Search results

+
  1. K

The Witcher: Enhanced Edition and The Witcher 2: Assassins of Kings now support Apple silicon chips!

Lovely news! And I've started already :D Where can I submit bugs? For minor things I wouldn't bother but there's one that prohibits from playing further. The Witcher Enhanced Edition game crashes on loading screen when entering stairs to the lab for the first time. Config: M2 mini base model (8...
  2. K

The Witcher: Enhanced Edition and The Witcher 2: Assassins of Kings Mac System Requirements Update

Hey, calling for someone to get the axe over a game delay? Seriously? I get being a hardcore fan, totally bummed when the game's not out yet. But pushing for people to lose their jobs because you weren't updated? Much overkill. Imagine being an employee of any corporation, constantly juggling...
  3. K

The Witcher: Enhanced Edition and The Witcher 2: Assassins of Kings Mac System Requirements Update

Hwell… here on the other hand you’re quite overdramatic. In an essence I agree with you, but to call for anyone to be fired is quite too much. It’s a lovely (one of the best actually if you’d ask me ;)), old game, they will do nice thing to us once they’ll deliver, we won’t even pay for it, so…...
  4. K

Somehow I doubt for controller support. This is Mac only update per my understanding. If controller was easily applicable would be added (I presume) to windows version earlier and that’s not the case. I quite can’t imagine controlling this game with controller - like the controlling philosophy...
  5. K

Is it there yet? Guys please! I didn't play Witcher 1 in long time and now I only have M series Mac :3 My keyboard 'n mouse is hot and ready! For me this is the game! I have so much nostalgia about it! And this is the only one that I have played multiple times in the past. Something that only...
  6. K

Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

Ty zgadłeś tego Luke czy mam to gdzieś wpisane i niepełnosprytny jestem, że tego nie wiem? Damn it :P A może mam sklerozę i gadaliśmy już kiedyś w jakimś temacie? (Offtop - byłem kiedyś jako BlackSmith - wówczas Kowal155 [okolice 2005-2006] był zajęty, a teraz nie mogłem wrócić do nick'a...
  7. K

Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

Cześć, mam pytanie do kogoś z CDPRed kto się tym być może zajmuje: Czy Alvernia Studios również nagrywa Wam dubbingi czy też korzystacie z innego studia? Byłbym wdzięczny za informacje (na maile [prawdopodobnie zaadresowane nie tam gdzie trzeba] nie dostałem odpowiedzi). Jak można się ze studiem...
  8. K

Shogun 2

Jesteśmy w nim :p Rozmawiaj tutaj o Shogunie do woli, myślę, że nikt nie powinien zabronić rozmówek o grze. Ale jakbyś chciał kompleksowej pomocy to prędzej znajdziesz kogoś na oficjalnym lub jakimś polskim forum o serii. Ja dopiero ściągam patch'a ważącego 3 GB i będę dopiero przyswajał sobie...
  9. K

Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

Racja. Sprawdzam teraz pod chrome i wszystko jest. Czekam w takim razie na koretkę. Dzięki.
  10. K

Shogun 2

budyll - może się mylę, ale widzę temat o Shogunie w dziale off-topic, więc chyba mieści się w jakichś normach forumowych co nie? Nie widziałem jeszcze takiego forum poświęconego jednej marce, na którym byłyby tylko tematy o danej produkcji i jej pokrewnych. Zawsze ludzie gadają o wszystkim, ale...
  11. K

"God damn it!" Gdzie ten przycisk powinien być umieszczony bo go nie widzę w ogóle?
  12. K

Czy ktoś mi może powiedzieć jak wyedytować tekst? Klikam sobie ładnie, ślicznie w edytuj. Opcji dużo, fajnie. Ale jak mam to cholerstwo zatwierdzić? N samym dole jest tylko przycisk potwierdzający załącznik ;/ Albo ja ślepy jak kura jestem, albo nie ma czegoś takiego! To samo mam przy...
  13. K

Seriale

Już chciałem lamentować, że ani razu w temacie Star Trek żaden nie zostaje wymieniony :p Choć teraz zobaczyłem, że Jimp ma to śmieszne coś co zawsze pod postami ląduje z nowym filmem Abramsa. Od niego zacząłem fascynować się uniwersum by zacząć oglądać oryginał z lat 60-tych (teoretycznie te...
  14. K

Shogun 2

4 razy reinstalowałeś? Gosh - masz szybkiego neta. Ja od wczoraj czekam na ściągnięcie tych cholernych 3 GB ;/ jak coś będzie do chrzanu to się chyba pochlastam
  15. K

W2 - pytania do CDProjekt Red

Czy będzie można kopać kurczaki i czy pojawią się te wdzięczne stworzonka?
  16. K

Co sądzisz o nowym forum?

Może jeszcze nie zauważyli :) Cholera chciałem sobie dać wraz z tekstem o bug'u :P niestety się zorientowałem, że trzeba przekroczyć pewien próg postów by móc w ogóle nagradzać orenami :P Ej no! To już staż się wogóle nie liczy :P?
  17. K

[w toku] Konsultacje Prawne

A ja powiem jedno: Witcher is my name :D Czekam na premierę, bo aż jestem ciekaw co tam się rodzi :)
  18. K

Co sądzisz o nowym forum?

Moje wrażenia: graficznie jest bardzo fajnie tak i strona jak i forum. Dla strony Wiedźmina to jest wielki plus, bo to oznacza lepszą promocję gry, w przypadku forum natomiast, graficzne fajerwerki i inne zajefajne ekstra bajery powodują tylko radykalne zmniejszenie czytelności. Forum to forum...
Top Bottom