Search results

+
  1. Osteotomb

    Co nieco o sprzęcie

    Cześć, mam problem z padem od ps5. Nie naciskam analogu odpowiedzialnego za ruch kamery, a podczas rozrywki kamera pływa sobie sama. Ktoś miał podobny problem?
  2. Osteotomb

    Night City [otwarte całą dobę]

    Cześć, mały offtop, może ktoś mi pomoże. System windows 10, czy można zmienić kolor ramek, pasków itd na całkowicie czarny? Systemowo się nie da, mam wybrany szary, a chciałbym żeby było nieskazitelnie czarno. Dla zobrazowania, przesyłam zdjęcie pulpitu, gdzie po aktualizacji sterowników...
  3. Osteotomb

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Panowie, nadal czekam i trzymam kciuki aby jak najszybciej wyszło!
  4. Osteotomb

    Pudełkowe wydanie next-genowego Wiedźmina 3 nadchodzi!

    Też jestem pecetowcem, ale pod koniec roku zakupiłem PS5 w wersji digital, czyli właśnie bez napędu. Skłoniło mnie do takiego kroku: coraz mniej czasu na gry, życie w biegu oraz- tak sobie tłumaczę- każda duża, znacząca coś w branży gra i tak wyjdzie na dużo tańsze konsole.
  5. Osteotomb

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Nieskromnie- Kobieta ma wszystko aby zaistnieć w tym biznesie. ;) A propos coverów, jakie macie zdanie na ten temat? Ostatnio na pewnym "buntowniczym" kanale radiowym usłyszałem cover "We will rock you" i stwierdziłem, iż jest to świętokradztwo, aby choć próbować podrobić głos Freddie'go...
  6. Osteotomb

    Pudełkowe wydanie next-genowego Wiedźmina 3 nadchodzi!

    Proszę mnie poprawić, ale z tego co pamiętam, niedawna głośna premiera- GoW Ragnarok, edycja kolekcjonerska posiadała pudełko z grą, w której nie było płyty z grą, tylko kod z zawartością wirtualną. Znak czasów?
  7. Osteotomb

    Gry komputerowe

    Bez goga i bez osiągnięć! Do niedawna średnio co pół roku przechodziłem całą trylogię. Te gry mają coś takiego w sobie, że się nie nudzą- zwłaszcza ciągnie mnie do W1. Letho przynajmniej u mnie jest trochę usprawiedliwiony. Zawsze perwersyjna przyjemność odcięcia jaj Detmoldowi wygrywa, a co za...
  8. Osteotomb

    Gry komputerowe

    Hmm, żeby było jasne- byłem przekonany, że dostawało się osiągnięcie za gmgow w gow 2018, ale z waszych komentarzy wynika, że takiego czegoś nie ma. Najwidoczniej skórki efektywnie odciągnęły mnie od tego. Ja nigdy nie grałem dla osiągnięć, świadomą platynę zrobiłem dopiero w W3, bo na gogu były...
  9. Osteotomb

    God of War

    Swoją drogą, grasz jakimś konkretnym buildem?
  10. Osteotomb

    God of War

    Jak kto lubi. Chyba, że jest się masochistą.
  11. Osteotomb

    God of War

    Rozumiem o co Ci chodzi. Miałem na myśli fakt, że gra niedawno wyszła na konsole, a gow z 2018 roku na pc posiadał wszystkie bonusy: czarny pancerz początkowy, wszystkie oprócz 2 skórki na tarczę- resztę się zdobywało na gmgow) oraz tryb ng+, którego chyba nie było od początku? Taka "edycja...
  12. Osteotomb

    God of War

    Aktualnie przechodzę na bogu wojny i nie widzę dodatkowej zawartości względem niższych poziomów trudności. No, może oprócz satysfakcji. Gra jest trudniejsza od poprzedniczki. Myślę, że na dodatkową zawartość trzeba będzie chwilę poczekać, podobno ng+ ma wyjść na wiosnę.
  13. Osteotomb

    Rozkład Umiejętności - efektywne buildy postaci

    Twórcy wrzucili FCR3, moda który zmienia dużo rzeczy między innymi drzewko umiejętności.
  14. Osteotomb

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Obydwu. Najlepiej instalować GOTY, wszystko masz od razu zainstalowane.
  15. Osteotomb

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Hmm, wygląda na to, że FCR3 przekona mnie do powrotu na szlak.
  16. Osteotomb

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Mógłby ktoś streścić co takiego zmienia FCR3? Kojarzę moda głównie z W1.
  17. Osteotomb

    Quiz: Twoja Wiedźmińska Szkoła

    Ciekawym co to oznacza.
  18. Osteotomb

    Powstaje remake pierwszego Wiedźmina!

    Mam podobnie. Od wiedźmińskiego miecza zaczęła się moja przygoda zarówno z Wiedźminem jak i z muzyką metalową. Wywarło to na 10-ciolatku wpływ, który widać do dziś. Kawał historii, a Vader po dziś dzień potrafi zagrać ten utwór na koncertach.
  19. Osteotomb

    Powstaje remake pierwszego Wiedźmina!

    System lootu, pierdyliard niepotrzebnego, nieużywanego złomu, ambicja żeby odhaczyć wszystko i cały dziennik zadań mieć na zielono oraz myśl w głowie "zbierz je wszystkie, przyda się, a czemu nie?" to główne argumenty przemawiające za tym, że nie zagram w nadchodzącego nextgena, na którego nawet...
  20. Osteotomb

    Powstaje remake pierwszego Wiedźmina!

    Kwestia otwartego świata. Myślę, że najrozsądniej będzie zrobić tak jak w W3. Jakoś sobie nie wyobrażam żeby Geralt od razu z podgrodzia chciał iść do wyzimy handlowej czy Odmętów. Wszystko jest uzasadnione fabularnie i możliwość szybszego dostania się do danego obszaru, jest pozbawione sensu...
Top Bottom