Search results

+
  1. M

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Dziś ukończyłem wreszcie dodatek Krew i Wino i powiem szczerze mam mieszane uczucia, jest to ni mniej nie więcej dalej Wiedźmin 3 z wszystkimi jego wadami (kulejący system walki i słaby system rozwoju postaci) zaletami (świat, świat i jeszcze raz świat i rewelacyjna otoczka fabularna nawet...
  2. M

    [KiW] Sztaba wzbogaconego dwimerytu - schemat?

    Ja zaczynałem KiW postacią na 39 lvl po skończonej podstawce + SzK z około 50k koron na koncie i spokojnie to sobie 3 sety zrobiłem (mantikory, wilka i kota tylko z kasy którą miałem i sprzedaży łupów po hanzach i większości aktywności pobocznych plus oczywiście to co miałem na starcie)) na...
  3. M

    [KiW] Sztaba wzbogaconego dwimerytu - schemat?

    Z tego co się orientuję to przedmiot ten można wytworzyć jedynie u arcymistrza (jest to bodajże Zdravko ten co zleca zadanie z arcymistrzowskimi setami) z tym że też nie jest to też tanie rozwiązanie ogólnie stworzenie tych setów jest przegięte wydałem na 3 kompletne sety i część czwartego ponad...
  4. M

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    A więc po kolei. Popierwsze pozbyłam się całkowicie Gog Galaxy, potem reinstalacja całkowita: instalacja gry z płyt potem patch 1.01 na to patch 1.10 i w końcu patch 1.21, następnie 3 DLC v. 1.21( wszystko w instalatorach z gog.com)i na to wszystko patch 1.22 który ładnie wszystko zaktualizował...
  5. M

    Aktualizacja 1.22 już dostępna!

    A mi na zaktualizowanej wersji 1.21 patch nie działa (choć wyraźnie zaznaczono że zaktualizuje wszystkie komponenty gry) Instalator się odpala mruga obwieszcza sukces i lipa na całego jedyne plik jakie mi instalator podmienia to te do deinstalacji całe 3 pliki. Spróbuję reinstalować wszystko...
  6. M

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Mam to samo aktualizacja miga i potem już nic nie da się zrobić. Teraz próbuję reinstalować wszystko od początku i zobaczymy czy zadziała, ale możliwe że w jakiś sposób zrypany jest instalator (bo sporo osób raportuje takie zachowanie na forum gog.com). Dodatkowo ani tu ani na gogu żadnego...
  7. M

    Aktualizacja 1.22 już dostępna!

    Jesteś tego pewien wczoraj Rustine pisał że jemu po ściągnięci patcha 1.22 (2,7GB) z gog.com i jego instalacji wszystko działa jak należy i nigdy nie ściągał zaktualizowanych instalatorów do dodatków PS: Swoją drogą Redzi mogliby wreszcie się ogarnąć w kwestii aktualizacji Wiedźmina bo skoro...
  8. M

    Aktualizacja 1.20 już dostępna!

    Dokładnie a na konsolach jest jeszcze gorzej, jakiś koleś na pewnym forum związanym z PS4 wyliczył że przy regularnej aktualizacji Wieśka na tej platformie trzeba było pobrać blisko 100GB danych (a gra i tak pozostaje niedopracowana) i pod tym względem Wiedźmin 3 długo pozostanie światowym liderem
  9. M

    Aktualizacja 1.22 już dostępna!

    Ja też korzystam z GoG Downloadera (szkoda że gogteam tak go olewa) ale ciekawi mnie czy wgrywasz tylko patche czy za każdym razem ciągniesz też nową wersję DLC (zgodne z numerkiem patcha) i wgrywasz wszystko Bo nigdzie nie można się do wiedzieć czy patch wprowadza poprawki do dodatków czy nie...
  10. M

    Aktualizacja 1.22 już dostępna!

    A mógłbyś mi napisać w jaki sposób ty aktualizujesz grę no chyba że korzystasz z Galaxy (to u mnie nie wchodzi w grę). Byłaby to dlamnie bardzo przydatna informacja gdyż nie chcę popsuć gry ( a wolę sobie oszczędzić reinstalki i ewentualnie nadal męczyć KiW w grze o numerku 1.21
  11. M

    Aktualizacja 1.22 już dostępna!

    Wyjaśni mi ktoś czy przy ręcznym aktualizowaniu (pobieranie instalatora z gog.com) niezbędne jest także aktualizowanie DLC (ściąganie nowych instalatorów), czy wystarczy na aktualną wersję Wiedźmina + 3 DLC 1.21 wgrać tylko patcha 1.10->1.22 (tzn, czy patch 1.22 wprowadza poprawki do DLC), czy...
  12. M

    Aktualizacja 1.22 już dostępna!

    GoG Galaxy to błąd ;;P
  13. M

    Aktualizacja 1.22 już dostępna!

    Tyle że mi Galaxy nie rozpoznaje prawidłowo gry i chce pobierać duże ilości danych w związku z czym pozostaje mi tylko gog.com i jego instalatory stąd moje pytanie
  14. M

    Aktualizacja 1.22 już dostępna!

    Burza46 Jak wygląda sytuacja z patchem 1.22 z gog.com czy trzeba pobierać także zaktualizowane instalatory do DLC i instalować je czy wystarczy tylko sam patch 1.22 (tzn czy patch aktualizuje także pliki z dodatków)
  15. M

    Aktualizacja 1.20 już dostępna!

    Panie Marcinie jak wygląda sytuacja z patchem 1.22 z gog.com czy trzeba pobierać także zaktualizowane instalatory do DLC i instalować je czy wystarczy tylko sam patch 1.22 (tzn czy patch aktualizuje także pliki z dodatków)
  16. M

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Po kilku godzinach spędzonych z Krwią i Winem zauważam jeden poważny błąd związany z dźwiękami który występuje zarówno przy Geralcie jak i Płotce a mianowicie bardzo często przy poruszaniu się po piaszczystych drogach Toussaint w przypadku Geralta słychać odgłos kroków na na deskach lub bruku a...
  17. M

    Bug "w osiem dni do dookoła świata"

    A zebrałeś kasę z czerwonej szkatuły która znajduje się w wodzie na przodzie wozu (musisz wcześniej znaleźć do niej klucz gdzieś w obozie) u mnie zadanie było w porządku
  18. M

    Aktualizacja 1.20 -- Lista Zmian!

    Mi już kilkakritbnie zrypała grę i musiałem robić reinstall Mam pytanie do pana Marcina czy wie pan coś na temat poprawek w systemie auto namierzania przeciwników podczas walki gdyż (faktem jest że ten system nigdy dobrze nie działał ale po patchu 1.21 i DLC Krew i Wino jest normalnie tragedia)...
  19. M

    Aktualizacja 1.20 -- Lista Zmian!

    Niestety ale opcja Sprawdź napraw jest strasznie zawodna i potrafi zrobić jeszcze większy bałagan w plikach gry, a co do problemy kolegi bardziej prawdopodobne wydają mi się błędy sterownika karty graficznej bądź instalowanie DLC na zmodowaną (głównie mody podmieniające takstury i modele)...
  20. M

    Krew i wino - brak polskich dialogów

    I Gog Galaxy poprawnie wykrył ci ręcznie instalowane DLC, jakim cudem ja się pytam bo też tak chcę bo mi po kilku dniach walki z tym programem udało się tylko żeby rozpoznał ręcznie instalowaną grę w wersji 1.21 poprawnie natomiast żadnego DLC nie widzi i chce je pobierać po każdym włączeniu...
Top Bottom