Search results

+
  1. glivter

Aktualizacja 1.52

Jak byście jeszcze te Crashe na Series S poprawili było by miło, bo to co się tam odwala to śmiech na sali.. Wycieki pamięci jadące po frameworku z artefaktami, nagłe rozbłyski zwalające i restartujące aplikacje. Ja bym się schował ze wstydu za lenistwo testerów.
  2. glivter

Aktualizacja 1.3 – lista zmian

Ten stream to jakaś masakra był..
  3. glivter

Aktualizacja 1.2 – lista zmian

Dodaliśmy mózg do tłumu i cykl nocy i dnia. Nie wiem może mi umknęło czy dodali bo tyle tego, że mogłem przeoczyć tą najważniejszą zmianę ;) oprócz Policji.
  4. glivter

Ważny komunikat

Narazie coś czytałem, że CDP zapiera się rękoma i nogami, że nie było wycieku danych osobowych ale piszą już, że ktoś próbował na paru devów brać kredyt. Ciekawe czy to prawda.
  5. glivter

Hotfix 1.12

Szkoda, że nie upchnęliście troszkę więcej niż łatanie buffer overflow. Można było trochę bugów dodatkowo poprawić :/
  6. glivter

Hotfix 1.11

Ja zauważyłem ciekawy bug blokujący chyba całą grę. W zadaniu "Bezład", musimy kupić od Fixera nagranie BD. I tu zaczyna się cyrk. Jak podejdziemy do niego z bronią nie nic się nie dzieje, jest traktowany jako nie atakowalna postać. Jak z nim zaczniemy rozmawiać, możemy już przymierzyć z broni i...
  7. glivter

Hotfix 1.11

Raczej używasz Planu B, broni Dex'a czyli strzelasz forsą ;) 1611858627 Ja widziałem lepszy w misji z Panam w Mieście Duchów (Tak się chyba ten quest nazywał) co trzeba było szybę rozwalić w sterowni. Jak nie do końca rozwaliłeś i przeskoczyłeś to wylatywałeś z 100 - 150 metrów do tyłu. Tego...
  8. glivter

Hotfix 1.11

Hm nie wiem jak u innych ale mam wrażenie, że ten hotfix popsuł efekty engramowe na Johnnym kiedy pojawia się opcja konwersacji z nim. U mnie wygląda to tak, że efekt ma kwadrat wokół talii Johnnego i tyle bez nóg i głowy (to takie jego migotanie). Przez patchem wyglądało to poprawnie. Swoją...
Top Bottom