Search results

+
  1. M

    Crash Again: Nabór członków zespołu

    Crash Again: Nabór członków zespołu Witajcie. Pytanie jest banalne. Czy ktoś z obecnych na forum ma : - czas - chęci - podstawowe umiejętności posługiwaniem się RedKitem lub inne przydatne atuty, które mogłyby posłużyć do tworzenia przygód do Wiedźmina? Zainteresowanych kieruję na e-maila...
  2. M

    Muzykowny Poradnik od Muzyka : Jaskinie

    Muzykowny Poradnik od Muzyka : Jaskinie Czy też macie problem z jaskiniami w RedKIt? - Nie możesz spać po nocach - Gryziesz paznokcie - Załamujesz ręce To oznaki głodu wiedzy, pozwól sobie pomóc, weź czerwoną pigułkę i luknij poradnik tworzenia jaskiń! STEP 1 Tworzymy na początku górkę, w...
  3. M

    Szarawe odcienie

    Szarawe odcienie Czy istnieje jakiś filtr żeby zmienić kolorystykę na szarawą takową, jak przy wspomnieniach zabójców ? Na pewno, ale wie ktoś jak to zrobić?
  4. M

    Zmiana modelu Geralta w grze

    Zmiana modelu Geralta w grze W grze mogliśmy kilka razy, grać Rochem, Iorwethem itp. Pytanie, jak tu podmienić model geralta na jakiś czas, lub całą przygodę?
  5. M

    RedKit - Poradniki, Tutki i Triki (25.05.2013)

    RedKit - Poradniki, Tutki i Triki (25.05.2013) Wrzucam dotychczasowe problemy w jeden temat, by przyszli RedKitowcy, mogli z łatwością poszukać odpowiedzi. Podobna inicjatywa była na forum Djinni, pomyślałem, że sukcesywne dodawanie do tej listy ułatwi naukę początkującym. ZANIM ZADASZ PYTANIE...
  6. M

    Qte

    Qte Wie ktoś jak ogarnąć QTE w grze?
  7. M

    Wasze postępy

    Wasze postępy Na jakim poziomie jesteście panowie? Co już potraficie ogarnąć w RedKicie? Osobiście mogę : stworzyć światy i je edytować, zrobić npc, dialogi, potwory, dodać muzę w tle, zrobić jaskinie, wodę, dodać tekstury, mosty, skoki i wspinaczki :) Tak w skrócie oczywiście :)
  8. M

    [SOLVED] Zanikła zdolność obracania/skalowania/przesuwania

    [SOLVED] Zanikła zdolność obracania/skalowania/przesuwania Niech to szlag! Zanikła mi zdolność przesuwania/obracania/skalowania. Brak tych strzałek i wgl. Masakra :( Wiecie coś?
  9. M

    Wchodzenie po drabinach/skoki

    Wchodzenie po drabinach/skoki Ogarną ktoś już skoki np między pułkami skalnymi? Lub wchodzenie po drabinach? Siedzę i coś grzebię ale mi nic nie wychodzi :/
  10. M

    Niszczenie obiektów ardem

    Niszczenie obiektów ardem Wiecie gdzie są ustawienia dotyczące wrażliwości na aard?
  11. M

    Crash przy włączeniu narzędzia Foliage Gen.

    Crash przy włączeniu narzędzia Foliage Gen. Cóż tu dużo mówić, za każdym razem kiedy próbuję włączyć Foliage Distribution Tool, albo momentalnie się wyłącza RedKit, albo chwilkę podziała i dopiero wywali. Od czasu do czasu się włączy, pomyśli, działa! Niestety, kiedy klikam PICK - GENERATE...
  12. M

    Dodawanie ścieżek audio w tle

    Dodawanie ścieżek audio w tle Wiecie jak się ustawia audio w tle na lokacji? I jak dodaję się własne mp3 z ścieżkami dźwiękowymi?
Top Bottom