Search results

+
  1. A

Co nieco o sprzęcie

Jak pisałem, chodzi głównie o procesor i ewentualnie kartę, najlepiej jak by zakup obu wyniósł ok. 2000zł, czyli mniej więcej tak jak doradziłeś, dzięki wielkie. Kiedyś pewnie chciałbym dobrać ramu. A co z płytą główną, warto się nad nią zastanowić? Na ile ta mnie ogranicza? P.S. W przypadku...
  2. A

Co nieco o sprzęcie

Potrzebuję porady co do zakupu nowych bebechów do jednego z PC. Obecna specyfikacja: Płyta - GIGABYTE GA-P67A-D3-B3 Socket 1155 Grafika - GIGABYTE GeForce GTX 760 RAM - 8GB Zasilacz - StealthXStream 2 OCZ500SXS2 Procesor - wstyd się przyznać Przede wszystkim zależy mi na CPU, zastanawiam się...
  3. A

Gry komputerowe

Ktoś dostał już te Soulsy z giveawaya? Wysyłka miała być w ciągu 7 dni, ale boje się że skiepściłem zamówienie. Nie wiem czy wpisałem właściwy rodzaj SteamID, no i niektóre komentarze mówiły że należało wybrać narodowość UK bo inaczej nici...
  4. A

Konkurs: Znajdź Pana Lusterko

Mi się bardziej skojarzyło z: Właśnie pomyślałem że byłbym równie zawiedziony gdyby okazało się że G-Man to też po prostu
  5. A

[TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

Quaz o Sercach z Kamienia :smile:
  6. A

Giveawaye od forumowiczów

Rabat 40zł na zakup biletów na Verva Street Racing (m.in. Top Gear LIVE Clarkson, Hammond & May LIVE) 24. października na Stadionie Narodowym w Warszawie. "Oferta obowiązuje wyłącznie przy zakupach w terminie od 6 października od godziny 12.00 do 20 października do godziny 23.59. Warto więc...
  7. A

Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

Wogóle scena z teasera przypomina trailer Dishonored gdzie Odmieniec naznacza Corvo swoim znamieniem w lochu. https://youtu.be/ovs_nWX8iRI
  8. A

Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

No cóż I_w_a_N, nieporozumienie jakieś tu zaszło. Odniosłem się jedynie do Twojego ostatniego posta wskazując na gameplayu moment w którym widać że opisany przez Ciebie sposób przechodzenia z rozgrywki do cutscenki/dialogu był obecny we wcześniejszych stadiach gry i wyglądał rzeczywiście...
  9. A

I_w_a_N 3:17 Downgrade! :geraltsad: P.S. Moim zdaniem też w ten sposób wyglądało to dużo fajniej.
  10. A

Przecież to było "życzenie" jkatharsis (vide tytuł wątku) a nie zgłoszenie buga. Po co od razu takie wielkie halo.
  11. A

Wiedźmin 3 - muzyka

Nie byłem jeszcze na Skellige ale z kilku materiałów które widziałem wyspy zapowiadają się pod każdym względem równie wyśmienicie co poprzednie lokacje jeśli nie lepiej. No i muzyka przy scenach z głównego wątku jest obłędna.
  12. A

Wiedźmin 3 - muzyka

Teraz kobiecy wokal sprowadza się do wrzasków pań z Percevala. Ma to oczywiście swój klimat ale jednak jedynkowe wykonanie elegantsze i moim zdaniem bardziej "ciarowe". Swoją drogą, właśnie bawię w Novigradzie i tamtejsze tematy muzyczne strasznie przywodzą mi na myśl soundtrack z Sherlocka...
  13. A

Zadanie "Kwestia życia i śmierci" - problem

No tak to właśnie rozwiązała już sama, ale dziwne że znacznik zadania był właśnie na ingrid a cutscenka z nią włącza się gdzie indziej. Temat do zamknięcia.
  14. A

Zadanie "Kwestia życia i śmierci" - problem

Zadanie "Kwestia życia i śmierci" - problem Zaznaczam że piszę w imieniu swojej dziewczyny, sam tego zadania jeszcze nie robiłem i nie wiem o co chodzi. Po przyjściu na bal trzeba porozmawiać z niejaką Ingrid żeby popchnąć zadanie. Ona jednak tylko rzuca "Witajcie!" i nic się nie...
  15. A

Gry komputerowe

Dishonored 2 :D W końcu coś co pozwoliło mi pozbyć się smutnego złudzenia że po premierze Wiedźmina nie mam już na co czekać. Jeśli klimat będzie tak pyszny jak w jedynce, a do tego znów pokażą jak powinno się robić porządną grę o asasynie/złodzieju to obstawiam to na moje prywatne GOTY 2016.
  16. A

Chciałem tylko wtrącić, że po pierwsze Wiedźmin nie wychodzi jak wymienione gry każdego roku, a po drugie jak dotąd każda kolejna odsłona cyklu znacząco różni się od poprzedniej, gdzie kolejne CODy i AC wyglądają jak mody do poprzednich. Ale nowej gry z Geraltem bym już nie chciał. Może...
  17. A

Pobierz darmowe DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon!

Hm, nie. Inne uczesanie = inna fryzura.
  18. A

Wiedźmin 3 - muzyka

Bardzo fajnie że przy spotkaniach ze znajomymi z poprzedniej części wraca też motyw muzyczny z W2 :3 Bałem się, że wraz powrotem do korzeni ten zniknie, a mam do niego prawie taki sam sentyment jak do jedynkowego.
  19. A

Porozmawiajmy o gwincie

No to kiedy wydajecie fizyczny albo cyfrowy standalone? ;) :look:
  20. A

Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

Mam GTX 760 z Gigabyte i też musiałem wrócić do poprzedniej wersji sterownika. Na najnowszym rozgrywka spadła mi z zablokowanych 30 fpsów na niestabilne 20.
Top Bottom