Search results

+
  1. robert70r

    Premiera dodatku Cyberpunk 2077: Widmo wolności odbędzie się 26 września!

    No, zapowiada się bardzo ciekawie, jak dla mnie. :)
  2. robert70r

    WitcherCon

    Dokładnie. Zgadzam się.
  3. robert70r

    WitcherCon

    Jestem tego bardzo ciekawy.
  4. robert70r

    WitcherCon

    No też się zdziwiłem.:sad: Mam na myśli Redański Wywiad.
  5. robert70r

    WitcherCon

    Klaudia "Foka" Heintze. 1625849935 Na czym oglądacie? twitch ma chyba lepszy obraz.
  6. robert70r

    WitcherCon

    Fajnie jest wrócić.
  7. robert70r

    WitcherCon

    Czyli nie będzie remasteru na nextgeny, dobrze rozumiem?
  8. robert70r

    WitcherCon

    Witam po dłuższej przerwie, kochani. Przepraszam za mały offtop, ale znam osobiście tą osobę w wianku. Poznaliśmy się na Pyrze w 2018. :)
  9. robert70r

    Po prostu sport

    Choć się na tenisie nie znam, to mecz finałowy oglądałem. Emocje były.
  10. robert70r

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Ech... żeby to już był piątek, a tu, zaraza, dopiero środa. :(
  11. robert70r

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    A ja z zupełniej innej beczki - jak wam się Pół Wieku Poezji Później podoba?
  12. robert70r

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    To racja. Mam to w budziku w telefonie. Jeden z najpiękniejszych utworów, jakie kiedykolwiek słyszałem. Tu Grzegorz zrobił potężną perełkę. I nic tego nie przebije moim zdaniem. A jak się tego słucha na full głośność. Ech...
  13. robert70r

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    A propos promocji - jutro poszukam u mnie. Jak znajdę, to cyknę fotkę. Nie mam jutro za dużo czasu, ale jak znajdę to pokażę. :)
  14. robert70r

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Jeśli pamiętam, takie oczy widzieliśmy podczas walki z tym super wiedźminem w Kaer Morhen. Zapomniałem jego imienia.
  15. robert70r

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Żartem napiszę, że mam mocny łeb i dotrwałbym. :P Sorki z offtop
  16. robert70r

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Tak sobie oglądam ten trailer i ondoszę wrażenie, że Heniek brzmi trochę jak... Dan Cockle z angielskiej wersji gry. :rolleyes:
  17. robert70r

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Myślę, że Amerykanie przy tego typu produkcjach zawsze robią trailery typu łubu dum gruch. Tak już mają.
Top Bottom