Search results

+
  1. M

    Powstaje remake pierwszego Wiedźmina!

    Fajne wieści, dla graczy i inwestorów;)
  2. M

    Zamknięta Beta- sugestie, pomysły, propozycje.

    A co to za ideologia, przepraszam bardzo? Ja nie chcę więc inni też niech nie mają? Jaki widzisz problem, jeżeli czat byłby opcjonalny?
  3. M

    Zamknięta Beta- sugestie, pomysły, propozycje.

    Uważam, że Pavetta nie powinna zjadać siebie samej ;/
  4. M

    Pytania do twórców

    Przy zapraszaniu znajomych do gry, nie ma opcji Anuluj, podobnie jak przy wyszukiwaniu graczy. Drodzy Redzi moje pytanie brzmi: Czy oglądacie losowe gry w becie? Czy zwykły gry testerów są dla was pożyteczne czy tylko feedback graczy?
  5. M

    Hola, wędrowcze! Jak cię zwą?

    Master_Dandelion
  6. M

    Zamknięta Beta - ogólne wrażenia

    Nareszcie klucz :)
  7. M

    Zamknięta Beta - ogólne wrażenia

    Trochę smutno, że się nie załapałem na klucz. Gdy w końcu dostanę, będę noobkiem bez kart i nie będę mógł z wami pograć ;)
  8. M

    Krakowska inicjatywa

    Shit, wlasnie wracam z Hexa... myslalem ze to dzis:(
  9. M

    Krakowska inicjatywa

    Gwint!
  10. M

    Krakowska inicjatywa

    Zle sie wyrazilem;) zmusil mnie bym potwierdzil obecnosc przez forum. Samo uczestnictwo bylo dobrowolne:D
  11. M

    Krakowska inicjatywa

    A dzięki dzięki:) Zuber mnie zmusił :D
  12. M

    Krakowska inicjatywa

    Będę
  13. M

    Gra karciana Gwint

    Jak dla mnie to layout jest dużym krokiem wstecz. W W3 Gwent wyglądał unikalnie. Obecnie wygląda po prostu jak jedna z wielu karcianek. Ubolewam.
  14. M

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Jak dobry jest najnowszy dodatek? Materiał Gamespotu, zapraszam i polecam, Master Dandelion How good is the latest expansion? http://www.gamespot.com/videos/how-good-is-witcher-3-blood-and-wine-the-lobby/2300-6432383/
  15. M

    Krew i wino - brak polskich dialogów

    Nie zapomnijcie w galaxy ticknac dodatku krew i wino, wtedy pobierze sie okolo 10 giga, u mnie wszystko smiga
  16. M

    Krew i wino - brak polskich dialogów

    Grr, nie wierzę, że przeinstalowywałem grę o 1 rano i ściągąłem 10 giga patcha 1.10 żeby się dowiedzieć, że to powszechny błąd....
  17. M

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Na Gog.com jest możliwość pobrania: a) komiksu b) renderów c) tapety d) concept artów
  18. M

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Nie pomaga, ale nie róbmy offtopu. Na Gogu są do pobrania Goodies w postaci komiksu i renderów. :)
  19. M

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    ETA 8 minut, a dopiero co włączyłem, nice. PS. pomoże mi ktoś na priv z brakiem głosów NPC na słuchawkach?
Top Bottom