Search results

+
  1. D

BETA - Napotkane błędy

Zgłaszam błąd z powracaniem pułapki (zarówno Toruviel i Ciaran) do siły bazowej gdy pułapka jest na stole i zagrany został brzask. Już dwa razy miałem wygraną grę i przegrałem przez ten błąd.
  2. D

Łatka 1.05 na PC już dostępna!

Skoro mówisz, że się da tzn, że w złym miejscu próbowałem go wyrzucic. Tzn nie wchodziłem do ekwipunku tylko na mutageny (w menu postaci). Mam taką masę rzeczy w ekwipunku, pewnie te mutageny gdzieś tam są - sprawdzę jak wrócę do domu. Mam inne pytanie - czy jest jakiś zielarz/ alchemik który...
  3. D

Nie, nie o to mi chodzi. To że czasem trzeba pomedytowac żeby kupiec się pojawił to już dawno zauważyłem. Chodzi mi o o oznaczenia, że w tym miejscu na mapie jest kowal/ kupiec. Te oznaczenia znikają po jakimś czasie. A co do mutagenów... Jak wyrzucić mutagen? ---------- Zaktualizowano 20:30...
  4. D

Dzięki Leven- koło złego fryzjera szukałem. Niestety (i to chyba też raczej bug a nie zamysł twórców) jak już znajdę kupca/kowala/zielarza to na mapię widzę go jakiś czas a później mi znika.
  5. D

Kurcze dalej nie mogę znaleźć. Zjechałem większość kupców i zielarzy i żaden nie ma eliksiru na reset statystyk. Do guślarza nawet poszedłem bo pamiętałem że miał - i też nie ma po patchu. No chyba, że to nie wina patcha - mam już 22 lvl - może na tym etapie nie można już resetować statystyk? Ma...
  6. D

Odkryłem nowy problem po wprowadzeniu patcha 1.05 - u żadnego kupca nie mogę znaleźć eliksiru oczyszczenia. Jak wcześniej nie planowałem go używać to akurat w dniu wprowadzenia nowego patcha pomyślałem o wprowadzeniu paru zmian... no i lipa... odwiedziłem wielu kupców i alchemików na różnych...
  7. D

---------- Zaktualizowano 20:15 ---------- Moje spostrzeżenia po 2 godzinach gry: Generalnie patch na plus: *ani razu gra mi się nie wywaliła- wcześniej dość często, * może mi się wydaje ale gra jakby ładniejsza [gram na uber], * zmiany w interfejsie na plus (moim zdaniem) Narazie dostrzegłem...
  8. D

Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu.

U mnie ilość crashy zmniejszyło wyłączenie działającego w tle steama.
  9. D

GOG Galaxy Nie mierzy czasu spędzonego w grze

Mi niby przyrasta postęp czasu, ale i tak raczej nie pokazuje dobrze. Raz wywaliło mi grę (co też niestety się zdarza dość często) po 2h grania - save'y robię często więc nie było problemu, ale czas spędzony w grze nie zmienił sie ani odrobinę. Nieraz gram cały wieczór a przyrasta mi koło 2h...
  10. D

Brak możliwości konwersacji z Kowalem w Kasztel Wrońce.

Sytuacja powtórzy się też u innych kowali/ kupców - najszybsze rozwiązanie to medytowac przez godzinę - przy okazji eliksiry się odnowią
  11. D

[Hot] Cyberpunk - spekulacje, marzenia, życzenia

Mam pewien pomysł, który Redsi mogliby zaimplementować do Cyberpunka. Bardzo modne ostatnio są systemy osiągnięć - miejsce w grze w którym widzimy np ile ukrytych przedmiotów odkryliśmy, ile wrogów zabiliśmy itp. Nie szczególnie mnie jarają takie rzeczy, ale zupełnie inaczej bym na nie spojrzał...
  12. D

Ile razy skończyliście Wiedźmina 2?

3 razy - raz pakując w szermierkę - raz pakując w magię i raz pakując w alchemie :)
  13. D

Wiosenna konferencja CD Projekt RED już jutro o godzinie 19:00

Jutro ma być prezes cdred w TVN CNBC Biznes - tylko nie wiem o której.
  14. D

Problemy z wysyłaniem wyników z Areny / rejestracją gry - temat zbiorczy

Też mam błąd wysyłania wyniku. Czy gra zapamięta mój najlepszy wynik. W ogóle fajnie by było gdyby taki wynik był gdzieś widoczny. Przy dłuższej grze na arenie przydałaby się też możliwość jednokrotnego zapisu - żeby móc wyjść a później wrócić do gry na tym samym poziomie.
Top Bottom