Search results

+
  1. A3r0ndight

    Wiedźmin 3 - ukryte questy

    Ostatnio mając więcej czasu, postanowiłem wrócić po latach do Wiedźmina 3 z zamiarem ukończenia go w 100% wliczając w to dosłownie wszystkie aktywności poboczne. I tu pojawia się problem ponieważ nie za bardzo wiem jak się zabrać za questy oznaczone żółtym wykrzyknikiem. Wiem że jest ich całkiem...
  2. A3r0ndight

    GOG Galaxy - Nie zapisuje screenów z Wiedźmina 3 GOTY

    GOG Galaxy - Nie zapisuje screenów z Wiedźmina 3 GOTY Cześć, mam następujący problem otóż nie działają mi screeny w GOG Galaxy. Podczas gry w Wiedźmina 3 chciałem sobie w końcu złapać kilka ładnych widoczków bez zabawy z Anselem od Nvidii, jednak gdy naciskam f12 to nic się nie dzieje. A...
  3. A3r0ndight

    Problem z teksturami kałuż

    Problem z teksturami kałuż Poruszyłem już tę kwestię w temacie o grafice, ale problem okazał się bardziej rozległy dlatego postanowiłem założyć temat w dziale Wsparcia Technicznego. Mianowicie mój problem dotyczy tekstur kałuż, które wyglądają tak jak na screenach poniżej. Z początku myślałem...
  4. A3r0ndight

    Spadki FPS

    Spadki FPS Nie spodziewałem się, że będę musiał pisać o takim problemie, ale niestety jestem do tego zmuszony. Otóż zacznę może od swojej specyfikacji Karta graficzna: Gigabyte GTX980ti Extreme Gaming 6gb Procesor: Intel Core I7 4770K (nie podkręcany) RAM: 8 GB System: Windows 10...
  5. A3r0ndight

    Ukryty skarb Skellige - Archegryf

    Ukryty skarb Skellige - Archegryf Dzisiaj postanowiłem wyczyścić już definitywnie mapę ze znaków zapytania popłynąłem na wyspę na której był ten facet, który chciał książek o Freyji i poszedłem do znacznika. Ku mojemu zdziwieniu zaatakował mnie archegryf na 48 lv, co ciekawe ja mam 36 a jestem...
  6. A3r0ndight

    [BUG] Barciowe Widziadło

    [BUG] Barciowe Widziadło Nie jestem do końca pewien czy to bug czy też jakieś moje przeoczenie, ale jestem na etapie kiedy muszę wejść do piwnicy, sęk w tym że drzwi do niej nie chcą się otworzyć próbowałem już ardem, igni a nawet rozpędzonym koniem i nic nadal drzwi zamknięte a o kluczu nie ma...
  7. A3r0ndight

    [QUEST] Dzikość Serca

    [QUEST] Dzikość Serca Drodzy forumowicze czy ktoś ma jakiś sprawdzony sposób na pokonanie tego wilkołaka bo nijak nie mogę go pokonać, non stop się leczy i ma pełne hp a moje ciosy praktycznie nie zadają mu żadnych obrażeń. Proszę o jakieś rady bo już siedzę nad tą walką dobre 2 godziny. :P
Top Bottom