Search results

+
  1. J

    Co nieco o sprzęcie

    Dzięki wielkie. Zamawiam więc HyperX Cloud. :D
  2. J

    Co nieco o sprzęcie

    Cześć zastanawiam się nad kupnem słuchawek i moje pytanie jakie najlepiej wybrać w cenie do 450? Myślałem o Kingston HyperX Cloud albo Turtle Beach Ear Force Stealth 450. Dzięki za wszelkie rady i uwagi.
  3. J

    Jak wyłączyć DLC

    Spróbuj w C:\Dokumenty\The Witcher 3\user.ini. Tam znajdziesz wpis dotyczący DLC i zmieniasz z 1 na 0. Tylko niestety nie jest podana nazwa dlc tylko jego numer. Ja tak wyłączyłem alternatywny strój Yennefer. Bodajże dlc-004.
  4. J

    Wiedźmin 3: postacie

    Mam pytanie do osób, które już przeszły grę. Czy w grze można spotkać Yarpena Zigrina?
  5. J

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Świetny trailer! Nadal mam ciary!
  6. J

    Wiedźmin 3 - grafika

    Obejrzałem nowe filmiki z porównania wersji PC i PS4, a także gameplay z PC w 4k i muszę stwierdzić jedno, gra jest piękna. Gratulacje Redzi.
  7. J

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Fantastyczne!
  8. J

    Wiedźmin 3: system walki

    Oglądając gameplaye martwi mnie jedna rzecz dotycząca walki. Geralt zawsze wykonuje te same finishery, jest ich może z 4. Więc moje pytanie czy w grze będzie większa ich różnorodność?
  9. J

    Wiedźmin 3: postacie

    Ciekawe jak wygląda Yarpen Zigrin. :D
  10. J

    Wiedźmin 3 - grafika

    Gra wygląda naprawdę bardzo ładnie, a wy tylko narzekacie na grafikę. Nie zdajecie sobie sprawy ile Redzi włożyli wysiłku, aby stworzyć tak piękną grę.
  11. J

    Serca z Kamienia oraz Krew i Wino - dwa olbrzymie dodatki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Super informacja. Dzięki wielkie Redzi. :D Cieszę się, że gra nadal będzie rozwijana po premierze.
  12. J

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Marcin Momot Czy w grze znajdą się mocno zaśnieżone lokacje, czy raczej uświadczymy na Skellige tylko trochę śniegu charakteryzującego odwilż? Z góry dzięki za odpowiedź. A i super sprawa z tymi trzema walutami. :D
  13. J

    W świetle reflektorów #1 - Miles Tost - Level Designer

    Wywiad naprawdę super. Mam nadzieję jednak, że w Skellige znajdą się również mocno ośnieżone lokacje po waszych zmianach. :D
  14. J

    Wiedźmin 3 - grafika

    Przydałby się temat w którym moglibyśmy zadawać pytania Redom. :D Co do grafiki to jedyne czego bym chciał to, żeby była adekwatna do wymagań.
  15. J

    Wiedźmin 3 - grafika

    Chodzi mi bardziej o całokształt ich kontaktów z forum.:D
  16. J

    Wiedźmin 3 - grafika

    Jednak najbardziej boli, że Redzi milczą. Marcin Momot mógłbyś choć napisać co z tymi dawnymi efektami od Nvidii. Wszak bardzo chwaliliście się dawniej wykorzystaniem różnych efektów i nagle bum, i nie ma ich w wersji PC. Pytanie brzmi dlaczego? Zostawiliście tylko włosy i sierść?
  17. J

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Grafika jest ładna, ale przy takich wymaganiach powinna być co najmniej o klasę lepsza. Redzi w swoich wywiadach zaznaczają, że wersje Xbox One, PC i PS4 nie będą się bardzo różnić, choć jak wiadomo PC są silniejszymi maszynami. Więc coś jest nie tak.:D Ale nie samą grafiką gra stoi. Nie...
  18. J

    Wiedźmin 3 - grafika

    Mi też się podoba. Choć mogliby dodać jakieś efekty związane ze śniegiem. Ślady itp. Największe wrażenie robią postacie.
  19. J

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - nowy fragment rozgrywki z komentarzem twórców oraz sesja pytań i odpowiedzi na żywo na kanale Twitch GOG.com!

    Chętnie zobaczył bym jutro alchemie, jak dokładnie działa. Po za tym ciekawi mnie jak wygląda ogień i dym w grze. Redzi na początku jak pamiętam bardzo się tym chwalili, a teraz cisza. Wyglądało to nieziemsko. No i oczywiście zmienne warunki pogodowe. Co do pytań to chętnie bym się dowiedział...
  20. J

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Marcin Momot O której mamy spodziewać się materiału?
Top Bottom