Search results

+
  1. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Albo redzi przez pomyłkę zoptymalizowali (i tak fajnie śmigającą) jeszcze bardzie gierkę, albo coś nie tego. Odpalam wczoraj wieśka (i5 4590, 8 GB RAM, ZOTAC 960 AMP) i z ciekawości (bo z trzydziestu kilku klatek wskoczyło mi na 40) daję na ultra + zmieniam SSAO na HBAO+. I działa. Prawie...
  2. S

    Gothic

    Dzięki. W tej kolejności? Playerkita 2.6 nie potrzeba?
  3. S

    Gothic

    Moglibyście zamieścić krótką instrukcję instalacji tych bajerków? Bo nijak nie rusza. Wywala pod koniec wczytywanie. Z góry dzięki.
  4. S

    Wiedźmin 3: postacie

    Ktoś znalazł tego wampira? https://www.youtube.com/watch?v=_AWw2Haadbk&feature=youtu.be&t=114
  5. S

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    W sumie to nie recka, a wrażenia, ale co tam. Przez jakiś miesiąc przed premierą W3 jarałem się Skyrimem na modach (sporo nowych tekstur, ENB i jakieś inne cuda - kilka dni ustawiania coby nic mi się nie żarło). Ta grafika, ten świat, to wszystko. Przerwałem Skyrima, bo wyszedł wiedźmin. A co...
  6. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Najnowsze stery od nvidii popsuły wieśka. A przynajmniej jego działanie na grzejniku od zotaca (GTX760 AMP). Na poprzedniej wersji Geralt chodził w trzydziestu klatkach fhd i detalach wysokich (+trawa i woda na ultra), a na nowych chodzi też w trzydzietu klatach, ale czasem (często, częściej od...
  7. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Mi tam woda się podoba, ale jeszcze nie wypłynąłem na morze. Jak jest ciemno, to czasem widać na niej kwadraty, ale to rzadki szczegół. Pytanko. Jak robicie zrzuty ekranu w Wieśku? Jak go odpalę przez Steama, to mi gog galaxy nie podlicza czasu gry, jak go odpalę przez gog galaxy, to brak...
  8. S

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    I tak nie jest źle. Gdyby Korwin był socjalistą, to w ramach walki z niesprawiedliwością społeczną, nierównością i z poczucia empatii Boni dostałby kulkę w potylicę.
  9. S

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    W tym kraju czują się źle wszyscy. Prawicowcy czują się źle, bo uważają, że ponad połowa wypłaty zabierana przez państwo to dużo. I uważają, że problemy przy zakładaniu własnego biznesu są zbyt duże. Lewicowcy czują się źle, bo uważają, że połowa wypłaty zabierana prawicowcom to mało, a...
  10. S

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Ej, ale sprawiedliwość społeczna nie jest zła. Nie chciałbyś dać komuś 91 procent swojego dochodu? Przecież socjaliści też ludzie, a że wolą pić niż pracować, to nie ich wina. A jak wina, to też kosztują. Gdzie Twój solidaryzm? Gdzie poczucie elementarnej sprawiedliwości? Czemu nie chcesz...
  11. S

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Od informowania i wychowywania są rodzice. Szkoła ma nauczać. Jak najlepiej nauczyć małe dziecko, jak nie za pomocą pomocy wizualnych?
  12. S

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    I teraz pewnie nie wiesz jak się masturbować i gdzie wkładać przyrodzenie, by spłodzić potomstwo. Widzisz w jakich ciemnych czasach przyszło Ci chodzić do szkoły?
  13. S

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Od czego są rodzice? Takimi rzeczami nie powinny się zajmować szkoły, a jeśli już to powinno to być jako zajęcia dodatkowe. Jeśli ktoś by chciał, żeby pani nauczycielka nauczyła malucha jak poprawnie się masturbować, to wysłałby go na takie lekcje i pani nauczycielka/pan nauczyciel by mu...
  14. S

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Oczywiście, że sobie wybieram, bo przecież tu wcale nie chodzi o przyjemności z odtykania własnego ciała przez dzieciaków, a tym bardziej o dzieci.
  15. S

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    "Wiek 0-4 lat: Radość i przyjemność z dotykania własnego ciała, masturbacja." To nie jest pedofilia!. To zwykła edukacja. Co za ciemnogród. Tak, jedźcie do Szwecji. Tam można się publicznie masturbować #raj dla socjal-pasożytów #postęp#nowoczesność#oh,ah, toleracja.
  16. S

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Zniżę się na chwilę do poziomu socjalistów i odpowiem. Porównujesz zakaz robienia szkody (jaką jest zabijanie) do obowiązku czynienia szkody - jaką jest zabieranie przez państwo ludziom ich ciężko zarobionych pieniędzy. Wymyśl lepsze porównanie bo to jest .... znaczy się jest na Twoim poziomie...
  17. S

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Nie wolno nikomu niczego narzucać. Nie wolno narzucać. NARZUCAĆ. NICZEGO. NIKOMU Jesteś za obowiązkiem płacenia składek ZUS, obowiązkiem chodzenia do szkoły. I pewnie wieloma innymi rzeczami. Hipokryta.
  18. S

    Wyszperane w sieci

  19. S

    Gothic

    Mi Risen (1) bardzo przypominał Gothica (trochę 1 i trochę 2). Podobało mi się to całe zdrewnienie wszystkiego. Drewniane postacie, drewniane dialogi, animacje i cały świat. Początek tak samo jak w Gothicach nawet rozbudowany, a później już liniowo. Część graczy marudziła właśnie na to, że...
  20. S

    E3 2014

    Fiolki z samoregenerującym się płynem? Poproszę jeszcze jakąś sakiewkę z odnawialnym złotem. O! I kija samobija proszę. Pomysł do kitu.
Top Bottom