Search results

+
  1. E

    Anulowanie nowej grupy "zawiesza" edytowany obiekt

    Port jest jako World Layer, w swoim Asset Browser w folderze poszukaj czegoś co się zwie Enity Group czy coś takiego. Próbowałem, ale zawsze to samo - crash.
  2. E

    Tworzenie wnętrz

    jak ogarnę Streamowanie to dam poradnik do tego. Bo można lokację (domek, karczmę) stworzyć tak, by obiekty w nim były cały czas wczytane LUB poprzez stream/load i world partition można uzyskać efekt ładowanie się danego obszaru (np. ściemnienie ekranu przy wchodzeniu do domku lub karczmy)...
  3. E

    Problem ze znikającymi teksturami.

    filtr ustawiony na pokazywanie np. tylko Enity Template zamiast Meshy?
  4. E

    Problem z ładowaniem mapy

    Twórca Lykaona: Benzenzimmern Niemiec od tutoriali: Klabautermann M. Jest różnica? :D
  5. E

    Hardkorowy poradnik #1 - Terrains Tool

    Hardkorowy poradnik #1 - Terrains Tool Tworzenie płaszczyzny Wybieramy z górnego menu File -> New world, tworzymy sobie nowy folder i w nim zapisujemy sobie świat pod dowolną nazwą. Po prawej stronie wchodzimy z zakładkę Tool i klikamy Terrain tools. Wybieramy Create/modify terrain i naszym...
  6. E

    Pathareas problem

    Ustaw kilka razy Navigation Mesh, lub usuń warstwę Path i Navigation Mesh na nowo ustaw.
  7. E

    Crash Redkit'a po stworzeniu entity template

    Enity Template i wszystko inne co tworzycie róbcie do folderu, gdzie macie swój level. Crash jest wtedy, kiedy próbujecie stworzyć coś w folderach z gry.
  8. E

    Wchodzenie po drabinach/skoki

    Człowieku, gdzie Ty byłeś do tej pory? Bo na pewno nie na polskim forum, ale jak zaczniesz się udzielać to można to rozruszać :) Drabiny robi się podobnie. Dajesz Exploration Area tylko w Properties zmieniasz Type na np. ladder_200_up, ale aby to zadziałało musisz dać jeszcze odpowiedniego mesha...
  9. E

    Nakładanie tych samych tekstur na kilka różnych "kawałków/kwadratów" terenu?

    Tworzysz jeden kawałek terenu np. o wielkości 1024 i w Terrain Editor w materials ustawiasz sobie materiały i narzędziem Paint Material malujesz. Mi nie tworzy kilku tilesetów. Nie wiem, jakoś dziko to robisz...
  10. E

    Radosna twórczość w REDkit

    Radosna twórczość w REDkit Witam. Jak zrobicie jakieś zabawne sceny lub ciekawe i chcecie się nimi podzielić, to wlepcie tutaj screeny :) http://img829.imageshack.us/img829/6096/editor20130519224812910.jpg Gdzieś słoneczko się schowało, chmur nam pełno tu przywiało, lecz świniaczek już się...
  11. E

    Usunięcie mapy po crashu

    Nie twórz zbyt dużych map. Ja się bawię na maks 512 wielkości, a najmniej to 104 (ze 100 robi mi 104 zawsze).
  12. E

    Usunięcie mapy po crashu

    tu masz wymagania odnośnie Wiedźmina 2: System operacyjny: Windows XP/Vista/7 64-bit Procesor: Quad Core Intel or AMD Pamięć RAM: 3 GB Windows XP, 4 GB Windows Vista/7 Karta graficzna: Nvidia GeForce 260 1 GB or HD 4850 1 GB Wolna przestrzeń na dysku: 23 GB Myślę, że...
  13. E

    Usunięcie mapy po crashu

    Wina komputera? U mnie na razie crashuje tylko generowanie drzew. Reszta śmiga.
  14. E

    Lykaon jak uruchomić REDkitem

    http://witcher.wikia.com/wiki/Extracting_The_Witcher_2_files
  15. E

    Lykaon jak uruchomić REDkitem

    Mapę całą do Wiedźmina trudno jest wczytać, ale jest to możliwe. W REDkit otwierasz sobie Wiedźmin 2/data/levels/ i tutaj przykładowo l02-port/L02-port.w2w a potem klikasz na Scene->World i Load all. Może to trochę potrwać. Mimo wszystko wątpię, by początkujący poradził sobie z ogromem tego, co...
  16. E

    Szukam ludzi do tworzenia moda

    Szukam ludzi do tworzenia moda Witam! Możecie mnie już kojarzyć z forum, staram się udzielać jak najbardziej pomocnie. Szukam ludzi, którzy chcieliby wykorzystać to, czego się już nauczyli do jakiegoś wspólnego moda. Na razie o szczegółach nie mam co mówić, mimo wszystko jest to kwestia do...
  17. E

    Usunięcie mapy po crashu

    Używasz grup i warstw? Mam nadzieję, że nie robisz wszystkiego na jednej warstwie. Zrób nową mapę i nie klikaj niechybnie tam, gdzie nie trzeba.
  18. E

    Czas i pora dnia

    On to robi. Tylko w World Environment musisz odznaczyć Fake daycycle. Stworzyć Graphic->Environment Area i wkleić "meshsun". Tzn samej trajektorii nie zmienisz, ale słońce będzie się pokazywać i chować. W World Environment zaznacz sobie Trajectory Display.
  19. E

    problem z instalacją

    Masz wszystkie 5 części pobrane? Poza tym jeżeli instalator REDkit nie znajdzie tego parta obok siebie, to pojawia się okno, w którym można wskazać lokację brakującej części.
  20. E

    Crash przy włączeniu narzędzia Foliage Gen.

    http://www.youtube.com/watch?v=PGBtgUqm4po on tam pokazuje też jak używać tego Distribution. Może edytor się zamyka, jak się jakiegoś obszaru nie stworzy czy coś? Mam to samo, ale wolę ręcznie "sadzić krzaczki".
Top Bottom