Search results

+
  1. P

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Gratuluję projektu i życzę powodzenia w jego realizacji. Zapowiada się ciekawie :)
  2. P

    Wiedźmin 3: Dziki Gon już dostępny do wstępnego pobrania!

    Ah nie wiem jak mogłem pominąć 5 stronę tematu i wpisać posta. Nie dostrzegłem ale dzięki mimo to :P ---------------------------------------------- O paczki językowe są już na gogu! :D
  3. P

    Wiedźmin 3: Dziki Gon już dostępny do wstępnego pobrania!

    Podobno wraz z one day patchem mają wypuścić paczki językowe, tak słyszałem, prawda? :)
  4. P

    Wiedźmin 3: Dziki Gon już dostępny do wstępnego pobrania!

    Trudno mi uwierzyć, że steam miałby tak późno odblokowaną grę, Ale kto tam wie, jednak sądzę że coś się jeszcze zmieni w tej kwestii.
  5. P

    Wiedźmin 3: Dziki Gon już dostępny do wstępnego pobrania!

    Gra się odblokuje o 1 w nocy 19 maja, jak wcześniej napisano :D Jak steam coś chrzani to one day patch się ściągnie ze strony a nie automatycznie :P Co do paczek językowych, prosiłbym żeby one już były, im szybciej tym lepiej :D
  6. P

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Po premierze się zobaczy, może zdolni ludzie ogarną to. Nie chce mi się wierzyć że modów nie będzie aż do premiery Redkita. Poza tym zauważyłem, może się mylę, ale wystarczy w folderze Content w plikach W3, stworzyć np folder mod0, patrz folder patch0 w którym są poprawione pliki do folderu...
  7. P

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Pewnie coś się uda, ale kiedy, kto to wie.
  8. P

    REMONT OPRAWY GRAFICZNEJ - nowe efekty, potrzebni testerzy

    Te światło jest.. trudno powiedzieć, ale mogłoby być zimniejsze? Teraz zbyt pomarańczowe. Obrazek Ten sam efekt widzę przy świeczkach, ten kolor mi po prostu nie pasuje do nich. Przez takie oświetlenie również, w moim odczuciu twarz Gerwanta wydaje się być rozmyta tudzież niewyraźna. A dodatkowe...
  9. P

    REMONT OPRAWY GRAFICZNEJ - nowe efekty, potrzebni testerzy

    Wspomnę jeszcze o tym pasku na dole ekranu, może dałoby się go zastąpić winietą? Nie każdy lubi ten efekt ale zawsze wyglądałoby to ciekawiej, niż to jedno przyciemnienie na dole. Co do tych tekstur, miałem coś takiego kiedyś, okazało się, że takie same tekstury były w bodajże meshes. Przy...
  10. P

    REMONT OPRAWY GRAFICZNEJ - nowe efekty, potrzebni testerzy

    Efekt który widzimy na trawie nie jest taki zły. Aczkolwiek od dołu screena widzę taki ciemny pas, cokolwiek da radę z tym zrobić? Co do efektu DoF, Patrol dobrze mówi, taki co nawet nogi rozmywa zły będzie. Sądzę, że DoF rozmywający background byłby okej, ale tu też bez szaleństw.
  11. P

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Da się zrobić, widać źle zrozumiałem, rzecz w tym, że jeśli zmienimy jej oczy poprzez teksturę to inne postaci w grze nie będą miały zielonych oczu. Ew jutro mogę zrobić w redkicie, trochę więcej zabawy ale co tam, będzie miała niebieskie oczy. :) ----- Bawiłem się dzisiaj w redkicie. No...
  12. P

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Zmiana koloru oczu dla Trissuni z W2 to żaden problem :P Mogę nawet zrobić ;) ------- Wszedłem w Redkit, sprawdziłem z jakiej tekstury oka korzysta Triss i jak się okazuje, przypisaną ma teksturę zielonych oczu. Nie zwracałem uwagi jaka jest w grze, ale jeśli inna, to dziękujmy Redom że nie...
  13. P

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Miki nie zapominajmy także o mojej zabawie w redkicie która dość zaawansowana jest :P Co nie zmienia faktu, że światło dziennie żeby to ujrzało, no to raczej trudno by było.
  14. P

    My forumowicze

    Tyle ludu życzenia składa. Podziękować, podziękować :D Jednocześnie chciałbym życzyć wam, aby ten miesiąc minął szybko. Wiedźmin 3 coraz bliżej :D
  15. P

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Lud domaga się obrazka! Łohohoh.. Więc daje im randomowy screen z W2.. :victory:
  16. P

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Pracowaliśmy nad tym kiedyś, żeby przenieść jego twarz z W2 ale efekt nas nie zadowolił. Jednak jeśli dobrze pamiętam, coś grzebaliśmy przy jego teksturze ;)
  17. P

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Potwierdzam, praca z Mikim to czysta przyjemność. Jeszcze nigdy nikogo nie zawiódł w ekipie, wszystkie retekstury robił na czas!
  18. P

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Niestety, sam nie znam modelu swojego mikrofonu. Nie mam już opakowania, a tam coś było. Ja bym i tak próbował w softwarze pogrzebać Ale najlepiej w jakimś innym temacie zapytać o to, może jest ktoś, kto zna się lepiej ode mnie. ;)
  19. P

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    TediLPU Kolego, mam zwykły mikrofon za 20zł kupiony który dość dobrze brzmi, najtańszy dynamiczny estradowy jaki kiedyś tam na allegro znalazłem. Do dziś dnia chodzi i wiele rzeczy na nim nagrałem, przy zainstalowanych sterownikach i dobrych ustawieniach brzmi czysto i ładnie, zdał by się taki w...
  20. P

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Której brak mi nie przeszkadzał bo Geralt każdą sekwencję kończy obracając miecz :P Ale wygląda spoko taka smuga.
Top Bottom