Wojownik'a). Naszym celem...