Search results

+
  1. H

    Gry komputerowe

    Fantastyczny news dla fanów Kingdom Come Deliverance, nareszcie się doczekaliśmy :)
  2. H

    Gry komputerowe

    Jestem lekko zaskoczony faktem, że nikt nie wspomniał do tej pory o premierze Banishers: Ghosts of New Eden. Ze swojej strony bardzo polecam ze względu na gęsty ponury klimat, bardzo dobry scenariusz oraz voice acting. Przyznam szczerze, było to dla mnie jedno z doświadczeń będących najbliżej...
  3. H

    Gry komputerowe

    Jako, że od dawna nie korzystałem pozwolę podpytać, jak obecnie funkcjonuje usługa geforce now? Kupiłem przy premierze Cyberpunka abonament na pół roku i pomimo bardzo dobrego internetu (600mb/s) preferowałem grę w 28 fpsach na laptopie z gtxem1060 na pokładzie. Wszystko przez utratę jakości...
  4. H

    Gry komputerowe

    Dorzucając swoje trzy grosze, mnie bardzo boli ubijanie z biegem lat elementów grafiki bądź fizyki w grach, które były mocno pompowane marketingowo w starszych tytułach i mnie osobiście bardzo się podobały. Silnik fizyczny euphoria zastosowany w GTA4 zalicza downgrade z każdą kolejną grą od...
  5. H

    Wiedźmin 1 podświetlenie pod NPC

    EDIT Temat do zamknięcia, informacja dla każdego kto napotka podobny problem. Bug występuje po wgraniu AI Upscale textures. Należy usunąć pliki fx_kolo z folderu override Witam, Któryś z modów zepsuł podświetlenie NPC oraz zwierząt, wiecie może czy można całkowicie to usunąć w INI file albo...
  6. H

    Aktualizacja 4.01 – lista zmian

    Tak też używałem w 4k i mialem FPSy tak jak opisałem wyżej. procesor i5-13600
  7. H

    Aktualizacja 4.01 – lista zmian

    Rozumiem ze bez DLSS? u mnie przed aktualizacją w 4k z frame generation 70-80 fps a w novigradzie kolo 60-72
  8. H

    Co nieco o sprzęcie

    MSI afterburner i Riva tuner statistic server
  9. H

    Co nieco o sprzęcie

    Po moich dwutygodniowych doświadczeniach muszę powiedzieć, że RT to faktycznie może być gra nie warta świeczki dla wielu użytkowników, ale DLSS? O Panie to jest dla mnie wisienka na next genowym torcie
  10. H

    Kolejny Hotfix na wersję PC jest już dostępny!

    Pytanie czy FSR wygląda w Wieśku dobrze? Sprawdzałem go tylko w cyberpunku oraz na steamdecku i moje wrażenia wizualne są mega średnie
  11. H

    Co nieco o sprzęcie

    kupiłem tę samą kartę, oraz i5-13600K. Bedziesz moze testował Cyberpunka w ultra w 4k i podzieliłbyś się wynikami?
  12. H

    Kolejny Hotfix na wersję PC jest już dostępny!

    zanim zacząłem korzystać z karty RTX byłem przekonany, że dlss ma podobny impakt na obraz co FSR od AMD, kiedy odpalilem tego wiedzmina w 4k w dlss w trybie jakosc i porownalem sobie to z wersją odpaloną w natywnej rozdzielczości kopara mi lekko opadła. Jak dla mnie różnica jest na tyle znikoma...
  13. H

    Kolejny Hotfix na wersję PC jest już dostępny!

    Czy ktoś może się jeszcze odnieść do kwestii "rozmycia" obrazu po nowym hotfiksie? Nie wiem czy jest sens w ogole podłączać PC do sieci przed odpaleniem gry, żeby mi się ta łatka nie zainstalowała
  14. H

    [UWAGA SPOILER] Nasze najpiękniejsze screenshoty

    Hej ja też dorzucę coś od siebie
  15. H

    Co nieco o sprzęcie

    Tak i właśnie przeczytałem na reddicie, że zapowiedziana wersja DLSS 3.0 we Wrzesniu dalej nie trafiła do Cyberpunka :D
  16. H

    Co nieco o sprzęcie

    Hej, czy jest ktoś w stanie doradzić jak uruchomić DLSS 3.0 w Cyberpunku? Uruchomiłem grę na ultra, ultra w 4k z dlss w trybie jakosc i gra nie przekracza u mnie 48 klatek, gdzie wiedzmin 3 next gen chodzi w 75-80 fpsach. Wszyscy piszą ze wiedzmin dziala gorzej dlatego nieco mnie to zastanawia...
  17. H

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Testowałem ponownie tym razem biały sad i velen, gra wysypała się raz przez 2 godziny. Cały czas około 80 fpsów. Czy ktoś wie czy przy frame generation mozna wlaczyc v-sync?
  18. H

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Przetestowałem dzisiaj next gen patcha na 4080 i i5 13600k, doswiadczenia nie napawają mnie optymizmem mianowicie: Po ustawieniu wszystkiego na ultra w rozdzielczosci 4k, dlss jakosc i z frame generation gra miala 75-80 fpsow na polanach przed Novigradem, w Novigradzie 59-70. W czasie testów...
  19. H

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Tak wiem skąd pochodził ten babol, niemniej natknąłem się na coś takiego: I jestem w szoku!
  20. H

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Ja mam pytanie odbiegające od tematów graficzno-wydajnościowych. Czy sprawdzał ktoś może pieśń priscilli na next genie? Czy dalej są tam te okropne pauzy/ przycięcia pomiędzy zwrotkami?
Top Bottom