Search results

+
  1. T

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Jakość trailera PL wydaje się lepsza niż w wersji oryginalnej :)
  2. T

    Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

    Życzę wam wszystkiego dobrego, bo gry jak dotąd bardzo mi się podobały. Były zgrzyty z wydaniami poprzednimi (np. kolekcjonerka W2 i premiera dzień wcześniej), ale gra neutralizowała niesmak. Ja również jestem nieco zawiedziony, że mając moją kolekcjonerkę nie mam tego co posiadacze xboxa. Nie...
  3. T

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Chyba że przeprosi za zachowanie i powie, że więcej nie będzie gryfił .
  4. T

    W3: Obawy

    Zapoznajcie się z tymi 2 tematami : http://en.wikipedia.org/wiki/Level_of_detail - angielski artykuł o LOD - level of detail http://pl.wikipedia.org/wiki/Usuwanie_niewidocznych_powierzchni - po polsku o Occlusion Culling Tyle miesięcy do premiery, stawiam że ogarną te sprawy, przynajmniej w...
  5. T

    E3 2014

    Jakby się nażłopał eliksirów to by na 2 hity ten gryfik poszedł
  6. T

    E3 2014

    Chat na Twitchu zaraz osiągnie prędkość wystarczającą na przejście przez atmosferę.
  7. T

    Wiedźmin 3 - wersje językowe

    Czy w Hiszpanii na Gerlata mówią El Geralt albo El Wiedźmino ? :) A tak na serio to podpisuję się pod wersją po Hiszpańsku.
  8. T

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Nawet wychwalali WoT, jakie to interesowny biznes to "granie na komputerze" jest. A za kilka dni się pojawi materiał, że gry znów doprowadziły do jakiegoś morderstwa (tfu, wypluwam to, oby nigdy)
  9. T

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Tak, ale chodzi mi o przemowę Saskii, która aktorka mogłaby wypaść inaczej/lepiej :)
  10. T

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Teraz się zastanawiam, jak taką przemowę inna osoba by odegrała, z filmów nie kojarzę takiej przemowy żywiołowej.
  11. T

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Saskia najlepszego dubbingu nie miała, ale jej przemowa podczas bitwy powodowała dreszcze u mnie, czułem adrenalinę przed finalnym starciem :) Taki szał bitewny ;)
  12. T

    E3 2014

    Czekamy na poniedziałek w takim razie :) Wczoraj na twitchu jak zwykle była komedia w komentarzach, ciekawe jak będzie podczas prezentacji w poniedziałek (jesli się nie mylę właśnie wtedy Wiedźmin 3 ma swoje 30 minut)
  13. T

    E3 2014

    Na Twitchu jednym show jest sam stream, drugim jest chat, tam to czysta komedia, szczególnie podczas e3
  14. T

    E3 2014

    Wydaje mi się, że to ten kawałek: https://www.youtube.com/watch?v=n7RLBXpQm0g
  15. T

    E3 2014

    Percival - Słyszę, ogarnijcie całą płytę bo zacna, a widzę że sporo ich kawałków nawet w teaserach/mikro-gameplayach itd.
  16. T

    E3 2014

    Jak tak mają sobie robić jaja z Yennefer, niech dadzą jej brodę.
  17. T

    E3 2014

    Dzwoniłem do Yennefer, potwierdziła, to jej słowa.
  18. T

    CD PROJEKT RED i GOG.com zapraszają na Letnią Konferencję!

    Różnie to bywa, jak dotąd muve.pl mnie nie zawiodło, na gram.pl też sporo zamawiałem aż do Rome Total War 2, gdzie miałem gwarancję doręczenia mi gry przed dniem premiery, natomiast dostałem ją w dzień premiery gdzieś koło 15 - 16
  19. T

    CD PROJEKT RED i GOG.com zapraszają na Letnią Konferencję!

    Dokładnie nie pamiętam, ale dostałem ją na 2 albo 3 dni przed premierą. Posiadacze EK mieli mieć dostęp do gry na dzień przed premierą, ale były problemy techniczne i w końcu mieli dostęp tak jak reszta posiadaczy. W ramach rekompensaty dostaliśmy po koszulce :)
  20. T

    CD PROJEKT RED i GOG.com zapraszają na Letnią Konferencję!

    Padły na dzień przed premierą wiedźmina 2, to była wpadka dopiero. Na szczęście mamy do czynienia z poważnymi ludźmi i dostałem w przeprosinach koszulkę :) Pozdro, już wiem że trzeba na wieczór 5 czerwca sobie wygospodarować sporo czasu i energii (na podnietę oczywiście ;))
Top Bottom