Search results

+
  1. A

    kursor myszki porusza sie samoistnie

    Hej mam taki problem, wystąpował on wczesniej ale w nowym paczu stał sie nie do wytrzymania. Gram na Pc . Mam podłączoną klawiature myszkę i pad do ps5. Kursor myszki w menu porusza sie samoistnie do góry i w prawo, także w grze kamera sama bez dotykania "przesówa sie " do prawej i w górę...
  2. A

    FP VS TP - perspective matters

    i cant play FP game ... no matter how good it is ....my motion sickness cause my head dizzy.PLS give a choice to play 100 % TP
  3. A

    Dobre Zmiany :)

    Dobre Zmiany :) Po obejrzeniu kilku materiałow najbardziej cieszy mnie dodaanie 2 mechanik które naprawią niezbalansowanie gry: 1. nerf szpiegów - dają tylko jedną karte plus bufuja punktacje pzreciwniga całkiem silnie, dodatkowo zawarcie w nich coś z hazardu , poprzez danie...
  4. A

    modele postaci - W 2 vs W 3

    modele postaci - W 2 vs W 3 Na wstępie: wiedzmin 3 to moim zdaniem najlepsza gra jaka wżyciu grałem, ale... zastanawia mnie czemu takim dziwnym zmianom uległy modele postaci z Wiedźmina 2, mam tu sczególnie na mysli trójcev w postaci Fillppy, Letho i Rocha ( Ves w pakiecie-paskudny...
  5. A

    Trials of Grasses- trials for CDPR ?

    Trials of Grasses- trials for CDPR ? So Witcher 3 looks gloriously but one ascpect of the game seems off -GRASS !! (and others low vegetataions ) I know, due to visual parity, is hard to bring something special for PC and good quality grass eat many FPS, but for real .... its really...
  6. A

    Zmiana okładki gry (ankieta)

    Zmiana okładki gry (ankieta) Jako że zbliżamy się do momentu kiedy trzeba będzie zdecydować się "co idzie do druku", wychodzę z inicjatywą/prośbą/ upewnieniem się o zmianę okładki Wiedźmina 3 : Dziki Gon., dlatego też otwieram ankietę by nasza społeczność mogła głośno i demokratycznie...
  7. A

    merry christmas and happy new year from CDPR

    merry christmas and happy new year from CDPR in polish for now.... marcin i was first :p/>/> http://www.cdaction.pl/news-36281/zyczenia-swiateczno-noworoczne-od-cd-projekt-red.html btw i wanna nice calendar for 2014 with 12 beautiful screenshots like this one for every month
  8. A

    tech-demo REDengine 3

    tech-demo REDengine 3 no topic yet ?? WOW...... forget about leak , talk about this !!! http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DriVcYPkYks REDS quick reaction :)
  9. A

    brak nekkerów, nie otrzymanie sygnetów itp w FCR

    brak nekkerów, nie otrzymanie sygnetów itp w FCR na wstępie notka do modera nawolujacego do korzystania z wyszukiwarki : skrzystałem z wyszukiwarki jednak albo moja inteligencja jeets zbyt mała i nie pozwala poprawnie korzystać z tego narzedzia albo po prostu takiego zgadnienia nie było( coś...
Top Bottom